Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Telefon Fix

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005
Gata ...imi instaleaza saptamana viitoare FibreLink-ul...ma gandeam cu ocazia asta sa imi iau un telefon fix nou ....pret pana in 2mil ...ce ma sfatuiti ?

#2
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
eu am un general electric pe care am dat parca putin peste 2 mil (parca, asta daca nu am dat mai putin).
dect, color, agenda ... numai de mi-as aminti si modelul :) o sa-l caut diseara cand ajung acasa.

Edited by zuppy, 04 July 2006 - 15:22.


#3
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005

 zuppy, on Jul 4 2006, 16:22, said:

eu am un general electric pe care am dat parca putin peste 2 mil (parca, asta daca nu am dat mai putin).
dect, color, agenda ... numai de mi-as aminti si modelul :) o sa-l caut diseara cand ajung acasa.
am vazut ca cele de la general electric au preturi bunicele ...poate imi dai si un link diseara...

#4
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
trebuia postat la sfaturi....dar incearca pe aici http://www.eurogsm.r...ct-c-23_40.html

#5
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005

 funny_smile_2006, on Jul 4 2006, 16:52, said:

trebuia postat la sfaturi....dar incearca pe aici http://www.eurogsm.r...ct-c-23_40.html
mi-am dat seama prea tarziu unde am postat ...dar ma rog daca vrea un moderator sa-l mute nu-i nici o problema :)
cat despre link m-am uitat peste el...sa vedem ce mai zic si altii ..

#6
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
general electric 21858
http://www.internity..._produs&id=349#

ori astia il dau mai scump ori te-am dezinformat (scuze), imi aminteam ca e mai ieftin. eu l-am luat din cora.

Edited by zuppy, 04 July 2006 - 16:25.


#7
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005

 zuppy, on Jul 4 2006, 17:24, said:

general electric 21858
http://www.internity..._produs&id=349#

ori astia il dau mai scump ori te-am dezinformat (scuze), imi aminteam ca e mai ieftin. eu l-am luat din cora.
dragutel telefonul....cam asa ceva mi-as dori ...numai sa se incadreze in 2mil..

#8
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
Siemens ..... Euroset   http://www.emag.ro/telefoane/siemens     Parerea mea ...sunt printre cele mai bune telefoane  :peacefingers:

#9
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Lasa telefonul fix si mai ia-ti un mobil ca n-o sa-ti para rau. :)

#10
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
raspunsul tau imi aduce aminte de castravetii lui florin piersic.

#11
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005
Gata m-am hotarat...adica cei de RDS m-au ajutat daca pot spune asta (imi pun netul numai peste 3 saptamani ) pana atunci mai pun niste bani langa cele 2 mil si cred ca imi voi lua telu asta
daca are careva acest model poate imi impartaseste ceva impresii..sau daca voi imi recomandati altceva...a...daca stiti un loc in care il gasesc la bani mai putini nu ezitati sa-mi spuneti :)

#12
pbxx

pbxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 11.06.2007
Pentru un telefon fara fir DECT este de recomandat intr-adevar un Siemens Gigaset sau Euroset, made in Germany. Cei de la Siemens au inventat practic standardul cordless DECT.

 vladdy99, on Jul 4 2006, 18:47, said:

Siemens ..... Euroset .....  Parerea mea ...sunt printre cele mai bune telefoane  :peacefingers:

Edited by pbxx, 13 June 2007 - 06:35.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate