Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

W800 vs W810 !?

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
dragoshell

dragoshell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 07.02.2006

View PostArakatos, on Oct 28 2006, 16:58, said:

Boxele astea (MPS-60) care le-ai primit cadou se gasesc separat de vanzare ?


Da, se gasesc si separat, nu stiu unde le-ai putea gasi....ca pret estimativ le-am vazut pe un site cu 50$.

Pentru mai multe detalii legate de boxe, vezi aici

#20
miclea_dragos

miclea_dragos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.11.2006
:worthy: Vreau si eu nishte Boxe din alea... pt K800... k mere si la K800... si va spun eu k, K800 e mult mai bun k W810... Mai ales la camera... k 2mp nu se compara cu 3.2mp... eu am K800... si sunt f multumit de el... kand l-am luat m-am uitat si la W810.... k imi convenea boxele acelea... k erau cadou... da... am zis mai bine sa imi iau un tel bun.. k boxe trebuia sa gasesc.... si sper sa gasesc maine... Dak gasitzi sa imi spunetzi si mie...

#21
dragoshell

dragoshell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 07.02.2006

View Postmiclea_dragos, on Dec 18 2006, 00:51, said:

:worthy: Vreau si eu nishte Boxe din alea... pt K800... k mere si la K800... si va spun eu k, K800 e mult mai bun k W810... Mai ales la camera... k 2mp nu se compara cu 3.2mp... eu am K800... si sunt f multumit de el... kand l-am luat m-am uitat si la W810.... k imi convenea boxele acelea... k erau cadou... da... am zis mai bine sa imi iau un tel bun.. k boxe trebuia sa gasesc.... si sper sa gasesc maine... Dak gasitzi sa imi spunetzi si mie...

Mie de la telefon mi-a trebuit muzica si tinand cont ca nu-l folosesc pe post de aparat foto, asta pentru ca nu-l va putea deocamdata inlocui (si nici nu cred k il va inlocui vreodata  :D ), seria Walkman de la SE e ideala ... poate trec inapoi pe seria K cand o sa aiba > 4MP si un minim 3x optic  :naughty: da' asta-i SF deja  <_<

crede-ma, asa am avut si eu de ales cand l-am luat pe al meu: intre K800 si W810 si mi-am zis ca ce rost are sa dau cu 4mil mai mult pe un telefon cu 1MP in plus si cu un display de rez mai mare care-ti mananca bateria mai rapid...in plus, boxele alea au contat mult...cand le-am auzit   :w00t:

si ca dimensiuni, mi-a convenit mai mult sa iau W810, pentru ca e putin mai mic decat K800


PS: de cele 4mil mi-am luat niste boxe adevarate :naughty:

#22
LiviuDav

LiviuDav

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 30.01.2007
deci eu ash alege w810 (pt edge culoare si tastele de navigare) joystick ul la sony ericsson se strika repede! asta ye marea diferenta dintre w800 ji w810! dar sunt de acord ca acel capacel de la camera era necesar! dar nu stau in drum de asta. ji voi care spuneti ca k800 ye mai bun... sunt sigur ca majoritatea luati un telefon dupa difuzor nu dupa camera. daca vreti camera sigur, luati va k800 dar la sony ericsson walkman rulz  :inlove:  ;)

#23
fat_gsm

fat_gsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 05.01.2007
cred ca si-a luat omu telefon... de 5 luni..  
uitete l aultimul post

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate