Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Dermatolog BUN !

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
PuiutZ ;)

PuiutZ ;)

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 16.03.2005
as avea nevoie de adresa unui cabinet de dermatologie din Constanta, dar sa fie BUN, pentru ca am de gand sa-mi extirp 2 alunite [ dintre care una este pe fata, si nu mi-ar placea sa ma trezesc cu " efecte secundare" - resturi de radacina.. etc , si una la axila, la care ma ranesc mereu cand ma epilez :cursing: ]. Am fost la medicu' de familie dar a fost mai mult decat INUTIL  :confused:

#2
lorelei_nicki

lorelei_nicki

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.07.2007

 PuiutZ ;), on May 27 2006, 08:37, said:

as avea nevoie de adresa unui cabinet de dermatologie din Constanta, dar sa fie BUN, pentru ca am de gand sa-mi extirp 2 alunite [ dintre care una este pe fata, si nu mi-ar placea sa ma trezesc cu " efecte secundare" - resturi de radacina.. etc , si una la axila, la care ma ranesc mereu cand ma epilez :cursing: ]. Am fost la medicu' de familie dar a fost mai mult decat INUTIL  :confused:


Hello!

Pentru aceste alunite iti recomand sa vii in Bucuresti la spitalul Colentina la prof dr Dan Forsea. Si eu sunt din provincie dar am venit special pentru dansul ca sa imi opereze o alunita ce se afla intre degetele de la picioare. Nu te duce oriunde ca alunitele sunt f periculoase mai ales daca ziic ca le-ai ranit deja. Foarte usor pot deveni maligne.

Sper sa iti fie de folos!


Nico

#3
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,175
  • Înscris: 02.04.2007
Popescu Catalin daca vii in Bucuresti. Si Forsea. Suni la 021.9607 - clinica privata.

#4
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Poti si la Dr. Trifu Viorel la spitalul militar Bucuresti. Un medic de exceptie.

Referitor la cat de periculoase sunt alunitele orice medic dermatolog stie asta. Scoaterea unei alunite este o operatie minora pentru un dermatolog. Dar ca sa fi tu linistit mergi la cel mai bun si da-i si o gramada de bani.

#5
ammon06

ammon06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 28.04.2006
Nu cred ca mai e valabil postul din mai 2007.. dar iti zic.
Pentru Constanta iti recomand eu un dermatolog f bun: dr. Cioabla Luminita, are cabinetul pe straduta din spatele CEC-ului de pe I.G. Duca (de la CEC mai mergi 50-100 m si il vezi.. are si cabinet oftalmologic acolo, si dermatologic). Poti sa mergi sa vb cu ea sa vezi cum ti se pare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate