Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Discuții cu un barbat căsătorit?

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
65 replies to this topic

#1
AidaVintila

AidaVintila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 21.07.2019
Tipul asta e director la un institut cultural din Bucuresti, care are puncte in mai toate judetele din tara.
Am cautat niste piese de colectie sa completez colectia bunicului meu si cineva mi-a recomandat sa il contactez.
Discutam deja de 2 luni, dar rar. Poate o data pe saptamana sau cam asa si numai despre carti si  piese de colectie.

      Are in jur de 43 de ani, e insurat si are copil. Eu niciodata nu l-am banuit de nimic, insa prietenele mele zic ca poate fi dubios.

     Noi discutam doar pe facebook insa la un moment dat a zis ca sunt multe de povestit si " cand ai drum la Bucuresti?" Nu a zis sa ne vedem dar cumva cred ca a insinuat. Si o alta chestie a fost cand i-am scris ca un profesor de la researchgate mi-a dat articolul pe care amandoi il cautam mi-a raspuns ca e in Franta si foarte ocupat, insa sa nu ezit sa ii zic daca am nevoie de ceva de pe acolo. Ca o sa imi cumpere el. Ieri a încheiat discutia cu te pup.

Eu nu am intentii cu bărbatul asta,  cu atatia ani mai mare decât mine. Nu as vrea sa rup contactul cu el, caci e foarte inteligent, insa nici nu vreau sa se ajunga la altele.
Merg la Bucuresti in noiembrie, la nunta unei prietene. Dar nu stiu daca e indicat sa ii spun asta.

Care e " feelingul" vostru?  Am cautat articole despre el pe net. Nu e o mare celebritate insa am gasit informatii pe anumite site uri. Nu a fost implicat in scandaluri "amoroase" nicidoata. Am discutat cu logodnicul meu. El zice ca nu are treaba, stiindu-ma interesata de istorie, dar tot simt ca poate nu e ok.

Discutii*

#2
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012
Pai de ce nu spui asa, fata? Hai sa ne vedem putin si sa ne lamurim. Nu trebuie sa deschizi topic pe softpedia.

#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Depinde numai de tine, nu de el !

#4
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
sincer, il incurci pe domn director cu prietenia asta

#5
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,708
  • Înscris: 22.11.2007
eu zic sa il testezi. asta zice cred si logodnicul tau daca spune ca "nu are treaba", nu? :)))

#6
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,044
  • Înscris: 08.08.2018
N-ar fi mai bine sa-i explici direct lui, intr-o conversatie pe Facebook, toate chestiile astea care te framanta? Nu de alta, dar barbatii sunt programati sa incerce...

#7
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
Barbatul este dator sa incerce, femeia alege daca continua sau ii pune stop.

#8
MARIN-lON

MARIN-lON

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,849
  • Înscris: 03.09.2019

View PostAidaVintila, on 17 octombrie 2019 - 21:26, said:

Tipul asta e director la un institut cultural din Bucuresti, care are puncte in mai toate judetele din tara.
Am cautat niste piese de colectie sa completez colectia bunicului meu si cineva mi-a recomandat sa il contactez.
Discutam deja de 2 luni, dar rar. Poate o data pe saptamana sau cam asa si numai despre carti si  piese de colectie.

  Are in jur de 43 de ani, e insurat si are copil. Eu niciodata nu l-am banuit de nimic, insa prietenele mele zic ca poate fi dubios.

Noi discutam doar pe facebook insa la un moment dat a zis ca sunt multe de povestit si " cand ai drum la Bucuresti?" Nu a zis sa ne vedem dar cumva cred ca a insinuat. Si o alta chestie a fost cand i-am scris ca un profesor de la researchgate mi-a dat articolul pe care amandoi il cautam mi-a raspuns ca e in Franta si foarte ocupat, insa sa nu ezit sa ii zic daca am nevoie de ceva de pe acolo. Ca o sa imi cumpere el. Ieri a încheiat discutia cu te pup.

Eu nu am intentii cu bărbatul asta,  cu atatia ani mai mare decât mine. Nu as vrea sa rup contactul cu el, caci e foarte inteligent, insa nici nu vreau sa se ajunga la altele.
Merg la Bucuresti in noiembrie, la nunta unei prietene. Dar nu stiu daca e indicat sa ii spun asta.

Care e " feelingul" vostru?  Am cautat articole despre el pe net. Nu e o mare celebritate insa am gasit informatii pe anumite site uri. Nu a fost implicat in scandaluri "amoroase" nicidoata. Am discutat cu logodnicul meu. El zice ca nu are treaba, stiindu-ma interesata de istorie, dar tot simt ca poate nu e ok.

Discutii*

Îți dai prea multă importanță, nici nu exiști pentru ăla, unul ca el poate avea câte vrea ca tine în București.

#9
AidaVintila

AidaVintila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 21.07.2019
Nu imi dau. Precum am zis eu nu am banuit nimic pana nu au zis ceilalti.  E vorba doar ca si mie mi-ar plăcea sa il cunosc,  dar mi se pare poate putin deplasat. Plus ca nu sunt cea mai curajoasă persoana de pe planeta si mi-ar fi putin si teama la cate se intampla.

#10
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostAidaVintila, on 17 octombrie 2019 - 21:43, said:

Plus ca nu sunt cea mai curajoasă persoana de pe planeta si mi-ar fi putin si teama la cate se intampla.
Te va rapi, viola si apoi arde in butoi !

#11
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,345
  • Înscris: 13.01.2011
Se numește prietenie, se ajunge și la tutuială & alte ,, intimități" verbale.
Dar deh, cine crede în prietenia bărbat/femeie!
Vezi că dacă îți face propuneri, la nivel oniric, este un porc, se știe că așa sînt bărbații :D
Pentru asta este vinovat și în viața reală, pentru oniric, zic.

#12
MARIN-lON

MARIN-lON

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,849
  • Înscris: 03.09.2019

View PostAidaVintila, on 17 octombrie 2019 - 21:43, said:

Nu imi dau. Precum am zis eu nu am banuit nimic pana nu au zis ceilalti.  E vorba doar ca si mie mi-ar plăcea sa il cunosc,  dar mi se pare poate putin deplasat. Plus ca nu sunt cea mai curajoasă persoana de pe planeta si mi-ar fi putin si teama la cate se intampla.

Nu ai ce discuta cu el, dacă zice că vrea să te vadă o face din politețe.

#13
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014

View PostAidaVintila, on 17 octombrie 2019 - 21:43, said:

Precum am zis eu nu am banuit nimic pana nu au zis ceilalti.
tu ca femeie nu-ti dai seama cand iti face avansuri un barbat?

#14
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,801
  • Înscris: 12.01.2018
https://forum.softpe...nerulpartenera/

esti plina de ,,povesti,,

View Postpersona695, on 17 octombrie 2019 - 21:47, said:

tu ca femeie nu-ti dai seama cand iti face avansuri un barbat?
este robocop nu-i femeie

#15
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,432
  • Înscris: 01.12.2001
Tu câți ani ai?
Unde ai trăit pana acum? În peșteră?
Astea sunt întrebări de forum?
Ieși in lume. Socializează.
De ce ți-e frica de aia nu scapi.
Care e totuși spaima ta? (sau dorința?)?

Edited by dorin_2k, 17 October 2019 - 21:51.


#16
AidaVintila

AidaVintila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 21.07.2019

View Postpersona695, on 17 octombrie 2019 - 21:47, said:


tu ca femeie nu-ti dai seama cand iti face avansuri un barbat?

Nu mi-a facut avansuri.

#17
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,801
  • Înscris: 12.01.2018
da logodnicul cum l-ai cunoscut pana la urma?ne zici si noua?

#18
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018

View Postpasilla, on 17 octombrie 2019 - 21:45, said:

Te va rapi, viola si apoi arde in butoi !

Sau invers ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate