Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...
 Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...
 Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania
 Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...

La multi ani @iogamac!
 

intalnire cu cativa prieteni vechi din liceu

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
148 replies to this topic

#127
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,915
  • Înscris: 27.04.2010

 agorea, on 21 ianuarie 2019 - 11:44, said:

In ultima clipa copilul s-a imbolnavit si nevasta trebuie sa stea cu el sa il ingrijeasca... simplu, nu? Si asa e plin de viroze acum peste tot...
Poate sa le spuna chiar ca au murit, ca este in doliu ...
La cat se crapa in zilele astea, e cel mai plauzibil.

#128
ioana1973

ioana1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 16.03.2014
Plm, nu m-am mai distrat asa bine de pe vremea episoadelor cu Bundy. Ms Jimi, mi-ai inseninat ziua.
Vis a vis de sotie, copil, job.... relax, sunt convins ca nu esti la prima,.....exagerare..... colegii te vor intelege......

#129
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

 jimi91, on 21 ianuarie 2019 - 11:01, said:

PS. le-am spus ca am si eun copil....acum, de unde   fac eu rost de un copil de 2 ani?

Simplu! Nevasta e plecată cu copilul în SUA, la studii, pentru că ăla mic știe să citească în trei limbi străine la vârsta de 2 ani, așa că sistemul de învățământ din România n-avea ce să-i mai ofere.

#130
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 07.11.2006

 jimi91, on 21 ianuarie 2019 - 11:01, said:

Urmeaza sa ma intalnesc cu cateva persoane....acum, eu le-am spus ca sunt insurat Posted Image....adevarul e ca , nu prea sunt insurat...nu stiu ce sa fac Posted Image...ma gandeam sa fac rost de o fata sa se dea drept sotia mea....aaa, le-am spus si ca am terminat facultatea si ca lucrez in strainatate unde castig 5000 de euro Posted Image...iar nevasta le-am zis ca lucreaza ca medic Posted Image...

Mda ... sa-mi bag picioarele....nu stiam ce sa le zic...unul a terminat stomatologia, altul medicina, multi lucreaza in IT, ingineri, insurati, au copii Posted Image....trebuie sa le arat si eu ceva...nu pot sa ma duc asa ca prostul Posted Image....


Ceva sfaturi

PS. le-am spus ca am si eun copil....acum, de unde   fac eu rost de un copil de 2 ani?

Ma jimilica,mai.
Pai spune-le ca tu esti membru al forumului Softpedia si cu asta ii lasi cu gura cascata pe toti.

ps.
Si mai ai pretentia ca cineva sa te creada sau sa ia de bun vreun comentariu de-al tau?Mincinosule Posted Image

#131
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
Am eu o idee, le zici ca te duci. Apoi inainte cu cateva zile te faci ca suni din inchisoare din africa si le zici ca te.au arestat(le zici ca au facut manevra africanii) dar ca nu e foarte grav si ca poti iesii pe cautiune de 100.000 euro , dar tu le zici ca ai doar 90k euro si ca trebuie sa astepti pana pe 15 luna urmatoare ca sa-ti intre salariul  sa faci banii de cautiune si ca te prezinti luna urmatoare la intalnire.
Apoi faci tu adevarata manevra, ei or sa fie cu inimile frante , pt ca ai fost colegul lor, etc si o sa-ti zica ca fac ei cheta si iti trimit tie 10k euro ca sa plateeti cautiunea, cu conditia sa le dai banii la salariu, inapoi.

Apoi tu iei banii, te faci nevazut si pui o gagica sa anunte baietii ca ai fost omorat in inchisoare de africani cand au auzit ca ai 100k euro.

Si te faci si cu 10k euro si scapi si de ei.

Ce parere aveti?

#132
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 adisz, on 21 ianuarie 2019 - 19:01, said:

Si mai ai pretentia ca cineva sa te creada sau sa ia de bun vreun comentariu de-al tau?Mincinosule Posted Image
De ce mincinos ? Cu noi e sincer. Doar pe prieteni ii minte. :)

#133
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 adisz, on 21 ianuarie 2019 - 19:01, said:




ps.
Si mai ai pretentia ca cineva sa te creada sau sa ia de bun vreun comentariu de-al tau?Mincinosule Posted Image

daca oamenii nu inteleg o gluma, cum am avut impresia de cateva ori pe aici...asta e :))...cred ca sunt gelosi pe umorul meu...se gandesc |bai, cum de nu-mi bubuie si mie mintea la asa ceva" :))

#134
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,649
  • Înscris: 28.11.2001
Au fost cateva filme foarte haioase pe aceasta tema ... bafta

#135
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,576
  • Înscris: 02.09.2006

 claz, on 21 ianuarie 2019 - 11:29, said:

Dar de ce insista aia atat sa va intalniti? Aia, destepti, realizati, oameni cu scoala, iar tu... comentator insipid pe SP.
Care-i secretul? Erai tinta mistourilor si le lipsesti?
doar nu credti abureala asta???

#136
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005

 tytysor, on 22 ianuarie 2019 - 22:17, said:

doar nu credti abureala asta???
Nu, da' omu' e masochist, si-o cere.

#137
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 tytysor, on 22 ianuarie 2019 - 22:17, said:

doar nu credti abureala asta???
Dar de ce ? Tu ai crezut ca vorbeste serios ?

#138
aaddyy2005

aaddyy2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.02.2013
Mentorule, fa repede o cerere de inscrire in PSD ,sigur te pun pe undeva ca prea bine le infloresti. Daca stii si sa furi pe cum minti esti eligibil ministru, cu conditia sa te tragi din Teleorman sau imprejurimi. Adica dea cui esti muica?

Edited by aaddyy2005, 23 January 2019 - 06:25.


#139
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,116
  • Înscris: 20.12.2007

 jimi91, on 21 ianuarie 2019 - 11:01, said:

Urmeaza sa ma intalnesc cu cateva persoane....acum, eu le-am spus ca sunt insurat Posted Image....adevarul e ca , nu prea sunt insurat...nu stiu ce sa fac Posted Image...ma gandeam sa fac rost de o fata sa se dea drept sotia mea....aaa, le-am spus si ca am terminat facultatea si ca lucrez in strainatate unde castig 5000 de euro Posted Image...iar nevasta le-am zis ca lucreaza ca medic Posted Image...

Mda ... sa-mi bag picioarele....nu stiam ce sa le zic...unul a terminat stomatologia, altul medicina, multi lucreaza in IT, ingineri, insurati, au copii Posted Image....trebuie sa le arat si eu ceva...nu pot sa ma duc asa ca prostul Posted Image....
PS. le-am spus ca am si eun copil....acum, de unde   fac eu rost de un copil de 2 ani?
Pentru suma corecta pot sa joc eu rolul copilului tău de 2 ani. Am de fapt 42 dar sunt foarte talentat.

#140
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

 Kokoshmare, on 24 ianuarie 2019 - 14:17, said:

Pentru suma corecta pot sa joc eu rolul copilului tău de 2 ani. Am de fapt 42 dar sunt foarte talentat.
Asta ma gandeam sa-i propun si eu (52 de ani).

#141
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,116
  • Înscris: 20.12.2007

 e_bulu, on 24 ianuarie 2019 - 16:59, said:

Asta ma gandeam sa-i propun si eu (52 de ani).
Tu zici ca ești afectat de o boala genetica, un fel de bebe Addams.
Da bine la gagici pentru inițiator

#142
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005
Eu pot merge in locul lui gimii.
O sa le spun ca mi-am facut ceva operatii estetice si de-asta arat mult mai bine decat stiau ei.
Am luat multe vitamine, am mai facut muuulta scoala si de asta sunt si mai destept decat isi aminteau.
Il iau pe Kokoshmare pe post de copil (o sa-l dojenesc usor daca se uita sub fustele doamnelor prea insistent), iar ca nevasta il iau chiar pe gimii. Il tencuim cu ceva farduri, creme, etc. Pot sa-i mai sterg cate una dupa ceafa daca vorbeste neintrebat(a).

#143
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
huh....tocman ce am urmarit ultimul episod din the blacklist (a aparut acum cateva zile) sezonul 6 episodul 5...in serial ni se prezinta o firma care se ocupa de asa ceva :)))...bai, americanii cred ca citesc softpedia, altfel nu-mi dau seama

#144
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,021
  • Înscris: 11.07.2016
A trecut intalnirea cu prietenii tai?
Sau cand va fi?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate