Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Cum vi se par cosmeticele de la YVES ROCHER ?

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#73
ClairsDeLune

ClairsDeLune

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.02.2010
Sunt foarte incantata de produsele lor.Nu numai eu, ci si prietenii mei.
Singurul produs de care nu sunt 100% multumita este samponul pentru volum, deoarece imi facea putina matreata si in acelasi timp mi se si ungea mai repede parul.In rest era super ok, aveam volum in parul meu super moale cum nu mi-a mai dat niciun alt sampon.Daca folosesc dupa el un alt sampon nu mai am nimic. :D

Parfumurile miros superb si ma dau gata dupa ele.Cremele la fel.In concluzie, recomand tuturor cosmeticele de la YR!
Adeptelor preturilor mici de la Avon si altele de genul, le sugerez sa faca un mic efort de cativa lei si sa isi comande produse de la YR, deoarece nici nu se compara la calitate, iar preturile nu sunt cu mult mai mari.Plus ca primiti si cadouri destul de cool. ;)

Edited by ClairsDeLune, 20 February 2010 - 21:08.


#74
alexica08

alexica08

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 25.04.2008
acum un an jumatate m-a inscris o prietena la YR...de atunci am comandat cam toate produsele lor..in fine, fac comanda din fiecare catalog...imi plac mult gelul de ochi inositol si demachiantul cu lotiune tonica tot de la inositol, lotiunea purificatoare si crema de fata pentru ten gras de la sebo specific si gama cu miros de liliac.
nu m-au incantat mastile pentru ten, mi s-au parut iritante.

#75
Catinka

Catinka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 03.06.2010
Am folosit si eu ceva produse de la YR si am si o amica care este mare fan al lor. Singurele chestii cu adevarat deosebite de la ei si care chiar merita banii mi se par cremele. Am avut cateva dintre ele si, intr-adevar, se simtea diferenta.

#76
bb_girl

bb_girl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 30.12.2008
Si mie imi plac foarte mult produsele de la YR. Cel mai mult m-au incantat pana acum gelurile de dus si rollurile din gama Jardin du Monde. Miros geniale si pot sa-mi iau mai multe deodata ca nu sunt scumpe deloc. Stiti cumva unde as putea gasi un catalog pe net ca sa-mi comand produse la orice ora, avand in vedere ca noi nu avem reprezentanta YR in oras??

#77
alexandnico

alexandnico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 29.10.2008
eu una folosesc gelurile de dush bio de la YR .si gama de parfumuri ,sunt obsedata de parfumuri, asa ca acolo gasesc arome nu prea comune ,mie imi convine sa nu cumpere toata populatia bucurestiului de la YR ,pt ca asa pot sa merg pe strada cu parfumul meu pe care altii nu il au si ma simt bine (unica intr-un fel) imi place gama the vert parfum si roll-on  :inlove:

#78
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
si-a luat cineva pensulele alea din catalogul 2010? cea pentru fdt, pentru corector si pentru fard de obraz? as vrea sa mi le comand dar nu stiu daca sunt de calitate sau nu.... mi-am mai luat unele de la e.l.f si am avut un soc, erau exact ca alea de se gasesc la chiscurile cu farduri no-name, nu era imbinarea buna intre pensula si metal si se desfacea

#79
mee86

mee86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.08.2011
Daca vreti sa vorbiti cu cele mai sictirite si nesimtite operatoare din Romania sunati cu incredere la Yves Rocher!

Edited by mee86, 29 October 2011 - 09:24.


#80
anaulmanu

anaulmanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.11.2011
Eu sunt in Franta...aici mi se par mai scumpe produsele lor decat in Romania dar si calitatea e mai buna. LE ador:X

#81
mee86

mee86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.08.2011

View Postanaulmanu, on 10th December 2011, 20:34, said:

Eu sunt in Franta...aici mi se par mai scumpe produsele lor decat in Romania dar si calitatea e mai buna. LE ador:X

Orice produs din afara are doar echivalent in Romania si in tarile est europene, nu sunt aceleasi produse. La noi toate rebuturile daca se poate. Si romanul cumpara...ca n-are de ales, doar nu o sa ma duc sa-mi fac cumparaturile in Germania. :deadtongue:

#82
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Sunt singura careia i se pare ca produsele astea au un miros gretos?

#83
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Am primit un mail care zice asa: Alegeți SURPRIZA DVS. DE ANIVERSARE! Si am de ales intre un parfum de dama sau unul masculin. Mai zice si ceva de un cod. Eu m-as loga pe site, daca as as putea, deoarece am uitat parola, iar la "ati uitat parola ?" imi tot zice ca "Nu ați completat numele de utilizator. Vă rugăm să-l completați." Asta, bineinteles, dupa ce am completat adresa mea de mail.

Cat de gratis e parfumul ala ? Ca sa stiu daca ii sun.

#84
pretty_woman

pretty_woman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 16.06.2007
In afara de gelurile lor de dus,in special ala cu aroma de cafea nu sunt fana YR.  :confuzzled:

#85
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

View PostPuferiu, on 6th July 2012, 13:18, said:

Cica a fost o eroare de la ei, iar acum ofera reducerile ma-sii pentru anumite produse...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate