Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 

Atacuri teroriste in Barcelona si Cambrils! Foarte multi morti si raniti!

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
669 replies to this topic

#667
Mi_Rebelle

Mi_Rebelle

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 11.02.2017

View Postmarius.bunu, on 18 august 2017 - 11:55, said:

In Catalonia exista un numar important de musulmani si aproximativ 50 de centre de invatatura si rugaciune islamice, jumatate din cate se gasesc in toata Spania. Data fiind situatia, Statul Islamic a considerat provincia spaniola ca fiind un teritoriu fertil pentru raspandirea ideilor sale occidentale si a trimis predicatori si alte persoane care sa desfasoare activitati de radicalizare.
Pai cum e posibil, vai de mine, activistii multikiki ne explicau cu atat de multa convingere ca moslimanii nu cad prada propagandei ISIS si pacea e singura doctrina in moschei. Am fost mintiti? Posted Image

View PostNiuu, on 18 august 2017 - 13:27, said:

NU bagi dusmanul in casa . IL dai afara .
Ce nu e clar ?
La occidentali propria lor supravietuire nu mai e clara, totul e tulbure. Lobotomizare marxista.
Inca nu-mi vine sa cred la ce asist, o civilizatie care-si invita pe teritoriu dusmanii de moarte, cu entuziasm.
"tourists go home, refugees welcome"...poate ca turistii trebuiau sa asculte sfatul.

View Postcleopatra00, on 18 august 2017 - 14:07, said:

Bilantul atentatelor de joi, de la Barcelona si Cambrils, a crescut la 14 morti, au anuntat serviciile de urgenta, citate de BBC News. Mai ține cineva cont?
Nu, societatea paradisiaca multikulti cere sacrificii, ce vrei...

View Postgarett, on 19 august 2017 - 00:03, said:

Asta înseamnă să fii idiot!
Catalanii, adică.
Te omoară arabii și tu te iei la bătaie cu proprii cetățeni!
Spălarea pe creier dăunează grav sănătății!
Mda captain obvious, multumim de observatie. Posted Image
Iti dai seama cum se rostogolesc in mormant Isabella si Ferdinand de Castilla. Efortul Reconquistei devenit zadarnic caci spaniolii degenerati ai sec. 21 au decis sa stea capra la islamici.

Edited by Mi_Rebelle, 29 August 2017 - 12:29.


#668
Nick_85

Nick_85

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,564
  • Înscris: 24.01.2014
ultimile stiri pe care le-am auzit la spanioli sunt ca teroristii au primit sume de bani din Siria, de la ISIS si ca toate cumparaturile inainte de atentate le faceau cu bilete de 500 euro.

Din nou ISIS organizeaza, revendica si sponsorizeaza atentatul si inca odata eu ma intreb de ce trupele spaniole nu sunt in acest moment in drum spre Raqqa...

#669
Mi_Rebelle

Mi_Rebelle

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 11.02.2017

View Postdoxan, on 20 august 2017 - 17:10, said:

Wolf Blitzer CNN : atacul a fost inspirat de cel al nazistilor din Charlottesville !
http://m.huffpost.co...8cc855c5db6/amp
Eu zic draga criss sa repeti asa cum spune domnul W.Blitzer, dansul e jurnalist mainstream destept si bun, deci sigur spune adevarul.
Ce scursura leproasa si nerusinata... :puke:

View PostAlbastruIndigo, on 20 august 2017 - 19:20, said:

Baietii ar fi avut in plan mai multe atentate cu explozibili, dar cand casa in care locuiau ilegal le-a explodat, Abouyaaqoub a luat decizia de a merge totusi mai departe si de aici a reiesit atentatul cu microbuzul in multime. Politia are inca foarte multe semne de intrebare si o da mai mult cu presupusul in loc de fapte si raspunsuri concrete.
Poate ca exista totusi ingeri pazitori?

View Postemil_sv, on 20 august 2017 - 22:52, said:

Solutia mea puerila la toate astea ar fi urmatoarea: As indrepta un focos nuclear catre mecca si le-as spune asa: Ba baieti fiti atenti care e treaba, eu inteleg ca nu toti sunteti asa bla bla bla dar pana la urma sunt ai vostri si aveti o responsabilitate sociala fata de  noi si de ei, vreti sa traiti civilizat si sa ne intelegem ca oamenii ok. Daca nu vreti si nu ii tineti in frau pe nebuni va distrugem centrul geografic al religiei voastre si vom face imposibila practicarea ei. Toate astea la urmatorul atentat.
Eheeeeeeeee, nu credeam c-o sa gasesc pe threadul asta o postare care sa-mi aduca zambetul pe buze, dar propunerea ta e f. buna... Posted Image Posted Image Posted Image

#670
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008

View PostMi_Rebelle, on 29 august 2017 - 12:44, said:

Ce scursura leproasa si nerusinata... :puke:
Wolf Blitzer ala de la CNN e evreu, cum de-ti permiti ? :)


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate