Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 

Ferrari P4/5 Pininfarina

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,286
  • Înscris: 14.11.2012
Ce parere aveti de noul Ferrari ??? isi merita banii ?? aproximativ 6 milioane 150 mii de euro !

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
nu cred ca cineva care isi permite sa ia o asemenea masina isi pune problema daca merita sau nu. Fiind serie f mica, limitata, masina e luata tocmai de aia, indiferent de costuri, de oameni superbogati, sau e luata ca investitie , fiind vanduta mai tarziu la preturi si mai mari

#3
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Ma gandesc ca daca e serie limitata poti sa ai si bani si sa nu o poti lua. :w00t:

#4
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,286
  • Înscris: 14.11.2012
Din cate am auzit masina a fost facuta...ca masina de serie...si asta vrea sa si fie...pana acuma doar o persoana o are...un canadian. El spune ca e o masina foarte comfortabila...si usor de condus...si ca o foloseste zi de zi...dar totusi...atatia banii.. :|

Eu ma uit de nebun pe Discovery la tot felu de emisiuni de tuning...hot rods...si alte masini..si sincer prefer sa-mi fac o masina de genu...pana in 600 mii de euro...decat sa dau pe una 6 mil. de euro.. si e la fel de unicata...adica a mea sunt sigur ca va fi unicata...cat despre Ferrari..nu stiu cati oameni in lume mai sunt care au bani si o pot cumpara...pot sa fie inca 1 ca a mea..ori inca 15...dar cu o masina modificata...esti cam sigur ca nu mai e niciuna ca a ta...pt ca este opera ta...

Din acest motiv intrebam daca se merita sa dai atatia bani pe o masina...

#5
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
si aia modificata nu pleaca de la un model de serie? :)

#6
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,286
  • Înscris: 14.11.2012

View Postromaximusro, on Nov 14 2006, 17:45, said:

si aia modificata nu pleaca de la un model de serie? :)

Ba da...dar la o masina de 6 mil. de euro..nu prea vad ce ai mai putea modifica...asta zic...decat sa-ti iei una de atatia bani..mai bine iti iei una mai ieftina...si faci ce vrei cu ea..si cum vrei...

Si p4/5 ii un fel de enzo modificat...ca doar de la enzo s-a plecat...nu ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate