Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Reclama preferata

- - - - -
  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#19
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Aia de la Carlsberg,
Fanta Verde...atat imi aduc aminte acum...:)

#20
ALexu4um

ALexu4um

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 521
  • Înscris: 19.04.2003
Imi plac foarte mult sloganele publicitare care se fac la bautura MD (Mountain Dew)
Masez Dromader
Muratura dulce....etc.

#21
mtest

mtest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,957
  • Înscris: 13.06.2002
Sprite (in special seria cu oaia verde); mai nou si reclamele Orange sunt meseriashe.

#22
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Militian Destept...:)

#23
dragos20

dragos20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 10.12.2002
cele de l-a Sprite sunt inegalabile mai ales aia cu spray-ul defensiv a fost mortala!

#24
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Imi mai place: asta noua de la Zapp (imi place mult melodia si cantaretul---care habar n-am cine e) si de la Orange-tot melodia!:)

#25
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
mie imi place aia cu tiganu care is trimite copilul, ah, scuzati "puradelul" la scoala!

#26
FPS2000

FPS2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by ripper
Imi mai place: asta noua de la Zapp (imi place mult melodia si cantaretul---care habar n-am cine e) si de la Orange-tot melodia!:)

Melodia apartine lui Gil Dobrica si se numeste 'Hai acasa"

#27
yule

yule

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 13.04.2003
care aveti reclama la coccolino luata de pe net? m-ar interesa cat de mare e, si daca se gaseste.

#28
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
Sunt super-reclame o gramada (cred ca am strans CD-uri intregi), dar din ce e pe la noi (facute de noi), cea mai interesanta mi se pare una la Dorna de abia aparuta si imi pare rau de reclama aia la Rai de Murfatlar ca e copiata  :ciocan:  ... ca ideea e dementziala...  :D
Si n-a zis nimeni nimic de print-uri, dar mi se pare foarte haioasa una la Jeep Cheroke ("De ce i-au mai pus marshalier")...  ;)

#29
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

Quote

Originally posted by FPS2000
Melodia apartine lui Gil Dobrica si se numeste 'Hai acasa"

O aveti careva?Face-ti si voi pomana de un mp3?...pls:)

#30
chisica

chisica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.05.2003
iubesc ariciul!!!!! e e e e nici nu am cuvinte si mi se pare super idioata reclama cu " e dragutza pacat ca nu-i baiat" ce trebuie sa inteleg din asta :o

#31
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
OK! Sunt de acord cu ariciul :OK: ,sunt de acord cu oaia :OK: , sunt de acord chiar si cu cocosul :OK: ;dar cu ghepardul si Cristofor /Hello ce ati avut, tata? Nu va plac? Mie mi se par ;great;
Oricum va mai aduceti voi aminte, astia mai batranii de "V-am prins vrajitoarelor!!!" Cat am evoluat de acolo, nu?

#32
root

root

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 832
  • Înscris: 06.05.2002

Quote

Originally posted by nozavi
Oricum va mai aduceti voi aminte, astia mai batranii de "V-am prins vrajitoarelor!!!" Cat am evoluat de acolo, nu?

Mi-aduc aminte cu greata de reclamele la Topi-Top si Boni-Bon de prin '90... Aia cu vrajitoarele era deja master-piece... Mai pui ca tinea parca de IT, domeniu la fel de tabu pe vremea aia ca si reclamele.

#33
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Sorry Aditzanule dar cred ca ne trebuie o a treia parere caci eu imi aduc aminte ca era tot ptr ceva Topi-Top, Boni-Bon sau nu-stiu-ce "dulcegarie"!

#34
sapho

sapho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,578
  • Înscris: 22.09.2002
nu, asta cu vrajitoarele era sigur cu Felix Computers.

alte reclame bestiale din tinerete sunt alea de la (cred) tropikana cu cichi-cichi-mu-mu-aaaah, si aia de la norveea ("sper c-ai inteles ideea/ spala-ti dintii cu norveea") -  era un tip cu fata de tembel care statea intr-o sala de asteptare la dentist.

de asemenea v-as fi recunoscator daca mi-ati reaminti si ceva refrene la TopiTop si boni bon, ca nu le mai tin minte, si imi pare ca erau si alea demne de posteritate...

#35
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

Quote

Originally posted by sapho
alte reclame bestiale din tinerete sunt alea de la (cred) tropikana cu cichi-cichi-mu-mu-aaaah, si aia de la norveea ("sper c-ai inteles ideea/ spala-ti dintii cu norveea") -  era un tip cu fata de tembel care statea intr-o sala de asteptare la dentist.
Da' chiar! Uitasem! Dar de TitanIce.............. Alta viatza! Isi mai aduce cineva aminte?
Alte "vechituri" nu mai stiu! Sorry!

#36
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
aia cu "V'am Prins Vrajitoarelor" era la Felix :) shi se termina cu "Felix ... the Best" iar "the" era pronuntzat "za" :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate