Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Recuperare parolă cont Google

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
flrz

flrz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 12.11.2019
Mie nu imi da acces nici la acele intrebari.

View Postaddelin, on 06 aprilie 2020 - 13:37, said:

Daca-ti schimbi numarul 1 data pe luna ca mafiotii, atunci nu mai ai ce sa-i faci. Poate sa-ti aduci aminte raspunsurile la intrebarile secrete...


#38
george2020

george2020

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 14.03.2020
Daca ai numar atasat contului nu ai cum sa ai acces la intrebari.
A fost retrasa aia cu intrebarile, a ramas doar la cei ce nu au atasat numar la cont, dar si la aia devine un clavar ca de fiecare data cand fac login o sa le ceara raspunsurile sau sa ataseze un numar si raman blocati pana nu duc la sfarsit una din metode.

#39
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010
” Vă mulțumim pentru confirmarea că puteți accesa adresa de e-mail de contact specificată.
Google nu a putut confirma că n**@**.com vă aparține.”

Asta primesc de dimineata când incerc să intru pe YTube. specific că intru de vreo trei ani de pe același dispozitiv, acum e prima dată când mi se spune că nu mi se recunoaste dispozitivul. apoi, folosind un alt mail pt a-mi da codul de recuperare, primesc mesajul de mai sus. e o mizerie teribilă pe care nu o pot rezolva. dintr-o dată, desi folosesc laptopul de trei ani, același laptop pt a intra pe contul de youtube, acum nu mi se recunoaste dispozitivul.
ce pot face ?
da, am folosit al mail pt a mi se trimite cod re recuperare, degeaba.

paradox: de pe telefon pot intra, desi nu l-am folosit niciodată pt a-mi accesa contul ytube/google.

Edited by nairam666, 16 February 2021 - 12:02.


#40
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,600
  • Înscris: 13.03.2005
Intra pe telefon in setarile contului Google si schimba modalitatea de logare, in 2 timpi sau cu validare de pe telefonul mobil. tot de acolo schimba si parola veche a contului Gmail.

si verifica sa ai in sectiunea de Securitate a contului si numarul de telefon adaugat / validat, pentru situatia cand ceri resetarea parolei, sa primesti SMS pe acel numar.

Edited by wertyck, 16 February 2021 - 13:45.


#41
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010

 wertyck, on 16 februarie 2021 - 13:47, said:

Intra pe telefon in setarile contului Google si schimba modalitatea de logare, in 2 timpi sau cu validare de pe telefonul mobil. tot de acolo schimba si parola veche a contului Gmail.

si verifica sa ai in sectiunea de Securitate a contului si numarul de telefon adaugat / validat, pentru situatia cand ceri resetarea parolei, sa primesti SMS pe acel numar.
multumesc. am făcut exact ce ai spus si am reusit.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate