Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 

Carnet de cecuri..

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
Acum sincer nu mai stiu ce sa cred, da oricum mi-am dat seama ca doamna e dezinformata rau, ca este foarte stresata, si ca nu inteleg ce cauta acolo... poate o sa se lumineze intr-o zi si o sa isi schimbe locul de munca

#20
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
O mai aflat cineva ceva??? S-a mai interesat cineva?

#21
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
Va rog cei are stiti mai multe sau ati mai aflat cateceva sa postati, ca e important pentru mine, chiar vreau sa imi fac card de ala daca se poate

#22
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
Offtopic (ca sa nu deschid altul): marlanii astia de la minister (sau care naiba au fost) au rupt ultimele doua file ale carnetului de cec pt elevii de clasa a XII-a. Auzi, al naibii idioti, dupa ce ca ne dadeau 24 de lei amarati (nici cat o pereche de chiloti mai buni) au si tupeul de neam prost sa rupa acele 2 file. Mi se pare un gest de toata scarba...macar de il tipareau fara alea doua file...

#23
blackburn

blackburn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 22.06.2006
probabil se gandeau ca n-avem nevoie de chiloti pe timpul verii ptr ca era mult prea cald. ALocatiile sunt mult prea mici. 24 de RON mi se pare o suma modesta ptr elevi. Nu-i asta problema. Sa zicem ca nu dau alocatii mari ptr ca unii elevi chiar nu merita atatia bani doar ptr ca trec prin scoala si iau note mici, dar cand te uiti la banii pe care-i primesc olimpicii, ti se face scarba de sistemul asta. Asta e, n-avem cum sa schimbam chestia asta. Putem doar sa ne batem joc de ei pe forumuri ca sa ne simtim mai bine.  :D

#24
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006

 blackburn, on Sep 6 2006, 11:44, said:

[...] unii elevi chiar nu merita atatia bani doar ptr ca trec prin scoala [...]

BreakingNews (mai vechi.. :D ): Curtea Constitutionala a decis ca alocatiile scolare (???!!!!) sa se dea si celor care nu vin pe la scoala precizand ca este neconstitutionala clauza aia care prevedea ca elevul tre` sa treaca si pe la scoala... :)

#25
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006

 adishior, on Jul 21 2006, 15:16, said:

Va rog cei are stiti mai multe sau ati mai aflat cateceva sa postati, ca e important pentru mine, chiar vreau sa imi fac card de ala daca se poate
intreaba-ti dirigintele/diriginta, du-te la secretariatul scolii si vezi daca te pot rezolva.

#26
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005
nu te rezolva nimeni fiindca nu se mai poate. si eu am aflat azi cu stupoare ca bancpost nu mai vrea sa dea alocatiile pe card. deci acuma, dupa 3 ani de comoditate, tre sa ma apuc sa scriu file in fiecare luna, sa stau la cozi interminabile la posta... zici ca fix de asta am eu nevoie... acu a nu e stres ca-s in a XI-a. da in a XII oare o sa imi mai arda sa stau la cozi ? HUO!

#27
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006
QUOTE(geojoking @ Oct 16 2006, 21:29) <{POST_SNAPBACK}>
... zici ca fix de asta am eu nevoie... acu a nu e stres ca-s in a XI-a. da in a XII oare o sa imi mai arda sa stau la cozi ? HUO!

fi baiat destept si nu te duce ca toti taranii in prima zi sa scoti alocatia. biggrin.gif

#28
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005
as prefera sa ma duc la bancomat cand vreau eu si sa ii scot...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate