Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Are cineva prin București un procesor AMD Athlon 64 X2?

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,470
  • Înscris: 28.09.2008

View Postmike_YT, on 24 martie 2023 - 19:27, said:

Ce pot să fac ca să o rezolv. Am un proiect la liceu și e important, e singurul pc pe care îl am
Asta micu minte cum respira !!!
🤣🤣🤣

Inseamna ca in toamna trece pe clasa a X-a la 13 ani !!! 🤣🤣🤣

#38
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017

View Postpateu_98, on 04 septembrie 2023 - 18:00, said:

40 de euro, ultimii bani care ii am


De ce precizarea ultimii bani pe care ii am ? Dupa ce confirma initiatorul ca a primiti cei 40 de la tine, dublez suma.

#39
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 12.11.2012
@alexandrualexww2 nu mai da nici un ban ca s au oferit doi colegi sa il ajuta pa @initiator cu un PC complet si un SSD

#40
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,432
  • Înscris: 08.02.2011
Eu vad ca intra pe net, deci are cu ce.  Telefon, laptop, tableta, ce o fi el, exista.  Bani de platit acces exista. La ce ar trebui alt pc gratis ?

#41
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,270
  • Înscris: 15.06.2014
am o placa de baza plus procesor Athlon II x3 .(cred ca sunt si ramii 6GB)  sta degeaba prin pod. doar ca nu sunt din Bucuresti. ti le pot trimite(gratis) daca suporti costul transportului

#42
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 12.11.2012

View Postmodoran, on 05 septembrie 2023 - 10:31, said:

Eu vad ca intra pe net, deci are cu ce.  Telefon, laptop, tableta, ce o fi el, exista.  Bani de platit acces exista. La ce ar trebui alt pc gratis ?
Si eu vad ca intra din an in Paste pa Topicurile lui. Deci are vreun smartphone de pe care posteaza pa Forum si el a zis c are nevoie de un calculator vechi pentru teme la scoala


@mike_YT deja s au adunat cateva procuri AMD, un PC complet si un SSD plus acuma o placa de baza si procesor Athlon II x3 si vreo 6GB Ram
Daca mai intri aicea da PM la userii @altuser09 si @sorin147 sa iti doneaza PC ul complet Intel E7400 si SSD 256GB si cu aia 50 da Lei care ai zis ca ai platesti transportu la placa de baza plus procesor Athlon II x3 si 6GB Ram de la useru @Fly_85 si cu ce componente ma ai tu acasa mai faci un PC care poate te ajuta sau il dai lu bunica ta da la tara

#43
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,470
  • Înscris: 28.09.2008
E limpede ca tipul asta e un mincinos de meserie.
Daca nu cumva a fost dat la scoala de la 5 ani, mu avea cum in martie sa fie deja la liceu.
Mai tarziu o sa va sune parintii si o sa-i lase fara bani prin metoda accidentul.
Intr-o alt topic se milogeste pt un receiver necesar pt un tv mai vechi.
Dupa ce i s-a sugerat sa isi cumpere mai bine un tv de 400 lei, spune ca de fapt nu e un sarantoc si ca are in sufragerie un smart tv LG.
https://forum.softpe...__fromsearch__1





#44
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Am raspuns cererii cu o oferta de donatie in aceeasi zi. Initiatorul nici macar nu mi-a raspuns, am urmarit cu atentie subiectul, I-am trimis si mesaj privat. Consider ca nu a fost interesat. E alegerea lui, consider normal sa selecteza oferta avantajoasa pentru el.
Se pare ca a fost rezolvata cererea lui, oferta mea devine inutila.
De aceea cred ca o pot dezactiva incepand de acum.
Ii doresc succes initiatorului in utilizarea pc-ului.
p.s.
Apreciez ca nu am fost singurul cu oferte de ajutor.

Edited by altuser09, 06 September 2023 - 06:15.


#45
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 12.11.2012
@altuser09 ai vazut ca a citit mesaju tau privat? Ca daca e asa inseamna ca ori @initiatoru are sub 100 da mesaje pa Forum si nu poate sa iti raspunda ori e cum zici tu, a ales sa ignore donatia ta ca sa aleaga alta donatie

Acuma capu meu gandeste asa:
De ce a ales @OP sa nu ia in calculator complet si a ales in proc AMD pentru placa lui Asus M2N MX?

Asta inseamna c a ales donatia mai mica ca nu vrea sa profita da bunatatea ta sau a vazut ca e mai bun procu AMD Athlon II X3 450 decat al tau
https://www.cpu-worl...2_Duo_E7400_(LP).html

Parca 2 useri sau oferit sa I dea AMD triple core bun pa placa la @initiator

Eu acuma astept sa vad daca mai revine aicea cu raspuns dac a acceptat vreo donatie si a cui!

Nu stiu de ce nu merge linku la cpu-world ca acolo de vede ca Athlon II X3 450 e mai bun decat Intel E7400
Cautati voi pa Google care vreti sa va convingeti!

#46
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Da, am verificat, l-a citit in aceeasi zi la 19.45. Acum am verificat, a fost activ si astazi, in urma cu 33 minute.
Daca raspunde sau nu, e tot alegerea lui, noi ne-am oferit ajutorul.
Deja simt ca deviez de la subiect, renunt la discutie.
Pentru mine este un subiect inchis.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate