Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 

CUM sa imi montez cada!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
allexxei

allexxei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 34
  • Înscris: 27.10.2003
Mi-am luat cada din acril, de colt si trebuie sa o montez.

Per la mine prin apartament in ultima vreme s-au perindat tot felul de "baietzi de baietzi" cu impresii de instalatori, electricieni, zugravi, etc. De la fiecare am auzit cate o versiune despre "cum sa montezi cada". Sincer sa fiu nu am incredere in nici unul si as vrea sa aud de la altii, care si-au pus astfel de cada sau care cunosc tehnologia ca sa pot sa imi fac o idee si sa o motez singur ...  :help:

#2
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.563
  • Înscris: 09.12.2001
de ce nu apelezi la instalatori / constructori care chiar se ocupa cu asha ceva?

#3
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.649
  • Înscris: 28.11.2001
pai mai intai trebuie sa ne dai ceva detalii tehnice.
dimensiunile cazii si a camerei (de baie, banuiesc ca acolo vrei sa-o montezi), tipul si pozitia tevilor de apa si scurgere, etc.

#4
popemi

popemi

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 261
  • Înscris: 04.01.2004
e foarte simplu daca zici ca e din acril.....iei 2-3 BCA-uri si o pui pe ele, cu adeziv  (eu asa o am pusa)....in rest depinde si pozitia tevilor ..etc ...vorba' lu' Tarzy....

#5
simi.ro

simi.ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 23.04.2007
Divertismentul La El Acasa_+ TV Live, Games, Horoscop, Mp3
edit / delete

Free TV online, bancuri, jocuriDivertismentul La El Acasa_+ TV Live, Games, Horoscop, Mp3

#6
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.488
  • Înscris: 05.08.2002
daca o pui pur si simplu pe niste bca-uri se va sparge in destul de scurt timp (asa mi-au zis mai multi instalatori); taica-meu a pus-o cu fundul pe un fel de pat de nisip, desi in alte parti am inteles ca trebuie facut un mulaj din nisip in care va sta cada...

#7
tryn

tryn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 82
  • Înscris: 26.07.2006
sunt cateva posibilitati:
ori are ea structura ei, ori o pui pe ceva (nisip) - asta ar trebui sa ti-o spuna furnizorul. ai numarul de telefon pe factura...fa-le un telefon si chestioneaza-i!

#8
joannes

joannes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.035
  • Înscris: 15.01.2005
aha, asa as zice si io,  da cred ca cada omului a iesit si din garantie... iar daca o fi ramas indecis, cred ca pute de rupe, daca nu o fi avut unde sa faca o baie in ultimii 4 ani.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate