Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Blocuri prost izolate fonic

- - - - -
  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#91
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

 PopaXXX, on 28 ianuarie 2019 - 10:35, said:

Problema cu blocurile de batrani, e ca in cele din urma mor si se muta altii tineri in loc, m-am mutat acum 13 ani in bloc de pensionari, cam jumatate au murit intre timp si s-au mutat familii tinere.

    Esti nasol rau !

#92
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

 cspot, on 28 ianuarie 2019 - 22:04, said:

Esti nasol rau !
Pai da' nu i-am omorat eu!

#93
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,351
  • Înscris: 13.01.2011

 PopaXXX, on 28 ianuarie 2019 - 10:35, said:

Problema cu blocurile de batrani, e ca in cele din urma mor si se muta altii tineri in loc, m-am mutat acum 13 ani in bloc de pensionari, cam jumatate au murit intre timp si s-au mutat familii tinere.

Cind m-am mutat, erau cam 90% batrini in bloc, acum au ramas cam 10%.
Nu pot sa zic ca au fost probleme majore, la transferul asta de procente.
Ei, da, au fost renovări, am facut si eu, dar nu pot sa zic ca a fost ceva de groază.

Acum... pe timpuri, nu se prea renova, am batrini care nu au renovat niciodată.
Nici așa !
Trăim alte timpuri, se pune accent pe curățenie si modernism.
Nu poti sa ai curățenie si liniște, in acelasi timp.

Plus ca, cum sa ai liniște ziua, cînd viața palpită", este activitate, furnicarul societății.
A, noaptea, este altceva.

#94
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016

 Argent, on 28 ianuarie 2019 - 21:31, said:

Si legat de odrasle? Pai am stat cu chirie prin apartamente de nu stiu cum sa iti zic dar invatai pe dinafara vacantele de la scoala, cand era vacanta aveai tupanitura de la prima ora pana la 22:30.
Ca deh... odraslele astea moderne nu se mai culca la 20:00 ca pe vremea noastra.
Si cand nu erau tupanituri mai ascultau o muzica tare.
Saptamana viitoare avem vacanta intersemestriala Posted Image . Odrasla astora de care povesteam are 10 ani, dar cu educatia pe care o primeste, e deja un derbedeu in devenire si a mostenit pasiunea de la ma-sa si ta-su pentru muzica proasta. Sa nu zic cat ma f*te la cap cu mizeria de "hatz johnule". Parca nu pot incepe ziua fara mizeria asta.

De abia astept dea chefuri. I-as incinge si eu cu niste muzica de-a mea, dar nu am sistem si nici aia de jos nu mi-au gresit cu nimic. Mi-e jena de ei. Ca altfel dupa ce se culcau, le-as fi dat drumul la televizor pe niste piese satanice de pe youtube.

Edited by SPX808, 29 January 2019 - 10:00.


#95
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,586
  • Înscris: 15.06.2004
Na ca mie iar mi-au facut-o aseara .
De la ora 22 pana la 24 numai strigaturi, tropaituri si zgomote de parca se muta careva. Si dracu stie de unde se aude - deasupra mea e apartamentul gol.

#96
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Nimic nu se compară cu o pisi care merge pe tocuri în casă, unde eventual are pusa doar gresie pe jos.😂

#97
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,565
  • Înscris: 09.09.2017
Nimic nu se compara cu gemete orgasmice la 2 noaptea.

#98
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 SPX808, on 29 ianuarie 2019 - 09:52, said:

Saptamana viitoare avem vacanta intersemestriala Posted Image . Odrasla astora de care povesteam are 10 ani, dar cu educatia pe care o primeste, e deja un derbedeu in devenire si a mostenit pasiunea de la ma-sa si ta-su pentru muzica proasta. Sa nu zic cat ma f*te la cap cu mizeria de "hatz johnule". Parca nu pot incepe ziua fara mizeria asta.

De abia astept dea chefuri. I-as incinge si eu cu niste muzica de-a mea, dar nu am sistem si nici aia de jos nu mi-au gresit cu nimic. Mi-e jena de ei. Ca altfel dupa ce se culcau, le-as fi dat drumul la televizor pe niste piese satanice de pe youtube.

:))) hatz hatz :)))))

#99
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
La mine locuieste deasupra un tip, mare director la o firma, pe care il aud cum se masturbeaza. Dimineata, sau cateodata si seara se aud gemete puternice :"Ahhhh....ahhhh!". Alta explicatie nu exista.

#100
der25

der25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,481
  • Înscris: 01.12.2017
Posted Image
Poate nu stii tu , si-o fi gasit o directoare de firma (alta firma)

#101
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Cum ziceam, eu nu am parte masturbari si facut dragoste in bloc. Parca sunt mai misto astea decat Demi Lovato care canta despre masturbare in "solo". Tot de la vecinii mei o stiu pe asta :(.

#102
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,586
  • Înscris: 15.06.2004

Quote

La mine locuieste deasupra un tip, mare director la o firma
E tamplar. Se joaca cu tesla...

#103
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

 der25, on 29 ianuarie 2019 - 14:23, said:

Poate nu stii tu , si-o fi gasit o directoare de firma (alta firma)
Vine cateodata prietena la el, dar in weekend, ii vad masina atunci parcata, e cu numar de alt judet, atunci nu se aud gemete.
O singura data am auzit o tipa gemand, din dormitor, se auzeau niste sunete infundate din apartamentul celalalt alaturat de al nostru, mi-am lipit urechea de perete si am auzit clar atunci.
In rest, ce sa mai zic, la blocul de vizavi, la parter stau niste tineri si se vede cam tot timpul seara la ei in apartament, de regula televizorul imens pus pe perete. Odata, dadusera perdelele jos si l-am vazut pe tip la bustul gol, cum dadea cu mopul prin sufragerie, a aparut apoi si prietena lui, in sutien si chiloti, s-a dus apoi in dormitor si a tras jaluzelele. Tipul s-a dus apoi dupa ea, dar n-am putut sa vad nimic.

#104
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,565
  • Înscris: 09.09.2017
Voyeur? :))))



#105
cenzuratul

cenzuratul

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.01.2019
Ce viață interesantă aveți prin blocurile noi. Eu nu aud nimic pe unde stau și nu văd nimic interesant pe geam. Poate mă mut și eu prin alea noi să nu mai mor de plictiseală.

#106
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,565
  • Înscris: 09.09.2017
Eu am avut candva o vecina care se iubea carnal cu ragete si strigaturi, era amuzant.
N-avea nicio jena, ragea ca un magar.

 cenzuratul, on 29 ianuarie 2019 - 16:34, said:

Ce viață interesantă aveți prin blocurile noi. Eu nu aud nimic pe unde stau și nu văd nimic interesant pe geam. Poate mă mut și eu prin alea noi să nu mai mor de plictiseală.

Stai in bloc de mosi si babe care se uita la Antena 3 si croseteaza!

#107
cenzuratul

cenzuratul

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.01.2019
Dacă aș auzi pe unii că se iubesc aș urla și țipa numai de al dracu și aș bate în tavan, în țeavă, numai circ aș face. Dacă ar veni ăla la mine i-aș da cu apă rece pe el.

Edited by cenzuratul, 29 January 2019 - 16:42.


#108
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,565
  • Înscris: 09.09.2017
Esti invidios ca n-ai parte!!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate