Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

Ce sa fac?:(

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
trident

trident

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 15.01.2006
Poate daca ai fi in situatia iei ai intelege..., dupa parere ta ar trebuie sa murim sau sa stam in strada daca situatia este de asa natura in tara asta. Cand ai de ales intre a manca sau a plati intretinerea nu stiu ce ai alege.

Eu am probleme de sanatate si nu am bani sa mi le rezolv, intre a da mancare bani pe mancare sau pe medicamente nu prea am de ales.

Deja este o problema de supravietuire pentru multi, si cand nici nevoile primare nu mai avem cum sa ni le satisfacem devenim animale si actionam in consecintza.

Nu mai judecatzi oamenii daca nu atzi fost in situatia lor. Nu te mai grabi sa bagi oamenii in puscarie sau sa ii arunci in strada...

#20
halford

halford

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 25.09.2006
Si eu cu ce-s de vina ca e ea in situatia asta ? De ce sa sufar eu ? M-am mutat dintr-un bloc cu datorii unde se oprise apa calda din cauza unora ca ea. Eu daca as fi in situatia ei n-as mai incurca pe altii: vand tot, platesc datorii si ma mut la tara unde nu duc grija intretinerii. Dar deh, daca e cucoana de oras, cum sa se mute ea la tara ?... De ce n-are bani ? Locuri de munca in agricultura sunt destule ... nici sa-ti traieti traiul pe turta altora, pentru mine asta e parazitism ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate