Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Orange DTH România - Topic General.

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
31133 replies to this topic

#23239
Franciscusit

Franciscusit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 05.08.2010
Pentru ca asa e filmul original.

#23240
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 07.08.2007
Mea culpa, am vazut filmul cu multi ani in urma, iar cand am vazut-o de pe Romy Schneider si superbele decoruri din film, mi se parea normal sa fie un film in limba engleza. impardonabila greseala mai ales cand Goagalul e asa aproape si usor de utilizat :)

#23241
kondratov

kondratov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 13.07.2009

 aditzuuu, on 21 iulie 2014 - 20:17, said:

ce handel de receiver e asta?are datama lagu...raspunde greu tare la comenzi...mi s-a stricat fostu receiver si mi l-au schimbat cand nu eram eu acasa..

http://picshare.geen...cs/F86F83C7.jpg
si daca erai acasa ce?

#23242
tibi29a

tibi29a

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 24.08.2011

 kondratov, on 23 iulie 2014 - 10:09, said:

si daca erai acasa ce?

tovarase ce faci  ? ne tradezi cu romtelecom

#23243
kondratov

kondratov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 13.07.2009

 tibi29a, on 23 iulie 2014 - 10:23, said:


tovarase ce faci  ? ne tradezi cu romtelecom

trag tare pe trei fronturiPosted Image  din pacate dolce a devenit front pricipal.focus a inceput deja sa doboare avioane de linie,deci avem sperante mari.pana atunci ...facem pe dolcistiiPosted Image

#23244
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014

 kondratov, on 23 iulie 2014 - 11:35, said:

trag tare pe trei fronturiPosted Image din pacate dolce a devenit front pricipal.focus a inceput deja sa doboare avioane de linie,deci avem sperante mari.pana atunci ...facem pe dolcistiiPosted Image
sau din fericire. Posted Image

#23245
tibi29a

tibi29a

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 24.08.2011

 kondratov, on 23 iulie 2014 - 11:35, said:

trag tare pe trei fronturiPosted Image  din pacate dolce a devenit front pricipal.focus a inceput deja sa doboare avioane de linie,deci avem sperante mari.pana atunci ...facem pe dolcistiiPosted Image

da tovarase eu inteleg , dar partidu  nostru e la focus sat , batalia se da  peste tot ,respecte tovarasu kondratov

#23246
kondratov

kondratov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 13.07.2009

 tibi29a, on 23 iulie 2014 - 18:18, said:


da tovarase eu inteleg , dar partidu  nostru e la focus sat , batalia se da  peste tot ,respecte tovarasu kondratov

bine punctat t'asu'!

#23247
vasybogdan

vasybogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 16.01.2008
Salutare, Cin e ma poate ajuta pentru cumpararea unui receiver Dolce HD?

#23248
cove_adrian

cove_adrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 16.10.2005
http://hdsatelit.blogspot.ro/2014/07/televiziunea-digi24-intrat-in-grila.html

Pacat ca nu se aplica principiul must-carry si pe DTH.

#23249
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
pai sa bage digi 24 si sa scoata giga tv  !e asa de greu?baga tve(cine se uita la acest post?100,200 de persoane? si nu introduc in grila digi 24!halal manageri are romtelecom!

#23250
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Uite că eu sunt din categoria celor care urmăresc şi TV.E. I., dar şi DIGI 24!

Nu înţeleg de ce trebuie neapărat să zboare ceva, ca să introducă altceva... Iar TV.E. este în Maxim.

Edited by alfa_alfa, 25 July 2014 - 12:09.


#23251
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
pai la dolce mereu a fost asa:baga un post t v scotea altul.deh lipsa spatiului pe satelit!(sai vedem peste 2 ani cand se lanseaza noul satelit ca atunci nu are de ce sa se mai planga de lipsa transponderelor)

#23252
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Dacă este să scoată un post, să scoată GiGa TV, care e degeaba.

Sau să renunţe la unul dintre Kiss TV / Mooz Ro / Mooz Hits, care oricum dau aceleaşi piese.

#23253
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 05.09.2013
Sunt programe must-carry care nu sunt in grila Romtelecom DTH chiar daca RDS nu este actionar la acestea, deci este plauzibila varianta spatiului limitat de care tot vorbesc. Eu totusi as vrea ca Digi 24 sa fie introdus in locul GiGa TV. Dar de ce credeti ca Romtelecom a scos la greu canale la care RDS este actionar ? Simplu, fiind actionar, RDS nu plateste la fel de mult sau chiar deloc pentru publicitate daca se afla pe U TV, 1 Music Channel, Digi 24... Iar replicile precum "Publicitatea RDS-ului pe canalele proprii este infima" nu sunt chiar asa de simplu de sustinut. Cine ii opreste pe RDS sa puna mai multa publicitate cu Belgravistan ? In plus, pentru DTH trebuiesc platite toate canalele, deci pentru a avea Digi 24, Romtelecom trebuie sa ii plateasca practic pe RDS sa difuzeze reclamele lor. Totul tine de interesul firmelor de a isi pastra abonatii sau de a castiga altii chiar daca asta nu este in avantajul abonatilor actuali.

#23254
allliin

allliin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 20.04.2012
Salut, sa inteleg ca diseara nu vedem meciurile din Liga 1? Si sunt abonat si la Digi. Bine, eu fiind in vacanta, oricum pierdeam prima etapa. Dar ...ma gandesc la viitor.

#23255
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 05.09.2013
Look TV nu are sonor. Dar Look TV Plus are si functioneaza. Sunt aproape sigur ca le vom vedea.

#23256
cris2d2

cris2d2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 16.03.2007
La momentul actual detin cele trei servicii Romtelecom: televiziune, internet si telefonie. Televiziunea este de tip IPTV, cu doua receiver HD iar internetul este Play, latimea de banda maxima pe care o poate asigura infrastructura lor in zona mea este de 20 Mbps. Aceasta latime de banda nu permite instalarea a mai mult de doua receivere IPTV HD, fara compromisuri (fapt confirmat de tehnician RT). Astfel, m-am gandit ca as putea renunta la televiziunea IPTV si sa ma abonez la televiziunea DTH unde, conform informatiilor de pe site-ul lor, pot lua in custodie maxim 4 receivere pe un abonament.

Stie cineva sa-mi spuna ce contine echipamentul pentru DTH in cazul utilizarii a 4 receivere? Foloseste cineva dintre voi 4 receivere pe RT DTH? Cum este receptia atunci cand sunt folosite toate 4?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate