Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 

e obsedat?

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#37
Pasarica Mortii

Pasarica Mortii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.08.2007

View PostLunaCrystal, on Aug 13 2007, 04:28, said:

Ma indoiesc, sau voi fetele nu va uitati niciodata la poze cu baieti pe net ? Ma cam indoiesc, desii posibil.
Se uita si fetele , dar nu sunt obsedate de filme erotice si poze nud. :rolleyes:

#38
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View PostELla25, on Nov 1 2006, 20:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?
Tu esti obsedata si ar trebui sa te duci la un psiholog . Mai in gluma , mai in serios cam am dreptate, incearca un psiholog, vorbeste cu el si daca zice ca nu ai nimic du-l pe prietenul tau la el sa-l dibuiasca.

#39
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,466
  • Înscris: 06.06.2006

View PostPasarica Mortii, on Aug 13 2007, 04:36, said:

Se uita si fetele , dar nu sunt obsedate de filme erotice si poze nud. :rolleyes:
asta zici tu
noi zicem altceva
:lol:

#40
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,624
  • Înscris: 20.10.2006

View PostPasarica Mortii, on Aug 13 2007, 04:36, said:

Se uita si fetele , dar nu sunt obsedate de filme erotice si poze nud. :rolleyes:

Pai da, insa aici nu era vorba de filme erotice si poze nud, ci de simple poze cu fete (imbracate), eu personal nu vad ceva rau in asta. Sunt baiat, nu imi place sa vad deloc poze nud sau xxx, insa imi place sa ma uit din cand in cand la poze cu fete (obligatoriu imbracate) si nu cred ca sunt obsedat.

#41
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,129
  • Înscris: 10.04.2006
Ba daca sunt obligatoriu imbracate...esti obsedat :w00t:

#42
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
cred ca ai un fetish cu hainele...
ce intelegi tu prin imbracate ? costum de piele, lex, steel, bdsm ? :)
bikini ? cizme pana la genunchi ? caciulita de mos craciun ?

sau pufoaica, canadiana, doua pulovere, trei bunde, sosete de lana si chiloti flausati ?...si gumari ? :)

#43
nano_thrust

nano_thrust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 10.08.2007
Nu te ingrijora! Pretinut-o e normal. ;)

#44
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,624
  • Înscris: 20.10.2006

View PostNenea Zap, on Aug 17 2007, 07:06, said:

Ba daca sunt obligatoriu imbracate...esti obsedat :w00t:
De ce crezi asta ? Si obsedat de ce ? Sa nu imi zici tu ca niciodata nu te uiti dupa vreo fata pe strada (evident imbracata, ca doar nu umbla niciuna dezbracata prin oras), si ce e rau in asta ?

@spare-me  Imbracate = tinuta cu care se iese in public.

#45
geo_dingy

geo_dingy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 21.06.2007
Voi puteti sa va contraziceti ,dar fata care a deschis threadul nu pare sa mai dea semne de viata. Cat despre prietenul ei... nush exact ce sa spun...  nu a specificat daca chestia asta se intampla de fiecare data...dar mi se pare ciudat,ca in loc sa stea cu prietena lui,. el prefera sa se uite la poze pe net...in fine, ea o sa stie mai bine ce sa faca.

#46
KodrutZ

KodrutZ

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 17.05.2006

View PostLunaCrystal, on Aug 19 2007, 02:57, said:

De ce crezi asta ? Si obsedat de ce ? Sa nu imi zici tu ca niciodata nu te uiti dupa vreo fata pe strada (evident imbracata, ca doar nu umbla niciuna dezbracata prin oras), si ce e rau in asta ?

@spare-me  Imbracate = tinuta cu care se iese in public.
Luna, esti normal? Adica nah, ma intreb ca oi fi baptist sau eu stiu ce alta religie care nu te lasa sa te uiti la femei decit imbracate! :P

#47
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,624
  • Înscris: 20.10.2006

View PostKodrutZ, on Aug 25 2007, 15:56, said:

Luna, esti normal? Adica nah, ma intreb ca oi fi baptist sau eu stiu ce alta religie care nu te lasa sa te uiti la femei decit imbracate! :P

Sunt Crestin Ortodox, insa nu cred ca nu are importanta asta. Faptul ca nu am fel si fel de idei necurate si faptul ca nu ma dau la orice fata intalnita nu cred ca e motiv sa cred ca nu as fii normal.

#48
scypax

scypax

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 26.08.2007
deci omu se joaca cu tovarasa lui.vede ca ei nu-i place si o tachineaza...care-i problema...e doar sadic si-atat....obsedat era daca ii zicea hai so ne stiti-voi-ce eu cu tine cu mama ta,a mea ,cu bunica ,cu catelul si hai si cu mouse-ul asta de pe masa...

#49
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

View PostELla25, on Nov 1 2006, 20:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?
Deja te vad cu mainile in solduri  :lol:
Cat bantuie el pe net, ai putea citi o revista, ti-ai putea rearanja parul/machiajul etc etc etc Mai da-i si lui spatiu, ca nu strica.
Nu mi se pare nimic anormal in ceea ce face.

#50
_2bad4u_

_2bad4u_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 22.02.2007
ehh este o chestie perfect barbateasca...
de parca voi fetele nu va uitati  pff ete fix  :lol:

bv cici

Edited by _2bad4u_, 28 August 2007 - 22:44.


#51
celebris3

celebris3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 05.05.2004
Luna - si ce vezi tu deoisebit la o fata imbracata ca in societate? ...ca mie de exemplu imi plac fetele cu costume de baie - tot de societate sunt, nu? ...si cum este moda asta cu less (wireless, topless, etc.), imi place sa le privesc si mai mult.

View PostELla25, on Nov 1 2006, 20:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?

Daca ai terminat de gatit si de spalat vasele si rufele si de facut ordine prin casa si de calcat si de aranjat dulapul de haine si apoi te-ai spalat, aranjat, vopsit, epilat, parfumat, etc. si totusi el n-a terminat de uitat la filmele alea, sa stii ca sunt foarte educative si ai multe de invatat din asemenea filme.

Dar sa las asta la o parte si sa spun serios acum: in timp ce el se uita la poze si filme, te-ai dezbracat vreodata complet si te-ai asezat pe masa de calculator si te-ai "deschis" in fata lui? Daca nu, fa-o si sa ne spui si noua daca te-a dat la o parte ca sa vada in continuare display-ul. ...asta in caz ca mai citesti ce ne batem capul sa scriem noi pe-aici.
Cheers!  :punk:

#52
ai_vrea_asa

ai_vrea_asa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 27.08.2007

View PostELla25, on Nov 1 2006, 20:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?
cam nesimtit!

#53
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,624
  • Înscris: 20.10.2006

View Postcelebris3, on Aug 31 2007, 11:33, said:

Luna - si ce vezi tu deoisebit la o fata imbracata ca in societate? ...ca mie de exemplu imi plac fetele cu costume de baie - tot de societate sunt, nu? ...si cum este moda asta cu less (wireless, topless, etc.), imi place sa le privesc si mai mult.
...

Faptul ca e fata nu e deosebit ? Mai ales daca arata bine ?  :naughty:

#54
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

View Postai_vrea_asa, on Aug 31 2007, 17:59, said:

cam nesimtit!
Daca ar sta calare pe ea, ar deschide acelasi topic "e obsedat?", dar de alta natura.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate