Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 

Politia Românã e degeaba!

* * * * - 14 votes
  • This topic is locked This topic is locked
292 replies to this topic

#289
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,623
  • Înscris: 12.06.2010

View PostAdrianHH, on 24 septembrie 2021 - 10:20, said:

...
Sunt si o groaza de oameni bine pregatiti, dar genul povestilor de mai sus nu trebuie sa existe intr-o lume normala.

Imi povestea o gagica acum multi ani ca s-a trezit cu casa sparta (e aiurea senzatia, vorbesc din experienta proprie). Chemat politie, iau aia amprente, etc ii dicteaza sa ce declare. Cum s-au relaxat putin cum s-a dat unul din politai la ea. Abia atunci i-a sarit mustarul! N-au facut nimic, tocmai descoperea cam ce i se furase, avea de reparat usa, colegii alua fumau, ea era murdara de tus pe maini, casa vraiste iar ala se dadea la ea! Nu-mi aduc aminte detaliile dar dupa cum o cunosc cred ca l-a facut p'ala sa regrete. Mergea scrisa si la "curtatul femeilor" dar s-a inchis.

#290
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,035
  • Înscris: 31.07.2007

View PostAdrianHH, on 24 septembrie 2021 - 10:20, said:

Numar inmatriculare furat. Facut 3 drumuri la sectie, la ultimul mi-a sarit tandara. O lalaiau cu 45 zile, bla-bla-bla...ca dom'le asa e legea, etc.

La un prieten i-au gasit numerele in cateva ore, cretinii care le-au furat plecau din tara si au avut ideea geniala de a alimenta inainte fara sa plateasca. :D

#291
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,653
  • Înscris: 10.08.2009
Bine ca mi-ati adus aminte, o sa ma duc la circa 12 sa-i intreb ce mai face dosarul pt furtul casetofonului depus acum 27 de ani.
Si daca in 5 ani sunt aproape s-o gaseasca pe tanti care mi-a lovit masina in parcare - cu declaratie de martor, cu nr de inmatriculare etc.

#292
Nick_85

Nick_85

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,564
  • Înscris: 24.01.2014
Il pun aici ca sa nu mai deschid thread.

Politia Romana nu are pregatire fizica si tactica.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PiP6_zqWs78?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Nick_85, 08 November 2021 - 17:33.


#293
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,678
  • Înscris: 23.10.2006
Daca te razvratesti si te pui contra celor de sus. C-am asta te asteapta:
https://www.gandul.r...campaign=fidmee
Daca vor fii din ce in ce mai multi, cei care vor cere schimbarea mentalitatilor din politie si nu numai, poate vor avea o sansa la schimbare.

Edited by baribalu, 08 November 2021 - 18:17.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate