Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Refund Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AnDy200539

AnDy200539

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.08.2020
Salut.Am dat o comanda de pe un site din China, cu mai multe produse.Doua dintre ele nu erau in stoc, asa ca mi au fost returnati banii pe paypal.Totul bine si frumos,vad la activity ca am primit banii, dar pe balanta paypal, si nici pe card nu am primit nici un ban.M am documentat si am vazut ca banii trebuia sa ii am in mai putin de 24 de ore,dar asta e a 2 a zi si inca nimic.Credeti ca pot gasi vreo solutie?

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Să aștepți ?

#3
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,675
  • Înscris: 03.01.2007
Daca in lista de tranzactii apare o tranzactie pentru plata si o tranzactie pentru refund, atunci dureaza 3 zile lucratoare.

#4
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,381
  • Înscris: 11.08.2003
Sezi bland ca vin. Am avut cateva cazuri de refund si la toate s-au intors banii.

#5
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
De venit vin ei... Acum depinde de norocul tau.
Eu am avut vreo 106 euro refund si de anul trecut din septembrie m-am tot chinuit sa ii pun inapoi pe card. Apareau in paypal dar nu puteam sa ii bag in cont si nici sa platesc cu ei. Mai si primeam mail o data pe luna ca am bani in cont... Si cand faceam o plata imi retragea de pe card, nu se atingeau de aia.
Am sunat de vreo 5 ori si am facut vreo 10 mailuri, nu aveam cu cine sa ma inteleg.

Si acum doua saptamani s-a intamplat minunea! Mi-am luat ceva si plata s-a facut din cei 106 euro! Mai am 7 acum acolo :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate