Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 

Telesport

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#19
hanssick

hanssick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 11.07.2006
Si aici a intrat (acum 2 zile) TELESPORT in baza !Acest canal nu avea fata de pay tv  :angry:
RCS-RDS=ONESTI-TG OCNA

Edited by hanssick, 28 October 2006 - 15:06.


#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
ce noroc aveti voi ca sunteti pe RCS...

#21
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 gumball3000, on Oct 28 2006, 16:13, said:

ce noroc aveti voi ca sunteti pe RCS...
Om avea, dar deocamdată scorul este 3-1 pentru voi, în această toamnă (MGM, Sport 1 şi Sport Klub vs. Telesport).

#22
tottigb

tottigb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 06.10.2006

 *Victor*, on Oct 29 2006, 00:56, said:

Om avea, dar deocamdată scorul este 3-1 pentru voi, în această toamnă (MGM, Sport 1 şi Sport Klub vs. Telesport).

1-1.......la upc nici ceea ce vezi nu este intotdeaua real(vezi modificarea din mers a abonam la telefonie)......pana nu le avem in grila nu ne putem "baza" pe ele.Traiesti in Romania.

#23
dangall

dangall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 27.01.2005

 tottigb, on Oct 29 2006, 01:02, said:

1-1.......la upc nici ceea ce vezi nu este intotdeaua real(vezi modificarea din mers a abonam la telefonie)......pana nu le avem in grila nu ne putem "baza" pe ele.Traiesti in Romania.
telesport il gaseai la upc pt 6 ron in plus inca de anul trecut.

#24
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Ce se intimpla ca atunci cind baga un canal nou scot unul existent? Mie mi se pare ca mai au loc suficient si pt alte canale. Orice canal existent e mai bun decit canalele care transmit tenis (zise si de sport), prefer sa nu le bage decit sa scoata canale.
In presa scrisa sportiva aproape nu exista alte sporturi in afara fotbalului. In schimb televiziunile de sport o trag tare cu tenisul pt ca fiind un sport de rahat transmisiunile sunt ieftine.
Totusi mai exista multe alte sporturi frumoase.

#25
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
Si la UPC Astral GL Telesport e in pachetu de baza, si se prinde de 1 an si ceva daca nu ma insel, necodat!!!

#26
lasnubes

lasnubes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.06.2005
de azi 24.11.06 sportklub in pachetul de baza la RCS-RDS

canale sport la RCS-RDS:
eurosport, eurosport 2, telesport, tvsport, sportklub

cam tot ce se putea in acest moment in materie de sport

BRAVO RCS&RDS!!!

#27
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
La Hunedoara , mai putin Eurosport 2 ... chiar nu cunosc motivul neintroducerii acestuia in grila !? <_<

Edited by a21alex, 24 November 2006 - 22:52.


#28
stefanm

stefanm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2006
Stie cineva daca Telesport este introdus in grila RCS Craiova ? Pt ca in locul lui TV 5 nu este, si nici nu l-am gasit in alta parte...

#29
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 stefanm, on Nov 28 2006, 23:23, said:

Stie cineva daca Telesport este introdus in grila RCS Craiova ? Pt ca in locul lui TV 5 nu este, si nici nu l-am gasit in alta parte...
Ar trebui să fie.

#30
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,870
  • Înscris: 11.01.2006

 stefanm, on Nov 28 2006, 23:23, said:

Stie cineva daca Telesport este introdus in grila RCS Craiova ? Pt ca in locul lui TV 5 nu este, si nici nu l-am gasit in alta parte...
IN CRAIOVA TELESPORTUL este pe frecventa 407,25 MHZ!

#31
florin666

florin666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 30.07.2005
Prosport ne informeaza ca de la 1 ianuarie Telesport va fi gratuit si la UPC-Astral.

Sper sa nu fie doar o petarda de-a lor....


Articolul aici : http://www.prosport....dem-la-tv/17491


Citat:

"Oferta TV pentru telespectatorii iubitori de sport, detaliata în aceste pagini, este pusa la dispozitie, în mare parte, gratuit. Exceptie a facut postul Telesport, care pâna nu demult a functionat în sistem Pay-TV, dar care recent a fost introdus în grila de baza a retelei RCS, iar de la 1 ianuarie va putea fi receptionat tot gratis si de catre clientii retelei Astral-UPC."

In orice caz, ca abonat UPC-Astral, o spun din toata inima: RCS e cu mult, foarte mult, peste Astral!

#32
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

 florin666, on Dec 4 2006, 00:44, said:

Prosport ne informeaza ca de la 1 ianuarie Telesport va fi gratuit si la UPC-Astral.

Sper sa nu fie doar o petarda de-a lor....


Articolul aici : http://www.prosport....dem-la-tv/17491


Citat:

"Oferta TV pentru telespectatorii iubitori de sport, detaliata în aceste pagini, este pusa la dispozitie, în mare parte, gratuit. Exceptie a facut postul Telesport, care pâna nu demult a functionat în sistem Pay-TV, dar care recent a fost introdus în grila de baza a retelei RCS, iar de la 1 ianuarie va putea fi receptionat tot gratis si de catre clientii retelei Astral-UPC."

In orice caz, ca abonat UPC-Astral, o spun din toata inima: RCS e cu mult, foarte mult, peste Astral!

 cris85_cfc, on Oct 24 2006, 19:20, said:

Astea-s aiureli. Eu vreau sa treaca din pay-tv in baza Telesportul asta, ca e canal de toata jena, prin programarea handbalului sau Ligii I peste Premier League, iar eu pt asta sunt obligat sa platesc 6 RON, fiindca sunt fan Chelsea. Abonat UPC, evident.

Edit: megafanro, informatia cum ca TS va deveni non-pay e cert&atilde; sau un zvon slab?
:peacefingers: Nu am fost crezut!!! :naughty: Iată că am avut dreptate!!! :rolleyes:

Quote

Exceptie a facut postul Telesport, care pâna nu demult a  functionat în sistem Pay-TV, dar care recent a fost introdus în grila  de baza a retelei R.C.S., iar de la 1 ianuarie va putea fi receptionat tot  gratis si de catre clientii retelei Astral-U.P.C. :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak: . Sursa: http://www.prosport....dem-la-tv/17491

Edited by megafanro, 05 December 2006 - 00:32.


#33
Blue_Army

Blue_Army

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 29.11.2006
Eu foloseam acel user, cris85_cfc, si vreau sa spun ca imi pare bine ca m-am inselat, dar cred si eu ca va fi pe gratis de la 1 ianuarie incolo, avand in vedere ca sunt toate sansele ca Boom sa ia Premier League din august 2007. Cine ar mai fi platit 6 lei pe luna pentru a vedea volei si tenis din niste competitii obscure cu sportivi semi-anonimi? O veste buna.

#34
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,481
  • Înscris: 04.05.2006
Eu.,...care sunt un operator micut...in mediul rural....am telesport in pachetul de baza. NU inteleg de ce astia mari il tin in extra..Pe bune. Nici nu-i nesimtit de scump. Doar mai scump decat altele....

#35
gabi-s

gabi-s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 20.01.2006
Astazi , la ora 20.42 , pe OTV , la gala premiilor Fanatik ,
d-l Horatiu Nicolau ,  A CONFIRMAT , ca , de la 1 ianuarie 2007 ,
TELESPORT
va fi in grila de BAZA a tuturor operatorilor de cablu si DTH !


#36
Bowser

Bowser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 07.12.2006
Sunt abonat cablu UPC. As dori sa stiu ce trebuie sa fac cu set-top-boxul pe care l-am primit de la UPC in septembrie, cand m-am abonat la Telesport. Ma duc cu el la sediu sa il inapoiez din ianuarie?

Edited by Bowser, 14 December 2006 - 12:41.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate