Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie
 Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...
 Cum de convine unora sa cumpere p...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio
 Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...

WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...
 

Eten G500, G500+

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Pret

Pret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 09.02.2004

View PostMARIURS, on Jan 10 2007, 00:40, said:

Am o "trompeta" de Mio A701 de aproape 1 an si functioneaza ireprosabil.Este un aparat excelent din toate punctele de vedere....Deh....Vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt "trompete"....

Genul ala de papagal: "marfa mea ii cea mai buna!". El cumpara firma nu produsul.
Prietene... mai baga o fisa la www.pdadb.net si baga un ochi la "Most Popular Devices" sau la "Devices In Demand". Hp nici nu exista. Mai foloseste si mintea nu numai "trompeta"...

@tymonel: "e vre-un furnizor de internet prin satelit care acopera tot globul pt eten..sau pocketpc cu gps" ?!
Omg... ai vreo idee' cum functioneaza GPS-ul? Sau macar stii de la ce vin initialele?

#20
emilxmx

emilxmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.11.2006
Nu trebuie sa confunzi navigatia cu accesul la internet. Pentru internet, nu vei gasi niciodata un furnizor cu acoperire globala, pentru ca netul il gasesti doar in puncte care afiseaza "HotSpot". Ca exemplu, ar fi majoritatea benzinariilor din Germania, gari, locuri publice, baruri, terase, etc. Iar spotul de net nu-l vei regasi la mai mult de cateva zeci de metri in exteriorul acestor locatii. Atentie, uneori nu e gratuit, dar nici excesiv de scump. Ar mai fi a doua varianta, mult mai costisitoare, aceea in care iti iei telefonul tau gsm cu roaming activ, si folosesti retele straine pentru traffic de date... solutie pe care eu nu ti-o recomand, pt ca vei depasi cu mult costurile excursiei respective. Ca fapt divers, poti sa consulti site-ul operatorului tau de telefonie mobila, si cu precadere sectiunea roaming de date. Bafta, oricum, in oricare varianta pe care o alegi ;)

View Posttymonel, on May 30 2007, 19:47, said:

vreau si eu sa stiu cum pot avea internet pe un eten.....veau sw plec undeva ff departe unde orange-ul nu are nici o treaba.....e vre-un furnizor de internet prin satelit care acopera tot globul pt eten..sau pocketpc cu gps...???


#21
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004

View PostPret, on Jun 12 2007, 17:48, said:

Genul ala de papagal: "marfa mea ii cea mai buna!". El cumpara firma nu produsul.
Prietene... mai baga o fisa la www.pdadb.net si baga un ochi la "Most Popular Devices" sau la "Devices In Demand". Hp nici nu exista. Mai foloseste si mintea nu numai "trompeta"...


permite-mi sa nu fiu de acord cu acest argument.
faptul ca un model este foarte popular, sau are cerere mare nu inseamna neaparat ca acel model este cel mai bun.

ia baga tu un ochi la un top al vanzarilor de automobile in romania si zi-ne daca modelul cel mai vandut este cel mai bun.

#22
Pret

Pret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 09.02.2004
D'acord ca nu inseamna neaparat ca e cel mai bun. Din cate cunosc eu, pdadb este cel mai popular sit de pda-uri, care este vizitat de un numar foarte mare de persoane care cred eu ca au ceva cunostinte. Personal consider destul de relevante informatiile despre acel site. Faptul ca exista exceptii la genul asta de situatii... e cat se poate de adevarat... dar nu tre sa avem second thoughts de fiecare data cand vedem un rating.

Situatia automobilelor e alta. Se aplica regula "la banii astea nu prea ai ce altceva".

#23
dragonul_de_foc

dragonul_de_foc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 17.04.2007
salut,
Am si eu un PDA eten 600 + si as vrea sa stiu daca pate fi folosit ca si GPS.In prospect scrie ca are GPRS(e aceeasi chestie ca si GPS-ul?!).Ma conectez cu el in prezent la net si am incercat sa copiez si programul IGO dar in momentul in care am dat conectare nu s-a intimplat nimic!Poate cineva sa-mi dea un sfat? :mellow:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate