Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Un mizerabil consilier local PSD Braila si-a ingropat de tot propriul partid...

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
95 replies to this topic

#91
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,693
  • Înscris: 15.01.2017

View PostIcecreamAlex, on 19 martie 2019 - 15:42, said:


Nu sunt minciuni. Nu stii ce vorbesti. Ai 2 ani? Cu executare? Tu poate nu ai ce face cu prea multi bani pe tine ca poate esti vreun membru de partid. Dar sunt multi romani care mor prea multi in saracie(copii, adolescenti, adulti, batrani), de foame, in spitale, pe autostrazi de rahat. Suntem cea mai prapadita tara din Europa si avem cele mai mari preturi si taxe din Europa. Astea sunt minuni, dar pentru boieri. Tu esti pe alta planeta? Sau esti de pe planeta noastra dar stai pe undeva prin Brazilia? Arabia? Dubai?


Tataie, ai in vedere ca nu persoana mea este subiectul discutiei.
On topic, nu moare nimeni de foaame, ncici putoril alea care freaca duda toata ziua, fumaza tigare de la tigare, dimineata ii gaseste deja beti sau/si baga la pacanele putinii bani pe care ii au.



#92
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

View Postr_murphy, on 19 martie 2019 - 17:51, said:

MERCI! mi-ai dovedit ca scrii in totala necunostinta politica de cauza Posted Image ai toate sansele ca daca te duci sa votezi "impotriva ciumei rosii", sa-i dai votul si sa te reprezinte in parlamentul european.

ca sa nu zici ca iti vorbesc urit, voi folosi o postare de-a ta, pe care ti-o intorc precum o minge de volei Posted Image


iti dau o cheie de cautare, ca sa nu te chinui prea mult Posted Image fatza de bideu.
Eu merg la proteste mai mereu si am fost duminica la Braila si am huiduit toata ziua. Ieri eram un pic mai fresh dar azi m-a culcat la pamant oboseala. Nu sunt in apele mele si mai tastez aiurea cand sunt obosit, sau poate imi sterge cineva din cuvinte, dar tre' sa recunosc ca editez prea des postarile din cauza asta. Nu tre' sa ma judeci aspru atunci cand gresesc uneori! Nu e intentia mea sa gresesc. Mai sus am vrut sa scriu: "Sobolanii rosii se cred stapani indiferent daca au fost, ca sunt si daca vor mai fi la guvernare." In rest am scris corect. Observi???

View PostEpdm, on 19 martie 2019 - 21:30, said:

Tataie, ai in vedere ca nu persoana mea este subiectul discutiei.
On topic, nu moare nimeni de foaame, ncici putoril alea care freaca duda toata ziua, fumaza tigare de la tigare, dimineata ii gaseste deja beti sau/si baga la pacanele putinii bani pe care ii au.
Nu imi place cum gandesti si cum intelegi tu realitatea. De asta fac abstractie ca te afli prin zona.

Edited by IcecreamAlex, 19 March 2019 - 22:58.


#93
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,126
  • Înscris: 30.04.2007

View PostIcecreamAlex, on 19 martie 2019 - 22:54, said:

Mai sus am vrut sa scriu: "Sobolanii rosii se cred stapani indiferent daca au fost, ca sunt si daca vor mai fi la guvernare." In rest am scris corect. Observi???

nu asta era ideea, ci faptul ca te-ai lasat manipulat de un mediocru antenist spalat pe creier, care ti-a prezentat o actuala politiciana "de bine", cu niste apucaturi de ciuma rosie, iar tu ai cintat la manipularea lui mai ceva ca un stradivarius bine acordat Posted Image

si inca o data iti spun, DU-TE SI VOTEAZA IMPOTRIVA CIUMEI ROSII!!! ai toate sansele sa o votezi pe madam fatza de bideu anca constantinescu, fosta pedelista actual penelista .. de bine.

daca un lacatus montator aparate elecrice a fost in stare sa te manipuleze in asa hal, pune-ti intrebarea cum te-ar putea manipula unul de meserie ;) si care-i coeficientul tau de detectare a manipularilor ;)

SA MOARA CIUMA ROSIE!
chiovesi si macovei, baga frica-n pesedei, traiasca lupta pentru o justitie libera, apolitica si independenta!

Edited by r_murphy, 20 March 2019 - 10:28.


#94
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,693
  • Înscris: 15.01.2017

View PostIcecreamAlex, on 19 martie 2019 - 22:54, said:





Nu imi place cum gandesti si cum intelegi tu realitatea. De asta fac abstractie ca te afli prin zona.
Perfect. Asta imi arata ca ceea ce am scris  valabil.

#95
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

View PostEpdm, on 18 martie 2019 - 20:42, said:

Sunt o multime de oameni in tara asta care nu fac ce face dracnea si totusi nu fac foamea. Faptul ca prosimea are impresia ca numai furand poti sa traiesti bine e fix problema lor. Asta e unul dintre motivele pentru care vor crapa saraci si.... prosti.
Apara-l pe Liviu Draku! Nu te lasa! Posted Image

Edited by IcecreamAlex, 21 March 2019 - 23:21.


#96
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

View Postr_murphy, on 20 martie 2019 - 10:25, said:

nu asta era ideea, ci faptul ca te-ai lasat manipulat de un mediocru antenist spalat pe creier, care ti-a prezentat o actuala politiciana "de bine", cu niste apucaturi de ciuma rosie, iar tu ai cintat la manipularea lui mai ceva ca un stradivarius bine acordat Posted Image
Posted Image Ce spui tu acolo, omule??? Nu m-am lasat manipulat de nimeni NICIODATA. Nu stiu ce spui tu acolo. Nu cunosc niciun antenist. Despre ce antenist e vorba???

View Postr_murphy, on 20 martie 2019 - 10:25, said:

si inca o data iti spun, DU-TE SI VOTEAZA IMPOTRIVA CIUMEI ROSII!!!
Posted Image Pai IMPOTRIVA CIUMEI am votat si voi vota intotdeauna, doar am spus intr-o postare anterioara. Esti sigur ca te simti bine? Si ca sa te simti mai bine, iti spun inca o data ca voi vota cu USR + PLUS. E bine?

View Postr_murphy, on 20 martie 2019 - 10:25, said:

SA MOARA CIUMA ROSIE!
SA MOARA, SA MOARA! SA DEA DUMNEZEU! Posted Image

Edited by IcecreamAlex, 21 March 2019 - 23:23.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate