Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Feny TV

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
KENSINGTON

KENSINGTON

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 30.03.2005
Din intamplare pe canalul 46 am dat peste acest post, in zona Tg. Mures. De unde emite, daca stie cineva ?

Multumesc

P.S. Scuze daca s-a mai discutat...

#2
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Cred ca e retransmis de vreo televiziune locala .... Ar fii chiar culmea sa primeasca licenta din partea CNA-ului , nu se dau licente pentru posturile romanesti si primesc cele unguresti ..... ?!
Eu sunt curios .... de unde iau semnalul si daca se vede bine .... ca pe satelit imaginea e ,,agatzata,, mai tot timpul .... :D

Edited by a21alex, 25 June 2006 - 10:59.


#3
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,175
  • Înscris: 05.05.2003
@boy2good stie mai multe... parca din Satu Mare este Feny dar s-ar putea sa ma insel (oricum din zona)

#4
liberal

liberal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.04.2006
In romania exista doua posturi cu nume Feny Tv: Feny Tv din Sighetu Marmației care transmite pe satelit, asa stiu ca ceva muz. populara maghiara. Iar Feny Tv care transmite din Gheorgheni, si vrea sa devina o televiziune locala a Secuimii, e transmis terestal in Tg. Mures, Odorhei, Miercurea Ciuc, ma rog cel putin a primit licenta de a transmite in localitile mentionate.

#5
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 liberal, on Jul 3 2006, 15:51, said:

In romania exista doua posturi cu nume Feny Tv: Feny Tv din Sighetu Marmației care transmite pe satelit, asa stiu ca ceva muz. populara maghiara. Iar Feny Tv care transmite din Gheorgheni, si vrea sa devina o televiziune locala a Secuimii, e transmis terestal in Tg. Mures, Odorhei, Miercurea Ciuc, ma rog cel putin a primit licenta de a transmite in localitile mentionate.
Televiziunea de muzică populară maghiară e a lui Prigoană?

#6
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

 *Victor*, on Jul 3 2006, 16:57, said:

Televiziunea de muzică populară maghiară e a lui Prigoană?
A lui Prigoplici (Prigoană) se numește ETNO TV. -  http://www.prigoana.ro/  - :cursing:

Edited by megafanro, 03 July 2006 - 16:11.


#7
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 megafanro, on Jul 3 2006, 17:10, said:

A lui Prigoplici (Prigoană) se numește ETNO TV. -  http://www.prigoana.ro/  - :cursing:
Îți dai seama că știam asta. Eu am întrebat pentru că Prigoană zicea acum ceva timp că are în proiect o televiziune de muzică populară pentru maghiari și din câte îmi amintesc eu era vorba chiar de Feny.

#8
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

 *Victor*, on Jul 3 2006, 17:15, said:

Îți dai seama că știam asta. Eu am întrebat pentru că Prigoană zicea acum ceva timp că are în proiect o televiziune de muzică populară pentru maghiari și din câte îmi amintesc eu era vorba chiar de Feny.
Am făcut precizarea pentru cine nu știe. La   http://www.prigoana.ro/ ai toate proiectele lui în acest domeniu. Ai făcut bine că ai întrebat, pentru acest fapt există acest forum. Sper că nu te-ai supărat pe mine pentru remarca făcută. :cheers:  Nu văd la Prigoplici niciun proiect cu numele Feny TV. Iar în registrul C.N.A.-ului nu sunt decât două societăți cu numele Feny TV :
  
  • TV FOCUS – FENY TV – TRINITI – GALAXIA TV / FOR YOU FM
  Detinatoarea licentelor audiovizuale este societatea EX - COMPUTER S.R.L., al carei asociat unic
este Miclaus Florin Vasile. Licență Satelit:  FENY TV - S.C. EX - COMPUTER S.R.L. (SATU MARE);

  
  • FENY TV /      EXTRA
          Detinatoarea licentelor audiovizuale este societatea ENTEL S.R.L., ai      carei actionari sunt: Hodgyai
          Geza – actionar principal – 70% si Hodgyai Edit 30%.
Rezultă că Prigoană nu este acționar Feny TV. Poate în viitor o să cumpere acțiuni . Vom trăi și vom vedea. :notangel:
  .

Edited by megafanro, 03 July 2006 - 20:52.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate