Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Genius de la eMAG

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
849 replies to this topic

#361
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,118
  • Înscris: 06.12.2012

 Vlad_22, on 30 ianuarie 2022 - 15:20, said:

Dimpotrivă, cred că nu le convine POS, că nu mai pot face șmecherii, unii dintre ei. Oricum în piețe țăranii nu prea au loc de combinatori și alte cele, știm noi...

Păi asta am zis și eu ;)

#362
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,279
  • Înscris: 05.06.2002

 Vlad_22, on 30 ianuarie 2022 - 15:20, said:

Da, my bad, am omis. Ar fi o idee să introducă și plata cash la easybox, dar pt produse de câțiva zeci, maxim câteva sute de ron. Dacă iei ceva iPhone, de 5000 Ron, periculos să stai să bagi banii acolo, durează ceva.
În fine, cine vrea cash, are curierul la dispoziție și e mult mai sigur.
Peste o anumita suma e gratuit curierul la genius, am senzatia ca doar optiunea “cash” o platesti la un iphone adus acasa cash.

Edited by Fane, 30 January 2022 - 19:38.


#363
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Aha, nu știu de ce aveam impresia că Genius e valabil doar la Easybox...

Edited by Vlad_22, 30 January 2022 - 19:41.


#364
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,279
  • Înscris: 05.06.2002
Am verificat, am pus un iphone in cos, am selectat curier si-mi afisa “livrare gratuita”.

#365
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 12.02.2008
Comenzile de peste 100 lei, au livrare gratuita prin curier.

#366
Bog21ultra

Bog21ultra

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.12.2021
Care e faza cu "cadou valoarea taxei cele mai mari de livrare"???

Attached Files



#367
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017

 Bog21ultra, on 07 martie 2022 - 11:17, said:

Care e faza cu "cadou valoarea taxei cele mai mari de livrare"???

Pe langa genius de proba (7 comenzi gratuite sau 3 luni gratuit), primesti, banuiesc, un voucher cu valoarea celei mai mari taxe de livrare pe care ai platit-o in ultimele 30 de zile anterior contractarii serviciului genius. Voucherul il primesti pe mail si il folosesti la urmatoarea comanda.

Edited by bbseptik2017, 07 March 2022 - 19:39.


#368
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,971
  • Înscris: 04.10.2007
Daca iei acum Genius platesti 99 RON/12 Luni si primesti 4 vouchere a 25 RON (cate unu pe luna in fiecare luna timp de 4 luni).

#369
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,118
  • Înscris: 06.12.2012
Vedeți că au băgat Genius Family.

#370
Drumroll

Drumroll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 16.07.2021
L-au cam stricat. Inainte aveai reducere 10% la toate produsele fashion vadute de emag. Acum doar rar la anumite marci. Au bagat si pe fashiondays, dar si acolo tot asa, rar si la anumite marci, in special unele scumpe si de fite gen ea7.

#371
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,118
  • Înscris: 06.12.2012
Păi acum văd 15% reducere.

#372
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 03.01.2007
Au introdus Genius abonament lunar pentru 19.90 lei/luna.

#373
seven3095

seven3095

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 01.06.2011
Am primit mailul acesta, cu reducere pentru abonament Genius, poate mai sunt persoane pe care intereseaza si nu au vazut mailul, nu stiu pe ce criterii s-a acordat reducerea.

Ne bucurăm că ai profitat de perioada de încercare Genius. Pentru că vrem să beneficiezi din plin de livrarea gratuită și rapidă, ofertele exclusive și returul magic la easybox, ți-am pregătit o ofertă de neratat:
Activează abonamentul Genius pentru un an și plătești doar 69 de lei!
Îți amintim că beneficiile Genius sunt disponibile atât la eMAG, cât și în Tazz, Fashion Days și Freshful!
Aplică voucherul cadou în valoare de 30 de lei, disponibil în contul tău, până la data de 16 octombrie 2022 pentru a profita de prețul special!
Spor la cumpărături!
Echipa Genius

#374
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,758
  • Înscris: 23.05.2013
Da, la 69lei e decent fata de 99. L-am facut si eu. Au bagat o perioada de cateva zile promo, aia e.

Doar ca sa vad ca nu le functioneaza reducerile, am adaugat articole fashion - care au 10% discount, scrie si pe pagina produsului in sine, pauza reducere in cos.

#375
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.09.2006
Si mie mi s-a intamplat sa nu-mi apara o reducere in cont.
Am sunat la suport si s-a rezolvat in vreo 2 zile.

#376
mozsos

mozsos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 464
  • Înscris: 29.04.2008
Cu Genius ai retur 60 de zile, indiferent daca comanda e de pe marketplace sau nu? Niciuna dintre comenzile de saptamana trecuta nu mi apare ca si eligibl pt retur...

#377
alliNdanuTz

alliNdanuTz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,806
  • Înscris: 12.06.2010
^ Trimite-le mesaj pe facebook si se rezolva, iti fac ei cererea de retur. Si eu am patit ca anumite produse sa nu apara in lista.

#378
mozsos

mozsos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 464
  • Înscris: 29.04.2008

 alliNdanuTz, on 18 octombrie 2022 - 12:13, said:

^ Trimite-le mesaj pe facebook si se rezolva, iti fac ei cererea de retur. Si eu am patit ca anumite produse sa nu apara in lista.

Eu n am patit pana acum, genius cu 60 de zile cumparat de pe marketplace era valabil pt fiecare comanda.
Momentan asta scrie la sectiunea genius pe siteul emag:
"Dacă vrei să returnezi un produs cu beneficii Genius, livrat de eMAG sau Fashion Days, beneficiezi de retur gratuit în 60 de zile (30 zile standard + 30 zile extra) pentru orice modalitate de retur (curier, showroom, easybox, oficiu poștal).
Vrei să returnezi un produs cu beneficii Genius, livrat de un partener eMAG Marketplace? Beneficiezi de perioada extinsă de 60 de zile pentru produsele care au fost inițial livrate la easybox, însă returul este gratuit doar dacă alegi să returnezi produsul la easybox.
Produsele eligibile, cu beneficii Genius, sunt semnalizate în site sau aplicațiile eMAG și Fashion Days cu genius."

Primit produsele prin easybox desigur si produsul marcat genius. Le am scris celor de le emag, m-au aburit cu faptul ca am cumparat pe persoana juridica, firmele din marketplace nu accepta returul automat si returul produselor din marketplace se face in conditiile firmelor respective. Ar fi trebuit sa consult sectiunea de retur pt fiecare firma in parte. Nu sunt la prima comanda de pe marketplace cu genius si nici la primul retur. Problema este ca nu-si respecta conditiile pt un serviciu platit in avans. Prima experienta negativa cu emag. Winter is coming...

Edited by mozsos, 18 October 2022 - 22:50.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate