Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Carti comandate pe internet

- - - - -
  • Please log in to reply
174 replies to this topic

#145
troy1108

troy1108

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 26.01.2009
deci sa inteleg ca anticariatul tau sunt de incredere.am vrut sa cumpar de la ei dar am observat ca-mi cer cnp-ul la inscriere si m-am nu prea am incredere in chestii de genul asta.toti v-ati trecut cnp-ul pe site?multumesc anticipat pentru orice raspuns!

#146
klausn

klausn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 16.11.2010
Am comandat de pe efelentul.ro cartea Tunele prima parte,si pentru ca era reducere,poti alege gratuit o alta carte pana in suma de 40 lei,deci am cumparat si partea a 2-a gratuit !  Nici nu imi venea sa cred,si pe langa asta,la prima carte (pe care o platesti) se aplica si o reducere de 15-20% parca,deci am dat 34 lei pe amandoua cartile + 10 lei transportul cu posta romana,ieri mi-au trimis comanda,sper sa ajunga cu bine,voi reveni cu alta parere finala cand imi va ajunge coletul.Oricum,o oferta de Craciun EXTRAORDINARA !

#147
Mikix

Mikix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 30.11.2005

 klausn, on 1st December 2010, 22:27, said:

Am comandat de pe efelentul.ro ...
nu vad sa existe siteul asta

#148
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Cred ca la site-ul asta se refera: http://www.elefant.ro/

#149
klausn

klausn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 16.11.2010
Dap,scuze,m-am incurcat.Ieri am ridicat cartile,cei drept,marti dimineate le-au trimis si vineri mi-au ajuns,dar numai ieri am avut timp sa merg la posta sa le ridic.Sunt foarte multumit,am iesit poate si cu 50 lei reducere in total,garantat.

#150
Viorel89

Viorel89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 06.10.2010
Am comandat si eu de la Nemira si pot sa recomand cu incredere! Cartile au venit in 4 zile tinand cont ca eu nu stau in oras eu zic ca e destul de bine! Si plus de asta au si promotii destul de des!

#151
vinsonro

vinsonro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.02.2011
Un nou anticariat online, librarie virtuala. Titluri noi in permanenta!
www.vinson.ro

#152
Mikix

Mikix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 30.11.2005
Ati cumparat vreodata ceva de pe www.anticariatlibrarie.wellcome.ro ?
Pare putin dubios site-ul.

#153
Ewan

Ewan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 11.08.2009
Se poate comanda carti folosite ''used'' de pe amazon , cu transport in Romanica?

#154
lilweasel

lilweasel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.09.2011
A comandat cineva pana acum carti de pe adevarulshop? Ce stiti despre acest site, este de incredere? In cat timp sunt livrate cartile?

#155
michaela31_01

michaela31_01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.03.2011
Eu sunt foarte multumita de Anticariat Sofia si de Editura Noua.

#156
bucsie

bucsie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 03.02.2007
Am ingtrat acu pe site la elefant.ro si daca te inscrii pe site, pana la 30 nov cica iti dau un ebook gratuit.

#157
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011
Va salut, cititori!

Sunt interesat in achizitionarea urmatoarelor carti de Sven Hassel (Legiunea blestematilor, Blindatele mortii, General SS, Batalion de mars) din pacate se gasesc foarte greu si la preturi destul de mari. Pentru cunoscatori, as dori o indrumare, o recomandare, orice, as fi foarte incantat daca as gasi un pachet din toate cele 4 romane. Pe supercarti.ro gasesc doar doua dintre titluri, la preturi rezonabile e-adevarat, pe coltulcolectionarului.ro la fel, doua romane, dintre care doar unul diferit de cele de pe supercarti.ro, pe librarie.net se gasesc doar in pachete a cate doua, luate din colectia Adevarul.

Daca stiti vreun pont, nu ezitati sa-mi raspundeti.

Multumesc mult!

#158
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 19.07.2008
Pe okazii trebuie sa fie niste oameni care incearca sa scape de ele.

#159
mirqsl

mirqsl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 11.05.2007
O varianta ar fi aici: http://e-biblioteca.blogspot.com/ , singurul posibil inconvenient este ca sunt in format electronic.

#160
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

 mirqsl, on 10th January 2012, 12:55, said:

O varianta ar fi aici: http://e-biblioteca.blogspot.com/ , singurul posibil inconvenient este ca sunt in format electronic.
Odata ce vreau sa le cumpar iti dai seama ca nu le vreau in varianta digitala, iar varianta okazii e destul de buna, gasesc cartile, pret foarte bun, dar nu stiu in ce stare sunt si cine stie cum vor ajunge. Oricum, ms pentru pont!

#161
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 19.07.2008
Sunt in starea care se poate observa din poze. Iar prin posta ajung in regula. Am comandat si eu acum vreo 3-4 ani tot de pe okazii.

#162
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

 DarkEnemy, on 10th January 2012, 20:10, said:

Sunt in starea care se poate observa din poze. Iar prin posta ajung in regula. Am comandat si eu acum vreo 3-4 ani tot de pe okazii.

:)) Da tu ce crezi, ca-s pozele reale? Majoritatea sunt luate de pe google si puse de zici ca-s tipla.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate