Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 

acolo unde nu exista limita de varsta

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Dj Shock

Dj Shock

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 21.10.2005
Sper ca nu a mai fost deschis un topic similar...
Nu este rar cazul in care omul vrea sa munceasca macar pe timpul verii, eventual ceva project based sau part time (scoala nu ocupa chiar toata ziua). Banul este O chestie, dar cea mai importanta este dezvoltarea profesionala.
Unde se gasesc ofertele de job-uri destinate in special minorilor, adica celor energici, capabili si dornici sa invete lucruri noi, sa lucreze in echipa, sa vina cu  idei noi?

#2
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 01.09.2003
Salut,

Nu prea te pot ajuta aici, dar m-am gandit sa dau un reply, chiar si offtopic, ca sa laud un pic initiativa ta.

Nu multi tineri vezi atrasi de perspectiva de a lucra.
Este un lucru bun, si te va ajuta mult in viitor.

#3
GoGiluGo

GoGiluGo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 19.04.2006
vezi daca te ajuta http://forum.softped...howtopic=124661

avem idei care ar scoate si bani

#4
GoGiluGo

GoGiluGo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 19.04.2006
din pacate aici nu prea gasesti, dar in strainatate se face un fel de practica pentru minori la multe firme din care scoati si banuti

#5
Dj Shock

Dj Shock

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 21.10.2005
Va multumesc pentru reply-uri. Initiativa mea cred si sper ca este de partea multor tineri de-o varsta cu mine (16 ani). Eu totdeauna tind catre munca intelectuala decat catre munca fizica (complexul europa, service auto, constructii, etc.).
Spre exemplu comertul cu montaje electronice (faliment total, lipsa de clienti), proiecte pentru atestatul de clasa a 12 a: banala pagina html...

Soft-pedia: as vrea sa particip la proiectul tau. Este chiar atractiv, si consider ca studiile statistice pot aduce banuti frumosi.
Acuma intrebarea este: CUM pot ajuta?
Va multumesc inca o data ca ati luat in considerare subiectul.

Edited by Dj Shock, 23 April 2006 - 11:53.


#6
GoGiluGo

GoGiluGo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 19.04.2006
Dj Shock: inca suntem la inceput, dar avem un start promitator

ne poti ajuta in multe feluri, daca ai intrebari poti posta in topicul care ti l-am dat,

PS: nici noi nu suntem mai mari, majoritatea avem varste f.apropiate cu a ta

Edited by Soft-Pedia, 23 April 2006 - 11:59.


#7
Mezz

Mezz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 03.05.2005
yo cred k astfel de joburi se obtin f greu..de cele mai multe ori prin relatii...spun asta din experienta mea cat si a unor prieteni ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate