Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Transfer rapid bani din Ro în UK

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016
Nu e! Pierde cand schimba Euro in Lei, pierde cand banca face conversia din Euro in lire si ii ia comision cand retrage de la bancomat.

Aicisunt comisioanele de la WU si aicicele de la Moneygram. Chiar nu era greu. Posted Image

Edited by baliosss, 30 September 2016 - 13:11.


#20
debusy

debusy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 25.04.2012
da, am calculat si cel mai bine e prin moneygram si sa-i puna lei. Stie cineva daca prin money gram am aici in uk vreo limita de bani care ii pot scoate?

#21
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,737
  • Înscris: 15.06.2007

 MrReason, on 30 septembrie 2016 - 11:53, said:

Ce sa puna "urgent"? Cred ca confunzi cu transferul bancar..
La WU au transfer in 6 ore sau 24. Comisionul difera.

#22
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010
Nu stiu ce-ai calculat tu, dar comisionul de retragere la atm in strainatate e doar 1% + 2.5 ron (la visa electron debit) ... moneygram iti ia sigur mai mult... unde mai pui ca oricum trebuie sa faci conversie valutara, iar conversiile facute automat de card sunt printre cele mai bune...

#23
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,737
  • Înscris: 15.06.2007
Pe vremuri putea face transfer pe pokerstars.. baga un joc privat.. si dadea all in. Nu stiu cat de repede se transferau si banii.
Dupa ce s-a imputit treaba,  americanii au limitat pe tari jocul.  Cel putin un american nu mai putea juca pe bani cu un european. Ieseau prea multi bani din USA.

#24
mihand75

mihand75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 27.09.2016
Probabil ai rezolvat deja. Daca nu, eu recomand sa ti-i trimita prin WU. In ultima vreme s-au tampit astia de la bancile noastre si, poate te trezesti ca i se pare tranzactia "suspecta" sistemului ca cineva iti vireaza bani ca sa-i retragi tu in UK. Si incepi cu card blocat, cu sunat la banca si altele.

Cash is king

Edited by mihand75, 30 September 2016 - 15:00.


#25
debusy

debusy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 25.04.2012
Merci, am rezolvat deja. O zi buna!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate