Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Recuperare parolă cont Google

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
flrz

flrz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 12.11.2019
Mie nu imi da acces nici la acele intrebari.

View Postaddelin, on 06 aprilie 2020 - 13:37, said:

Daca-ti schimbi numarul 1 data pe luna ca mafiotii, atunci nu mai ai ce sa-i faci. Poate sa-ti aduci aminte raspunsurile la intrebarile secrete...


#38
george2020

george2020

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 14.03.2020
Daca ai numar atasat contului nu ai cum sa ai acces la intrebari.
A fost retrasa aia cu intrebarile, a ramas doar la cei ce nu au atasat numar la cont, dar si la aia devine un clavar ca de fiecare data cand fac login o sa le ceara raspunsurile sau sa ataseze un numar si raman blocati pana nu duc la sfarsit una din metode.

#39
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010
” Vă mulțumim pentru confirmarea că puteți accesa adresa de e-mail de contact specificată.
Google nu a putut confirma că n**@**.com vă aparține.”

Asta primesc de dimineata când incerc să intru pe YTube. specific că intru de vreo trei ani de pe același dispozitiv, acum e prima dată când mi se spune că nu mi se recunoaste dispozitivul. apoi, folosind un alt mail pt a-mi da codul de recuperare, primesc mesajul de mai sus. e o mizerie teribilă pe care nu o pot rezolva. dintr-o dată, desi folosesc laptopul de trei ani, același laptop pt a intra pe contul de youtube, acum nu mi se recunoaste dispozitivul.
ce pot face ?
da, am folosit al mail pt a mi se trimite cod re recuperare, degeaba.

paradox: de pe telefon pot intra, desi nu l-am folosit niciodată pt a-mi accesa contul ytube/google.

Edited by nairam666, 16 February 2021 - 12:02.


#40
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,720
  • Înscris: 13.03.2005
Intra pe telefon in setarile contului Google si schimba modalitatea de logare, in 2 timpi sau cu validare de pe telefonul mobil. tot de acolo schimba si parola veche a contului Gmail.

si verifica sa ai in sectiunea de Securitate a contului si numarul de telefon adaugat / validat, pentru situatia cand ceri resetarea parolei, sa primesti SMS pe acel numar.

Edited by wertyck, 16 February 2021 - 13:45.


#41
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010

 wertyck, on 16 februarie 2021 - 13:47, said:

Intra pe telefon in setarile contului Google si schimba modalitatea de logare, in 2 timpi sau cu validare de pe telefonul mobil. tot de acolo schimba si parola veche a contului Gmail.

si verifica sa ai in sectiunea de Securitate a contului si numarul de telefon adaugat / validat, pentru situatia cand ceri resetarea parolei, sa primesti SMS pe acel numar.
multumesc. am făcut exact ce ai spus si am reusit.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate