Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 

Romanii care distrug natura

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
59 replies to this topic

#55
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
pana la urma Romania e nevoita sa vanda lemn si alte resurse.nu se pot tine 10 milioane de oameni cu ajutoare sociale cu bani veniti doar din IT si cateva servicii.
agricultura e de subzistenta,iar industria nu mai e.
au ramas serviciile,imprumuturile si resursele.

#56
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,556
  • Înscris: 02.09.2006

 laffin, on 19 februarie 2018 - 08:47, said:


Bre.. dar totusi, tu ce ocupatie ai de ai stat si documentat cazul asta asa in detaliu pe o perioada asa lunga de timp? Posted Image
Eu eram gata sa-l cred, daca nu exagera povestea amestecind si militia care-l tinea pe ala legat de calorifer si-l batea ca sa nu mai taie avutul obstesc!

#57
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

 gepres, on 19 februarie 2018 - 09:44, said:

Românii sĂŽnt iubitori de animale! Ar face orice să le fie lor bine!
13254526_104747589943628_1203904703743371485_n.jpg

Nu stiu cum mama dracu', din toate animalele de pe pamant, noi apreciem cel mai mult porcul!

#58
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,612
  • Înscris: 25.04.2007

 tytysor, on 20 februarie 2018 - 00:08, said:

Eu eram gata sa-l cred, daca nu exagera povestea amestecind si militia care-l tinea pe ala legat de calorifer si-l batea ca sa nu mai taie avutul obstesc!
Mi-au povestit acest lucru vecinii. Stiau multi de patania tampitului, dintre cei care au cumparat apartamente in 1978-1979 cand s-a dat in folosinta blocul.  Eu locuiesc in acel bloc doar de 18 ani.
Dar probabil ai citit pe diagonala ce am scris, ca si laffin, de altfel.

Edited by Cousteau, 20 February 2018 - 08:27.


#59
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,056
  • Înscris: 02.03.2003
Militia batea in trecut dar unii nu vor sa constientizeze acest aspect. Exista si varianta ca unii tovarasi sa fi avut tratament preferential pe baza de carnet.

#60
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005

 pro-civilizatie, on 19 februarie 2018 - 20:13, said:

pana la urma Romania e nevoita sa vanda lemn si alte resurse.nu se pot tine 10 milioane de oameni cu ajutoare sociale cu bani veniti doar din IT si cateva servicii.
agricultura e de subzistenta,iar industria nu mai e.
au ramas serviciile,imprumuturile si resursele.
România nu este "nevoită" să vîndă lemn, poate vinde mobilă. Și agricultura nu e de subzistență că sîntem exportatori de grîu, prostia e că importăm făină sau produse de panificație și paste. Și principalele exporturi sînt de produse industriale așa că mai caută alte argumente pentru care ar trebui să tăiem pădurile.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate