Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 

Vreau sa imi iau psp dar nu stiu ceva

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
jesusfreak_93

jesusfreak_93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.11.2006
Deci eu am vazut in austria PSP Cu 250 de euro si vreau sa imi iau.
Deci pe site al lor zice asa:

Multimedia-Entertainment-System • Handheld-Gamekonsole • Multimedia-Player • Wireless LAN für Multiplayer-Games • inkl. Ohrhörer mit Fernbedienung, Tasche, Netzadapter, Akku, UMD Demo-Disc, 1 GB Memory Stick PRO Duo, Reinigungstuch
Bestellnummer: 111546


Asta e

Eu acuma cum nu ma stiu vreau sa stiu urmatoarele lucruri:

1. De exemplui este pe czone un torrent cu carbon pt psp dar se poate baga pe psp ????? ca am auzit ca trebuie modat sau ceva de genu sa poata citi piratat!!! daca este pe net ceva Tutorial sa imi spuneti va rog!

2. Daca imi iau ce propuneti ca trebuie sa fac...prima oara  (ceva de geniu frimware downgrade sau dinalea) ??

Cam atata... astept raspuns

Ms  :rolleyes:  :peacefingers:  

----------------------------------------------------------------------------------
Nu ai probleme??? Iati o dacie! :D

#2
Andrei221

Andrei221

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 04.02.2006
1. pentru jocuri piratate (vezi ca nu avem voie sa vorbim despre asta) iti trebuie versiune 1.5 (sau nu neaparat) si un card maricel unde sa iti bagi jocurile


2. prima oara ar trebui sa iti iei card de min 1 gb, logitech case (ca sa il protejezi daca il scapi) si cam atat

#3
jesusfreak_93

jesusfreak_93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.11.2006
..... Oky Frimware 1.5 aha.... am mai vorbit recent cu 1 expert din america si mia zis.....oky Ms :*

#4
thundax33

thundax33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 13.11.2005
ar fi chiar indicat un memory-stick duo pro de minim 2 gb , intrucat multe jocuri au in jur de 1,4 gb
eu sunt multumit deocamdata de cel de 4 gb , dar imi voi achizitiona unul de 8 gb cand va apare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate