Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

vergeturi pe sani

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Un articol din presa de azi

#38
danyelsan

danyelsan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 651
  • Înscris: 24.02.2006
cred ca sunt vergeturi ptr  ca au inceput in unele locuri sa se ingalbeneasca....si un galben din acela care nu se vede rau...dar daca il vezi nu o sa iti placa....nashpa....cica este o crema din aia de la o firma de cosmetice cunoascuta pe plan national(ce mai cunoscuta)si ajuta putin...a avut un tun si la terminat...si acum tre sa ii iau altul dar este destul de scump vre 300-400..credeti ca ajuta?

#39
marina010189

marina010189

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.08.2010
eu am incercat tot felu de creme dar din pacate cu niciuna nu am obtinut rezultate... eu am vergeturi de-alea albe in special pe fese..din cate am citit eu vergeturile sunt cicatrici si nu se trateaza decat prin chirurgie plastica...cu toate acestea am reusit o estompare puternica a lor.. adica se mai vad doar daca te uiti atent...si povestea mea e urmatoarea...am vazut mai intai niste filmuletze pe youtube despre "dermaroller" la terarpie ii zice microneedleling...maideparte am gasit pe ebay dispozitivul cu care se aplica terapia la pretul de 7 dolari (oricum preturile variaza de la 7 la 100 de dolari) eu l-am comandat pe cel mai ieftin si e ok cu tot cu transport m-a costat vreo 50 roni.. si mai multa umblatura pe la vama... dar oricum a meritat pt ca o fost singurul care a dat in cazul meu rezultate... vergeturile abia daca se mai vad...oricum e cam dureros.. durerea se aseamana la inceput cu cea a epilatului dar dupa pielea iti amorteste si nu te mai doare.. :thumbup:[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4oa2QkAXr8Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate