Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 

Review "Prince Of Persia - Sands of Time BESTIAL!!!"

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#55
rappa

rappa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.12.2003
BA DA A TERMINAT VREO UNU DINTRE VOI JOCU?..SUNT SARITURILE ALA STANGA DREAPAT CA SA URCI SUS INTRE 2 PERETZI CARE MA INEBUNESC .. IN RESTE E USOR...PAREREA MEA.. SUNT LA 33%

#56
xcuseme

xcuseme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 19.11.2002
eu m-am blocat pe la 85% parca... uunde rci cu liftul ala mare si rotund, cat o camera, si trebuie sa te bati cu o gashca enorma de ciocanari si de-aia cu sabii mari.

voi cum ati trecut de lupta aia? eu am tot incercat... dar m-am lasat pagubash

#57
rappa

rappa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.12.2003
exact acolo m-am blocat shi yo. liftu...   81%   .da am vazut in premonitzie..:) ca facea nustiu ce vrejeala shi ma-m chinuit vre-o 2 ore shi nu stiu ce draqu e de facut ..

#58
Alexcd2003

Alexcd2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 17.11.2003
Baieti ce trebuie sa faci ca sa iei palosul ala care darama ziduri? Am doua swich-uri, le activez, se deschide o usa dar... sunt doua.  :confused: A doua ramane mereu inchisa. Gagica cu arcu sta tot timpul cu picioarele in apa pe un swich si mi-e frica sa nu raceasca la pasarica :drac: si de suparare sa inceapa sa-mi care la sageti in cap si sa-mi spuna cu vocea ei suava "SORY!", asa ca grabiti-va si voi cu un raspuns. Am tot incercat sa ma catzar sa ajung la... berile... (PARDON)... barele alea sa ma dau UTZA, dar nu merge :( . Tot timpul aluneca si pica in apa.

Si daca tot s-a vorbit aici de placi video, nu o mai dati cotita atat... ATI Radeon RULZ!!!  :yeah baby

#59
rappa

rappa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.12.2003
Gata.. am terminat... naspha la sfarshit.... da naspha rau..... sau... in 2 zile am facut ultimile 10%

#60
Overall

Overall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.09.2003
Cum naiba ai reusit sa treci de batalia aia din lift, eu de cate ori ajung sa omor mai multi din aia apare unu' care o omoara pe printesa si iar n-am facut nimic...Am incercat sa stau pe langa ea da' vin o tona pe mine si nu mai pot sa ma apar nici eu daramite sa mai am grija si de muieri. Exista vreo shmecherie, tactica anume sau ceva de genu' asta ?

#61
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
Overall, eu l-am terminat destul de usor... deci la lift acolo smecheria este , ca sa reusesti sa ii omori usor , sa stai in permanenta departe de Farah si cand vreun jegos se duce sa te duci sa ii rupi capu , apoi te distantezi iar de ea ... nu uita ca destul de usor ii omori cand de impingi cu piciorul in perete si ataca direct ...

#62
Overall

Overall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.09.2003
Thanks a lot xfil3s, am reusit sa termin jocu' de  tot,  da' parca totusi ceva lipseste, vorba cuiva, parca totusi grafica si soundu' nu reusesc sa compenseze story-ul cam saracut..Astept o continuare, ceva mai complex de data asta ;)

#63
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
Overall, ma bucur ca ai reusit , dar finalul totusi ... e cam saracutz... o sa mai urmeze inca N serii de prince of persia . In general destul de simpatic...
Ps : ai jucat nivelul secret? :D

#64
cobra11

cobra11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2003
Ce nivel secret prieteni?! Am terminat jocul si terminat a fost!!

#65
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
Pai cum sa-ti spun eu :P este un nivel secret , de la prince of persia 3d in care intri sari un pic iei sabia si apoi intri intr-o camera unde e un poster mare cu cei care au facut jocul , dar nu stiu ce treb facut acolo , in schimb daca vrei sa iesi din joc , zice ca nu ai terminat inca .... deci mai e ceva. ...

PS: cat dati sa va zic codu? :))
acum sunt la munca si nu il stiu pe de rost , cand o sa ajung acasa o sa il postez :)

#66
cobra11

cobra11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2003
Sa fie! Noate buna copiii, l-am zburat de mult timp din calculator. I-am spus adio si-am plecat

#67
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
Iata Codul pt a debloca Prince of Persia 3D
Start new game> in balcon > X-apasat tot timpul >apoi >> SPACE>CLick stanga mouse >E>C>E>SPACE>click stanga mouse>C :)

Nu stiu daca merge si daca nu e jocul terminat 100%  !!!

#68
Overall

Overall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.09.2003

Quote

Originally posted by xfil3s
Overall, ma bucur ca ai reusit , dar finalul totusi ... e cam saracutz... o sa mai urmeze inca N serii de prince of persia . In general destul de simpatic...
Ps : ai jucat nivelul secret? :D


  Care nivel secret? Am deblocat PoP 1 (care btw e o porcarie) dar n-am gasit alte chestii... :confused:

#69
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Am incercat chestiile alea din balcon, dar nu mi-au iesit. Ce v-ati tot chinuit in lift fratilor.Am trecut de el din prima. M-am chinuit putin la sfarsit cu oglinzile si pe la 33% din el, in rest l-am parcurs fara probleme. L-am terminat cam in 9 ore. Foarte frumos si abia astept o continuare pe masura.

#70
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
superb jocul

#71
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Unul dintre cele mai bune din 2003

#72
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Of of. Azi l-am primit și eu, super jocul, grafica super, acțiune super, puzzle-uri NASPA. Acuma mă tot chinui de vreo jumătate de oră să cobor la doilea nivel. Este ceva sală mare și la urmă îmi face zoom pe un dulap de jos și nu pot ajunge nicicum jos că ajung la o platformă de unde nu mai pot face nimic, nici să sar, nici să fug pe pereți, nici să sar pe stâlpi, NIMIC! Cineva, vreo sugestie?:confused:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate