Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Jocuri racing on-line

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
Albu

Albu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 10.03.2006
Buna tuturor!
De vreo cateva zile am o mare dilema. Am tot cautat (si inca mai caut) un joc de racing care sa mearga bine online. Nu ma refer la a-l putea juca prin LAN ci, pe comunitati mai mari!
Am incercat Colin McRae, Richard Burns (care era aproape sa se poata!) si am mai cautat cateva solutii. Se pare ca ar fi Trackmania (dar nu-mi place deloc jocul - e prea ireal!). Nu-mi trebuie jocuri extrem de complicate. Daca e on-line, cu competitori reali, din toate colturile lumii si iti da acelasi feeling ca atunci cand bati pe cineva la yahoo pool, pentru mine e ok. Stie cineva vreun asemenea joc?

#2
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,071
  • Înscris: 10.04.2006
liveforspeed.net ;) Cel mai tare simulator de racing

#3
Albu

Albu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 10.03.2006
Da, multumesc mult! Pare intr-adevar un joc grozav... Mai mult decat ma asteptam sa gasesc! Dar, m-am uitat asta noapte peste site si..am o problema.
Am luat o versiune crack-uita cu BitComet si o alta mi se ofera pe site, ca demo. Una e de vreo 600 mb si alta de 135. Ce fac? Care o instalez ca sa pot juca online? Care e procedura ca.....sa nu platesc si sa pot avea cat mai mult din joc?  :confuzzled:  

PS: De-abia astept sa ajung acasa sa incerc ceva, orice.  :worthy:

#4
MAVERICK_SS

MAVERICK_SS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 25.08.2005
Eu am luat versiunea Demo de pe site si ceea ce am observat sunt: se poate juca online dar nu prea e multa lume pe servere iar ca si masina iti poti alege una singura, celelalte fiind blocate. E simpatic jocul dar e enervant ca trebuie sa conduci cu mouse-ul.

#5
ovyovi

ovyovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 14.01.2004
ToCA Race Driver 3

#6
[iulian90]

[iulian90]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 27.10.2006

View PostMAVERICK_SS, on Sep 13 2006, 10:43, said:

Eu am luat versiunea Demo de pe site si ceea ce am observat sunt: se poate juca online dar nu prea e multa lume pe servere iar ca si masina iti poti alege una singura, celelalte fiind blocate. E simpatic jocul dar e enervant ca trebuie sa conduci cu mouse-ul.
Se poate juca si cu tastatura.
Stie cineva cum pot juca toca race driver 2,3 fara sa scot unitatile optice?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate