Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

E interesata de mine sau nu?

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#55
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Imi pare rau, dar nu. Abia am renovat. Si daca zici ca omul vine din deplasare ... Nu am chef sa schimb iar saltele, paturi, masa, mobila din bucătărie, etc;)

#56
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Postbarbosa, on 22 septembrie 2016 - 21:00, said:

Imi pare rau, dar nu. Abia am renovat. Si daca zici ca omul vine din deplasare ... Nu am chef sa schimb iar saltele, paturi, masa, mobila din bucătărie, etc;)
Posted Image asa zice si el:)))))

#57
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Normal ca asta zice si el. Doar nu o sa spună ca rupe paturile prin deplasari. :) Trebuie sa salveze si el aparentele. ;)

Cred ca stii bancul cu " Poate tu!".

#58
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015
Lasa barbosa ca nu i-o ia nimeni de la locul ei si tot acasa vine.Hotul neprins e negustor cinstit:)

#59
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
ce le place femeilor asta cu hotul neprins....e o invitatie practic. :/

#60
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postslap-jack, on 22 septembrie 2016 - 12:32, said:

Credeti ca vrea ceva, sau vorbeste cu mine doar din politete, sa zic asa ? Mia spus ca nu vorbeste cu oricine, si nu tine legatura cu oricine, dar nustiu ce sa cred...Nu vreau sa-mi pierd timpul aiurea. E ok s-o intreb daca mai vrea sa ne vedem, si daca vrea, sa incerc s-o iau de mana, sa vad daca e de acord sau nu? Multumesc anticipat!

N-o intreba nimic si nici nu o lua de mana...
Esti intr-un proces complex de evaluare. Ea cauta sa inteleaga daca esti calul de curse pe care sa merite sa parieze sau nu, de asta iese cu tine, nu din alte motive. Tu, daca esti interesat de ea, trebuie sa te uiti la ceilalti cai de curse din ograda... pentru ca, cu ei vei fi comparat. Comparatia se face simplu, pe baza unui check-list: ca ea sa aiba suficiente motive sa iasa cu tine trebuie sa intrunesti cat mai multe din lista.  Asa ca fii realist: nici nu da inapoi, dar nici nu te ambala prea tare. Ca barbat, trebuie sa ai initiativa, chiar cu riscul de a ti-o lua in barba... O atingi, vezi ca se retrage, zambesti si stai in banca ta... Mai incerci o data, in alta zi si in alta zi... vezi ca e tot rece... te indepartezi incet si iti vezi de ale tale.  

Dar nu uita treaba cu evaluarea. Femeile au un mare stress major - sa nu parieze pe calul gresit. Tine minte asta!
Ori esti cal de curse, ori nu esti.. Un cal de curse, are incredere in el si trece la initiativa. O martzoaga sta in banca ei si asteapta ca femeia sa faca pasi...

Edited by rosix, 23 September 2016 - 08:51.


#61
Calvin-M

Calvin-M

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 15.02.2012

View Postarab, on 22 septembrie 2016 - 12:39, said:

Din politete domnul adolescent! Gramatica in general iti place...?Posted Image

Care o fi placerea unora sa se tot lege de gramatica , zau ca nu pricep... Complexe , ceva ?

#62
Calvin-M

Calvin-M

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 15.02.2012

View Postrosix, on 23 septembrie 2016 - 08:48, said:

N-o intreba nimic si nici nu o lua de mana...
Esti intr-un proces complex de evaluare. Ea cauta sa inteleaga daca esti calul de curse pe care sa merite sa parieze sau nu, de asta iese cu tine, nu din alte motive. Tu, daca esti interesat de ea, trebuie sa te uiti la ceilalti cai de curse din ograda... pentru ca, cu ei vei fi comparat. Comparatia se face simplu, pe baza unui check-list: ca ea sa aiba suficiente motive sa iasa cu tine trebuie sa intrunesti cat mai multe din lista.  Asa ca fii realist: nici nu da inapoi, dar nici nu te ambala prea tare. Ca barbat, trebuie sa ai initiativa, chiar cu riscul de a ti-o lua in barba... O atingi, vezi ca se retrage, zambesti si stai in banca ta... Mai incerci o data, in alta zi si in alta zi... vezi ca e tot rece... te indepartezi incet si iti vezi de ale tale.  

Dar nu uita treaba cu evaluarea. Femeile au un mare stress major - sa nu parieze pe calul gresit. Tine minte asta!
Ori esti cal de curse, ori nu esti.. Un cal de curse, are incredere in el si trece la initiativa. O martzoaga sta in banca ei si asteapta ca femeia sa faca pasi...

Calul de curse care insista desi vede ca martoaga nu-i da motive s-o reabordeze , risca sa devina un magarus

#63
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View Postrosix, on 23 septembrie 2016 - 08:48, said:

Esti intr-un proces complex de evaluare.
Se numeste friend zone.

#64
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Post41ex, on 23 septembrie 2016 - 00:56, said:

ce le place femeilor asta cu hotul neprins....e o invitatie practic. :/
Nu e o invitatie ca ambii avem obloanele trase:). Unii chiar cred ca tot ce zboara se mananca .:)))))))))))

#65
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View Postisisceanoua, on 23 septembrie 2016 - 12:18, said:

Unii chiar cred ca tot ce zboara se mananca .Posted Image))))))))))
In stare de necesitate si razboi...cam da.

#66
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostReynolds, on 23 septembrie 2016 - 12:21, said:

In stare de necesitate si razboi...cam da.
Atunci spor la ...ros:)))))))))))))))

#67
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View Postisisceanoua, on 23 septembrie 2016 - 12:22, said:

Atunci spor la ...ros:)))))))))))))))
Moldoveanca din tine...

#68
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostReynolds, on 23 septembrie 2016 - 12:24, said:

Moldoveanca din tine...
Pai ca sa semene cumva a invitatia de care se vorbeste pe aici:)

#69
muc_cel_mic

muc_cel_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,362
  • Înscris: 15.04.2008

View Postslap-jack, on 22 septembrie 2016 - 12:32, said:

Credeti ca vrea ceva, sau vorbeste cu mine doar din politete, sa zic asa ?
Mia spus ca nu vorbeste cu oricine, si nu tine legatura cu oricine, dar nustiu ce sa cred...Nu vreau sa-mi pierd timpul aiurea.
E ok s-o intreb daca mai vrea sa ne vedem, si daca vrea, sa incerc s-o iau de mana, sa vad daca e de acord sau nu?
Multumesc anticipat!
Parerea mea...
Nu vorbeste din politete. Vrea/doreste sa vb cu tine.
Normal ca nu vb cu oricine. Vorbeste cu persoanle pe care le place, simte ceva pentru acestea. Ti-a spus frumos ca reprezinti ceva pentru ea.
Nu e ok sa o intrebi daca vrea sa va mai vedeti. Pur si simplu invit-o in fiecare zi sau aproape in fiecare zi pe undeva.

#70
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Încă se mai vorbeste despre sex? Ca eu nu mai inteleg nimic. :)

#71
slap-jack

slap-jack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 16.08.2016

View Postmuc_cel_mic, on 23 septembrie 2016 - 12:39, said:

Parerea mea...
Nu vorbeste din politete. Vrea/doreste sa vb cu tine.
Normal ca nu vb cu oricine. Vorbeste cu persoanle pe care le place, simte ceva pentru acestea. Ti-a spus frumos ca reprezinti ceva pentru ea.
Nu e ok sa o intrebi daca vrea sa va mai vedeti. Pur si simplu invit-o in fiecare zi sau aproape in fiecare zi pe undeva.
Am chemat-o, a fost de acord fara sa ezite, mi s-a parut ca chiar s-a bucurat putin. O sa vedem exact dupa.

#72
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View Postslap-jack, on 23 septembrie 2016 - 13:35, said:

Am chemat-o, a fost de acord fara sa ezite, mi s-a parut ca chiar s-a bucurat putin. O sa vedem exact dupa.
Vezi cum iti dai foc singur. :lol:
De luat in considerare cateva sfaturi de pe aici, dar cel mai bine mergi pe instinctul tau.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate