Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...
 Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...
 Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania
 Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...

La multi ani @iogamac!
 

e obsedat?

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1
ELla25

ELla25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 24.10.2006
stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?

#2
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View PostELla25, on Nov 1 2006, 19:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?
io zic ca e deplasat... sau poate sunt si eu exagerat :w00t:

edit: acu vad ca e la girls at play :lol:

Edited by shobi, 01 November 2006 - 19:52.


#3
kisss

kisss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 28.04.2006
Nu e obsedat, e barbat!

#4
Bebeluska

Bebeluska

    Bebeluşka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View PostELla25, on Nov 1 2006, 19:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?


Pai si cam ce ai vrea sa faca? Sa citeasca poezii de dragoste cu tine de fata pe internet? :huh:

#5
grumette40

grumette40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 24.07.2006
Şi prietenul meu face acelaşi lucru şi nu m-a deranjat niciodată asta . Vorba ceea : ,, Ce-i frumos şi lui Dumnezeu îi place " . Şi eu admir câteodată o femeie care arată bine . Uneori chair discut cu prietenul meu despre felul cum arată o fată , bine sau rău . Cât despre maşini e ca şi cu fotbalul : nu înţeleg astfel de pasiuni dar nici nu le găsesc bizare . Eu zic că exagerezi .

#6
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Probabil ca asa se manifesta el. E rodul unei crize de interfatare. Simte ca nu stie ce sa faca in prezenta ta si atunci intra pe situri cu fete. In prezenta baietilor ar face acelasi lucru, daca nu s-a plictisit deja s-o faca. :w00t: Cred ca obisnuieste sau obisnuia sa discute cu baietii despre fete si masini si el e obisnuit sa stea pe linga baieti, iar cind e linga tine face si el ce poate, adica acelasi lucru. Ar fi o idee sa il aprobi, o sa se simta ca intre prieteni. Daca te deranjeaza rau, atunci trage un scaun linga el, stai jos si trage-i una in bot (nu prea tare daca poti :) ) si intreaba-l cu o voce ingrijorata daca se simte bine si daca nu are nevoie de ajutor. Ar trebui sa-i treaca dupa aia. o_O

PIS: Nu cred ca e o problema grava. De fapt nu cred ca e o problema. :) Nu cred ca incearca sa iti transmita ceva. Pur si simplu socializeaza. :) Daca aplici metoda a doua spune-mi cum a reactionat. Sunt mort de curiozitate. :)

Edited by Dihorul Razboinic, 01 November 2006 - 22:27.


#7
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
"obsedat" nu e bine spus... dar nici normal nu e, cel putin referitor la materialele "cu fete"... cu masinile ce ai? :)

#8
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View PostELla25, on Nov 1 2006, 19:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?
Cît de des se întîmplă asta?

#9
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostELla25, on Nov 1 2006, 19:50, said:

stau cu prietenul meu la calculator,el bineanteles ca navigheaza si eu ma uit si ce face?intra pe siteuri cu masini si site-uri cu fete.se uita la poze,filmulete cu fete si comenteaza:asta e buna,asta nu e,mama ce sani etc.,asta il preocupa intotdeauna...eu ma mai enervez la un moment dat,oare sunt eu prea geloasa sau e el deplasat mai ales ca face asta de fata cu mine.ce parere aveti?

Fiind aria SL... incearca cu o felatie sa-i captezi atentia. Daca nici atunci nu merge... este obsedat  :lol:

#10
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006
Barbatul tau emana bun-simt si respect din belsug...
Obsedat e un cuvant bland.

#11
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

View PostTabu, on Nov 2 2006, 00:27, said:

Barbatul tau emana bun-simt si respect din belsug...
Obsedat e un cuvant bland.
Decat sa o frece cu ea in pat cum mai spunea cineva intr`un topic mai bine asa :).

#12
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Daca asta se intampla mai mereu,iar pe tine te ignora total ar putea fi ceva in neregula.Iar daca testul oferit de Zamolxel e de netrecut,e naspa! :D Daca-l trece,lasa-l in pace,ar face acelasi lucru si chiar mai rau..pe ascuns! :)

#13
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Bine... acum chiar daca esti femeie... poti sa pui picioru in prag si sa`i zici ce te deranjeaza. Dar mai bine ii zici ai sa agitam putin sangele lasa dracu pozele si netul :). Apoi dupa cateva numere ii explici ca e mai bine asa. Si o restrictie la sex cand are el chef ar putea avea efect sa`i vina putin mintea la cap :).

#14
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View PostZamolxel, on Nov 1 2006, 23:24, said:

Fiind aria SL... incearca cu o felatie sa-i captezi atentia. Daca nici atunci nu merge... este obsedat  :lol:
tu asa ti-ai revenit???

View Postmufă, on Nov 1 2006, 22:24, said:

Cît de des se întîmplă asta?
curiosule!!

#15
kisss

kisss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 28.04.2006

View Post.Cris.M., on Nov 2 2006, 01:53, said:

Daca asta se intampla mai mereu,iar pe tine te ignora total ar putea fi ceva in neregula.Iar daca testul oferit de Zamolxel e de netrecut,e naspa! :D Daca-l trece,lasa-l in pace,ar face acelasi lucru si chiar mai rau..pe ascuns! :)
"Mai rau...pe ascuns!"...Eu totusi cred ca traiti pe alta lume...Crezi cumva ca daca o face de fata cu ea e o garantie ca n-o face "pe ascuns"? ba dimpotriva, daca o face langa ea o face si pe ascuns, daca n-o face langa ea o face oricum si pe ascuns...
Sincer pana si mie ca fata imi place sa fac aprecieri de genul : ce bine arata "aia", ce draguta e, etc...si-atunci nu inteleg de ce el n-ar avea dreptul sa faca lucrul asta.

#16
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004
vedeti ce se intampla daca n-au doo computere?

#17
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View Postveverita, on Nov 2 2006, 00:20, said:

vedeti ce se intampla daca n-au doo computere?
la concluzia asta am ajuns si eu. drept dovada am cumparat un al doi-lea calculator. da tot nu-mi convine. ca am uitat ca, cumparand un alt calc. casa tre sa-mi iau si eu un vibrator.

#18
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View Postkisss, on Nov 2 2006, 00:44, said:

:huh: ????????!!!!!
da da! ce te uiti crucis!
ca am ajuns sa-l chem la masa online. de sex tot la fel. da cum domu' meu ramane "conectat", n-are nici un farmec. asa ca iau jucarica (ca mi-am cumparat) din sertar, ma uit la dosul lui frumos si la treba fetite.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate