Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 

Telefon maxim 2500 ron

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
eftincanicusor

eftincanicusor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 20.01.2016

 optical, on 04 aprilie 2023 - 09:09, said:


Buna, poti reveni cu o parere despre Realme Sunt si eu interesat de un telefon cu semnal foarte bun.
Daca te interesează semnalul  poti lua cu incredere realme,am avut gt neo 2 si 9 pro plus si am fost foarte mulțumit de ele.Am in familie trei modele de de mororola,la toate am probleme cu semnalul.Am fost nevoit sa vand cele doua realme deoarece  nu au functia inregistrare apel si am luat nova 5T.

#20
GunDALF

GunDALF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2023

 optical, on 04 aprilie 2023 - 15:50, said:

Ce este in cutie pe langa telefon?  Se poate schimba tema ?  Are always-on display? Poate cei de la Motorola chiar vor intre bine pe piata din moment ce spui ca au un Customer Relation bun. Vad ca intre timp a aparut si Edge 40 Pro Posted Image
Incep sa ma gandesc la Motorola !!!
Incarcator 68W, cablu Type-C la Type-C si o husa slim transparenta, moale. Poti sa-ti creezi tema proprie, daca vrei. Nu cred ca am regasit AOD in setari. N-am zis ca au, ci ca sper sa aiba Custome Care ca lenovo, fiind acum sub aripa lor. :)
Motorola n-au marketing cum au altii, de-asta n-au prins prea tare la pustime. Dar telefoanele sunt superbe. Parerea mea.
Stiu ca s-a lansat Edge 40 Pro (bravo lor), pentru mine e de-ajuns Edge 30 Fusion-ul asta. Mi se pare best buy de departe in zona lui de pret si clasare hardware, are exact ce-i trebuie ca hardware astfel incat sa fie future proof, e elegant, plin de chestii... am scris in mini review.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate