Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere
 Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

17964- Regulator de presiune de s...

Unelte schimb baterii la Motorola...
 Invazie de "cadre militare...

Sfat achizitie masina 4x4, buget ...

Instalatii termice/electrice pent...

Reziliere contract provider TV/in...
 Despre ghiseul.ro

Buget 12.000 euro - ce mașin...

Se trage apa singur wc - picura

Israelul va fi atacat de catre Ir...

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

d3m3ntzial

d3m3ntzial

Junior Member

• Grup: Members
Cred ca nota interna/instructiunea se referea la comenzile ulterioare celor primite. Adica sa nu se mai primeasca comenzi.

IonutMateas

IonutMateas

New Member

• Grup: Junior Members
Update 2 pentru Allview X3 Soul Pro comandat din Oradea... Dupa ce am fost ieri sunat de acea doamna de la caseria din oradea am mai primit un telefon de la ei la care nu am reusit sa raspund. Am primit mesaj-ul care imi spunea sa ii contactez eu in 48 de ore ca sa nu imi anuleze comanda, ceea ce am si facut. Am vorbit cu doamna de acolo si mi s-a spus ca va trebui sa fiu contactat din nou de catre ei ca sa se "clarifice" treburile despre comanda (culoarea telefonului, oferta prin care platesc ratele, etc.). Ei bine pana cum nu am fost sunat deloc... Oare de ce? Asa am inteles ca dupa ce eu "clarific" treburile cu ei, ei vor depune marfa curierului si o voi primi ziua urmatoare. Deci daca eu raspundeam ieri apelului lor atunci as fi avut telefonul deja... offf. Sunt asa de nervos ca am pierdut acel apel si acum nici macar nu ma mai suna. Sper sa ma sune astazi. Oare daca ma suna maine, voi primi telefonul sambata? Stie cineva ce firma le livreaza coletele in Bihor?

Iar acum in contul meu DigiCare la status comanda apare: 21.09.2016 SMS curier . Ce inseamna asta?

DIGI_Helper

DIGI_Helper

Senior Member

• Grup: Helper
@IonutMateas - Te rog sa imi comuinici in PM numarul comenzii si numele titularului sau adresa completa pentru verificare.

Elfandreis

Elfandreis

New Member

• Grup: Junior Members
a primit careva Allview V2 Viper i4g ca astept de 2 saptamani

ady6119

ady6119

New Member

Se pare ca vor livra in sfarsit si J3-uri.Sper sa vina maine luni,comanda data in 17.08.
Joi am avut celebrul apel pierdut,urmat de sms-ul cu anularea comenzii in 48h..sunat la ei de 2 ori ptr. mentinerea comenzii iar a 2-a zi am fost sunat din nou de un operator digi ptr. clarificari..marirea vaucherului !!.si promisiunea ca luni imi va veni tel.-ul prin curier,nu la sediu asa cum l-am comandat initial.

leomagic44

leomagic44

Io, cu electronii.

• Grup: Senior Members

View PostElfandreis, on 25 septembrie 2016 - 15:17, said:

a primit careva Allview V2 Viper i4g ca astept de 2 saptamani
Da, dupa 2 zile de la lansarea comenzii.
Se pare ca in Galati lucrurile se misca cu viteza luminii, in alte parti cu viteza melcului.
Am comandat pentru un senior un Eboda T 310 sambata si luni o sa-l primeasca.

sorin1985

sorin1985

Member

View Postleomagic44, on 26 septembrie 2016 - 05:30, said:

Da, dupa 2 zile de la lansarea comenzii.
Se pare ca in Galati lucrurile se misca cu viteza luminii, in alte parti cu viteza melcului.
Am comandat pentru un senior un Eboda T 310 sambata si luni o sa-l primeasca.
Esti mai norocos sau eu mai ghinionist. Eu in Galati astept de mai mult de o luna un Philips S326 si inca n-am primit nimic, asta desi, din cate am citit pe forum, altii care au dat comanda ulterior au primit telefonul in cateva zile.

alexandruovi

alexandruovi

Member

Am si eu doua sapatmani de asteptare pt un Lenovo. nimeni nimic, eu nu inteleg de ce le au in lista de preturi daca nu le pot onora, vand ceva ce nu au. tipic RDS? ...

Edited by alexandruovi, 26 September 2016 - 09:43.

Metale

Metale

Junior Member

Eu astept de 7 saptamani pentru lenovo a7010 si nimic nou. Nu inteleg de ce mai figureaza in lista de telefoane, pe cand samsung j3 si a5, xiaomi redmi note 3 au fost scoase. Incep sa regret ca nu l-am luat de la quickmobile atunci cand il aveau, acum nu mai este nici la ei disponibil.

man_cristian

man_cristian

Junior Member

Si eu astept din 19.08 dupa acelasi Lenovo A7010. Chiar sunt curios daca va mai ajunge acest telefon la Timisoara.
Ce este mai straniu,ca nimeni nu stie o data cand aceste telefoane vor fi in stoc. Daca deschizi sesizari, primesti acelasi raspuns, ca se face tot posibilul sa se rezolve, fara nici o data concreta de rezolvare.

Edited by man_cristian, 26 September 2016 - 10:18.

alexandruovi

alexandruovi

Member

Digi_Helper chiar nu se poate sti cand au sa vina telefoanele? macar RDS-ul a facut comanda pt ele? sa stim si noi o treaba. sunt oameni care asteapta de 2 luni. eu doar de 2 saptamani.

DIGI_Helper

DIGI_Helper

Senior Member

• Grup: Helper
@alexandruovi - Iti pot oferi informatii doar cu privire la statusul actual al comenzii.
Am preluat de asemenea ca si sugestie din partea voastra implementarea posibilitatii de a estima data de onorare a comenzilor.

Metale

Metale

Junior Member

si poate si o persoana care ne poate oferii informatii despre stocuri.

mac_razvan

mac_razvan

Member

Lenovo Moto E3 a si aparut pe olx ,a fost cumva o promotie sau nu sunt cetatenii multumiti de ele si le vand?

Edited by mac_razvan, 26 September 2016 - 14:01.

pedy

pedy

Member

Philips S326 comandat in 12 septembrie, soseste maine prin curier...

THE BOSS

THE BOSS

Member

Am renuntat la Lenovo Vibe A Plus pentru ca am gasit in POS Philips S326. Posted Image

sorin1985

sorin1985

Member

Am primit si eu Philips S326 prin curier. Se pare ca au asteptat mai mult timp dar au asigurat stoc mai serios, de vreme ce este gasit si in pop.

man_cristian

man_cristian

Junior Member

Sa speram ca si stocul de Lenovo A7010 se va revigora curand.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate