Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

#127
alexandruovi

alexandruovi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 14.09.2008
acuma se fabrica Lenovo a7010. ce stim noi... ori cum de rasul curcilor situatia.

#128
dan2014sv

dan2014sv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 24.07.2014

View Postsorin1985, on 28 septembrie 2016 - 18:18, said:

Am primit si eu Philips S326 prin curier. Se pare ca au asteptat mai mult timp dar au asigurat stoc mai serios, de vreme ce este gasit si in pop.


E bun de ceva?

#129
man_cristian

man_cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 04.04.2007
@Digi Helper, mai are rost sa astept dupa Lenovo A7010 ? Se va mai aduce sau nu ? In curand se face 1 luna jumate de asteptare, mi se pare putin cam mult indiferent de modelul telefonului .....

#130
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,621
  • Înscris: 25.04.2007

View PostMELODY, on 04 septembrie 2016 - 04:56, said:

Nici macar mama Omida sau ghicitoarele din Mogosoaia cu Mertzane in curte  nu pot rezolva aceasta enigma.
Astea daca le dai bani iti spun ce vrei tu.

View Postalexandruovi, on 19 septembrie 2016 - 14:32, said:


de o luna astepti? eu am 1 saptamana, deja ma ia cu ganduri negre... cand am intrebato pe fata de la ghiseu a cam dat din cap si a zis , O LUNA.... sper sa merite asteptarea pt acest telefon

Ehei, esti tanar si nelinistit. Eu am comandat un Lenovo A7010 pe 6 august si inca n-am primit nimic, nici macar mesaje. Eu ca eu, sunt mai batran si rabdator dar copilul asteapta cu sufletul la gura sa-i pasez actualul Sams. S3Neo care i l-am promis.

View Postfarockhcm, on 14 septembrie 2016 - 19:01, said:

Pai cumparati telefoane din alta parte daca nu va convine sa asteptati.

Am trei cartele de la Digi in familie si nici un telefon cumparat de la ei. Au dat ei doua gratis dar pe alea nu le socotesc.

Am vaucer destul de gras de la ei, poate de asta nici nu se inghesuie sa-mi onoreze comanda. Daca e asa, sunt total neseriosi.

#131
man_cristian

man_cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 04.04.2007
Exact... voucherul e singura chestie care ma tine sa nu cumpar din alta parte !

#132
florian26

florian26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 28.07.2007
Comanda Philips S326pe 17.08.2016
Venit în PP pe 26.09.2016. Refuzat deoarece am portat în Orange pe 20.09.2016.

#133
xbod

xbod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 08.09.2014
As fi curios daca si la samsung j5 introdus zilele acestea in noua oferta digi se asteapta la fel ca la j3 (comanda facuta pe 22.08).
Bagi in oferta un telefonul dar tu nu il ai pe stoc...

#134
alexandruovi

alexandruovi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 14.09.2008
Eu am dat comanda și la un Lenovo k6 . Acuma care vine primul vine.

#135
catamunt

catamunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 20.03.2007
Azi am găsit in pop rds lenovo a7010. Desi la comanda acestuia  pe 23 august am solicitat sa il ridic de acolo, nu m-au anunțat. Mai aveau 3 si au avut mai multe dar au uitat sa ne anunțe ca au telefoane.

#136
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,667
  • Înscris: 10.01.2007
Si eu am comandat un Lenovo K6
Inca nu ma sunat nimeni

Sunt singurii care il au in oferta

#137
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 14.02.2002
Se pare că e apărut în septembrie 2016. Oare urmează și un Lenovo K6 Note în oferta Digi?

#138
Metale

Metale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 25.03.2004

View Postcatamunt, on 04 octombrie 2016 - 21:16, said:

Azi am găsit in pop rds lenovo a7010. Desi la comanda acestuia  pe 23 august am solicitat sa il ridic de acolo, nu m-au anunțat. Mai aveau 3 si au avut mai multe dar au uitat sa ne anunțe ca au telefoane.

unde anume ai gasit lenovo a7010 in pop? ca il astept de doua luni....

#139
man_cristian

man_cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 04.04.2007
Exact, in ce oras ai gasit Lenovo A7010 ? Mai putin si am si eu 2 luni de asteptare :( .....

#140
catamunt

catamunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 20.03.2007

View Postman_cristian, on 05 octombrie 2016 - 10:20, said:

Exact, in ce oras ai gasit Lenovo A7010 ? Mai putin si am si eu 2 luni de asteptare Posted Image .....

Vaslui. Dar cred ca s-au adus si prin alte orase.

#141
cosmin_lucian

cosmin_lucian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 25.09.2015
Am incercat sa aflu mai multe informatii despre Lenovo K6, in special benzile de 4G disponibile. Surse cunoscute gen gsmarena si asemanatoare nu precizeaza exact benzile si frecventele de 4G disponibile. Aici nu ma refer strict la banda 38, vreau sa stiu toate benzile de 4G suportate.
Mersi.

#142
Anya85

Anya85

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.10.2016
Azi s-au făcut 5 săptămâni de când am comandat telefonul Alview X3 soul lite...Eu am înțeles că nu mai aveau telefonul la niciun magazin Digi dar totuși nici chiar așa...Chiar ma întrebam dacă abia acum le fabrica în China și ni le trimite proaspete ca pâinea calda...Cum ar fi...Chiar nu înțeleg de ce trebuie sa așteptam atât, poate ne explica cineva de ce întârzierea ăsta..Stau și mă întreb ori sunt nepăsători (deși n-ar trebui având în vedere ca nu ne face numai noua vreun favor sau ne da telefonul moca, au și ei un câștig din asta...) ori sunt incompetenți...Am cablu și internet pe calculator de la ei și sunt multumita, nu au fost probleme dar la partea cu telefoanele lasă de dorit..


#143
wild_one_ro

wild_one_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 18.10.2008
cand o sa mearga banda 1 nu o sa mai fie nevoie sa luam telefoane de la ei ... din astea exotice ... va merge si pe un amarat de s4 (i9505)

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image  Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#144
man_cristian

man_cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 04.04.2007
Astept din 19 august dupa Lenovo A7010.... @Digi_Helper mai sunt ceva  sanse sau alegem alt telefon ? Ca asa ne prind sarbatorile de iarna fara telefoane.......

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate