Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Test psihologic pentru soferii de tir

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 29.07.2017
Cat de serios e testul psihologic in cazul unui astfel de sofer de tir daca nu este capabil sa isi controleze nervii
in astfel de situatii?
Practic pentru ca cineva i-a atras atentia ca a aruncat gunoaie pe geam incearca sa-l scoata de pe sosea.


https://m.youtube.co...h?v=XzUsjUjXfQI

Edited by greenlife, 08 July 2019 - 23:29.


#2
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,344
  • Înscris: 13.01.2011
Cu cît șpaga este mai mare, cu atît mai ușor se trece testul.
De fapt, se poate trece și dacă cel testat a picat.

#3
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018
Cretinul mai mare e ala care filmeaza, care il sicaneaza si scoate din minti prin statie, punand in pericol circulatia.
Ce dorea sa faca cretinul care filmeaza prin provocarea tiristului, sa genereze victime nevinovate pe sosele, ca apoi sa treaca razand ca un idiot pe langa ala cu tirul simtindu-se triumfator ca a dat de belele?

Edited by VIGame, 08 July 2019 - 23:41.


#4
NeuralShock

NeuralShock

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 214
  • Înscris: 15.07.2010
Unul mai dobitoc ca altul. Va plictisiti rau in trafic babaiet.

#5
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 29.07.2017

View PostVIGame, on 08 iulie 2019 - 23:38, said:

Cretinul mai mare e ala care filmeaza, care il sicaneaza
Cred ca ai probleme in intelegere. Daca cineva ti-ar atrage atentia ca ai aruncat gunoiul pe geam l-ai injura si ai incerca sa-l scoti de pe drum?
Cretin e ala cu tirul. Mai ales ca era si sa se urce pe pietoni.
In optica lui vinovat era ala cu Logan ca a oprit la trecerea de pietoni.
Cand o sa se dea test de IQ multi soferi de tir or sa se apuce de altceva.

Edited by greenlife, 08 July 2019 - 23:46.


#6
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018
Tu daca vezi un pitbul turbat, te duci si il provoci si cu batul mai tare?

Vezi un idiot pe sosea, nu te apuci sa il provoci, ci din contra, sa incerci sa protejezi si ceilalti conducatori auto care poate nu au vazut ca e un idiot.

Asta daca vrei sa fii baiatul bun in poveste... daca vrei sa fii idiotul din poveste care a provocat moartea unor oameni, faci ce a facut asta care filma, te apuci sa il sicanezi prin statie si sa il injuri ca sa il enervezi la maxim si astfel sa puna in pericol participantii la trafic. Dupa care treci satisfacut pe langa cadavrele generate de tine si implinit ca l-ai facut pe fraier sa aiba belele pe cap toata viata.

Edited by VIGame, 08 July 2019 - 23:50.


#7
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 29.07.2017
Pitbul turbat nu trebuie sa ajunga sa conduca un tir. Daca nu-si poate stapani nervii sa stea la sapa.
De prost ce e il injura si pe ala cu Loganul. Nu vede ce greseala era sa faca din vina lui.

#8
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,477
  • Înscris: 10.08.2005
Daca va f*te grija mediului opriti si ridicati gunoiul.
Sunati la politie si protectia mediului.

#9
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,589
  • Înscris: 30.10.2003
Am prieten tirist. Nu a vrut sa dea spaga. Doctorita i-a zis suparata ca data viitoare sa nu mai vina la ea. El a trecut fara probleme testul.

#10
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,428
  • Înscris: 28.10.2018
Testul psihologic nu deceteaza astfel de comportamente. Astfel de comportamente sunt adanc inradacinate in ADN. Sunt de natura genetica.

Deci trebuie un test genetic. Esti roman? Mergi cu bicicleta.

Edited by abac, 09 July 2019 - 07:53.


#11
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
multi justitiari in trafic....ce vrei, noi facem observatie la toata lumea dar pe noi nu ne vedem

#12
V A L I

V A L I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 04.07.2006
In ce sens pe noi nu ne vedem ? ti se pare normal sa arunce toate gunoaiele din tir dar noi vrem o tara ca afara ? ti se pare normal sa te scoata de pe drum ca asa vrea p...a lui ? Ala e sofer "profesionist"? Se vede ca era sa ii mai omoare si pe aia pe trecere. Daca trecea peste tine sau familia ta nu mai erai de aceeasi parere.

#13
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,973
  • Înscris: 04.10.2007
Eu am zis si inca o mai zic, vreau politie (civili) care sa circule in continuu pe strazi pentru depistarea si amendarea acestor scursuri umane.
E plin de conducatori auto care arunca gunoaie pe drum. Daca circuli 15 minute intr-un oras e imposibil sa nu vezi cel putin un "sofer" care isi arunca chistocul pe geam.

Cu siguranta si-ar scoate respectivii politisti salariile din amenzile pe care le-ar da, daca ar angaja politisti civili care sa circule in continuu pe strazi.

#14
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006

 V A L I, on 09 iulie 2019 - 09:13, said:

In ce sens pe noi nu ne vedem ? ti se pare normal sa arunce toate gunoaiele din tir dar noi vrem o tara ca afara ? ti se pare normal sa te scoata de pe drum ca asa vrea p...a lui ? Ala e sofer "profesionist"? Se vede ca era sa ii mai omoare si pe aia pe trecere. Daca trecea peste tine sau familia ta nu mai erai de aceeasi parere.
nu inteleg de ce te simti atacat, am zis eu ca e normal ce face ala? E logic ca nu imi place si nu e normal, dar au mai zis si altii.....nu faci nimic altceva daca te iei de el, generezi si mai multe probleme, ala e un dobitoc si nu il educi tu acum orice ai face, singura chestie care se poate face, pusa filmarea peste tot poate se sesizeaza politia si se ia de el, dar luandu-te cu el la tranta nu faci decat sa omori pe altii indirect.

#15
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
sa-mi dau si eu cu parerea:

"ala e un dobitoc si nu il educi tu acum orice ai face" - legat de asta, cu multe amenzi care sa-l saraceasca ai putea "sa-l educi"(a se citi, pus in banca lui) pe individ si asta la modul ca-l lasi fara bani in buzunar si poate, dar poate, s-ar gandi pe viitor inainte sa mai faca.

sau, mai mult il inraiesti pe specimen, la modul ca il frustreaza legile care ii ingradesc lui drepturile de cocalar si in felul asta ar aduna ura zilnic, nu este exclus sa rabufneasca ca aia prin America cu atacuri armate samd (bine, in functie de ce arme avem noi)

VORBA BUNA merge numai la anumite tipuri de persoane, cu un oarecare self awarness(constiinta), si nu are timp societatea sa stea dupa fiecare individ de asta, deja adult, sa-l mai educe inca o data.

Edited by persona695, 09 July 2019 - 13:28.


#16
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
Citesti printre randuri sau numai ce iti convine, numai LEGEA il poate educa, nu tu ca individ, reciteste ce am scris daca tot m-ai citat si iti vei da seama ca asta am zis si eu, sa se posteze filmul prin mai multe locuri poate se sesizeaza cine trebuie, tu in nici un caz nu il educi

#17
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Am făcut eu acu 1 luna testul psihologic pentru C+E. Super lejer si fara spaga rezolvat in 30 minute. Tre sa fii rau dus cu capul sa se prinda doctorul.

Edited by petman, 09 July 2019 - 19:43.


#18
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014

 xcit, on 09 iulie 2019 - 17:51, said:

Citesti printre randuri sau numai ce iti convine, numai LEGEA il poate educa, nu tu ca individ, reciteste ce am scris daca tot m-ai citat si iti vei da seama ca asta am zis si eu, sa se posteze filmul prin mai multe locuri poate se sesizeaza cine trebuie, tu in nici un caz nu il educi

Legea nu educa.
Citeste ce face legea, acorda drepturi sau restrictioneaza drepturi.
Educatia se face in alta parte.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate