Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Canalele Intact în HD (Antena 3, Antena Stars, ZU și Happy Channel).

- - - - -
  • Please log in to reply
3468 replies to this topic

#3061
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Iarasi se intoarce ghena aia de om : Gabriela Cristea?? Ce scarba mi-e de ea si de aerele ei de profesoara ce le avea la "Te vreau langa mine".

#3062
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
„Te iubesc de nu te vezi”, noua emisiune a Gabrielei Cristea la Attached File  Antena Stars HD.png   27.11K   11 downloads! Cum au reacționat fanii vedetei
Attached File  te-iubesc-de-nu-te-vezi-1024x651.jpg   33.89K   14 downloads
Gabriela Cristea revine pe micile ecrane, cu o nouă emisiune la Antena Stars. ” Te iubesc de nu te vezi ” este noul show matrimonial pe care fosta vedetă a Kanal D îl va prezenta.
Ea a făcut anunțul pe contul său de socializare, invitându-i pe prietenii săi virtuali să dea un like paginii noului dating-show pe care îl va prezenta.
„Va invitam sa intrati pe pagina emisiunii “Te iubesc de nu te vezi” si sa ne onorati cu un like. Aici o sa gasiti toate informatiile legate de noul format TV ce urmeaza sa inceapa la Antena Stars si pe care cu onoare am sa il prezint. Ne asteapta o noua aventura cu si mai multe provocari.
Va multumim frumos pentru increderea si prietenia voastra! Va imbratisam cu drag!„, a scris Gabriela Cristea pe Facebook.
Fanii au reacționat cu tot felul de mesaje după anunțul vedetei TV:
„Mi-a placut la nebunie emisiunea, NORA PT MAMA moderata de tine! De atunci ai ramas pt mine un om corect , un om sincer, si un bun moderator! Sper sa ramai acelasi om frumos cu calitati deosebite! Ador ingerasul tau! Doamne ajuta sa ti mearga bine!”
„Felicitari doamna Gabriela, ma bucur mult ca reveniti. Succes in noul proiect. Va apreciez foarte mult, sunteti o familie frumoasa si o doamna care stie sa isi pastreze o poziție demna. Va pup doamna frumoasa”, sunt câteva dinte mesajele primite din partea fanilor.
Ce spune prezentatoarea show-ului Te iubesc de nu te vezi despre revenirea la TV
„Mă simt pregatită 100% să revin pe piața media și colaborarea pe care am inițiat-o acum mi se pare una oportună. Vom încerca să facem lucruri noi, lucruri frumoase și constructive pentru telespectatori.
Cred că a venit momentul să am din nou un cuvânt de spus. Sunt foarte fericită, liniștită și pregătită să o iau de la capăt. Am suportul soțului meu, ceea ce este foarte important pentru mine în acest moment.
Așadar, am multă energie și toate avantajele pentru a face performanță cu noua emisiune, nimic nu mă oprește”, spunea Gabriela Cristea, când s-a anunțat că va reveni în televiziune la Antena Stars.
Attached File  te-iubesc-de-nu-te-vezi-1024x651.jpg   43.72K   15 downloads
Attached File  inedit fm.jpg   19.52K   13 downloads
Sursa: https://huff.ro/news...vedetei-153581/

#3063
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Cine screme titlurile emisiunilor astora? :ciocan:

#3064
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Attached File  Antena Stars HD.png   27.11K   6 downloads a anunțat noul format pe care îl va prezenta Gabriela Cristea. Au început preselecțiile
Attached File  gabriela-cristea-11_tb730.jpg   70.72K   8 downloads
Te iubesc de nu te vezi va fi noua emisiunea pe care o va prezenta Gabriela Cristea la Antena Stars. Emisiunea va fi difuzată de luni până sâmbătă.
Show-ul este conceput după formatul unui dating-show. Cu alte cuvinte va fi o emisiune în care participanții vin singuri și pleacă în cuplu.
Antena Stars a anunțat deja preselecțiile.
Publicitate
Gabriela Cristea:
"Mă bucur tare mult că mă întorc în televiziune, şi mai ales mă bucur că o fac într-un proiect în care cred mult. Mă simt pregatită 100%. Vom încerca să facem lucruri noi, lucruri frumoase și constructive pentru telespectatori”
Reamintim că Gabriela Cristea s-a mutat la Antena Stars de la Kanal D în urmă cu aproximativ trei săptămâni. Te vreau lângă mine este ultima emisiune pe care Gabriela Cristea a prezentat-o la Kanal D.
Sursa: https://www.paginade...abriela-cristea

#3065
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Emisiunea incepe pe 28 mai, de la ora 18:45. Sunt curios ce si cum....

#3066
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Din ce observ o să înlocuiască de luni până vineri de la 18:45 Star News iar sâmbătă Alege dragostea și 15 minute din Star News care începe de la 18:30.

#3067
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Mă intreb ce durată va avea emisiunea. Decât o oră oare, până la 19:45 când începe Morar, sau o lungesc și taie din emisiunea lui Morar?

#3068
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Attached File  Antena Stars HD.png   27.11K   6 downloads: la ce dată intră în grilă emisiunea Gabrielei Cristea
Attached File  gabriela-cristea_tb730.jpg   27.78K   7 downloads
Te iubesc de nu te vezi, noua emisiune pe care o va prezenta Gabriela Cristea, va avea premierea luni, 28 mai. Atena Stars va difuza producția de luni până sâmbătă, de la ora 18.45.
Show-ul este conceput după formatul unui dating-show. Cu alte cuvinte va fi o emisiune în care participanții vin singuri și pleacă în cuplu.
Publicitate
Gabriela Cristea:
"Suntem în mijlocul pregătirilor și încercăm să păstrăm câteva resurse și pentru noi, pentru că urmează o perioadă aglomerată, cu emisiuni live, la o oră unde concurența pentru audiență este mare.
Ora 18:45 este o nouă provocare să ținem telespectatorii în fața televizorului pentru 2 ore, de luni până sâmbătă. Este un nou show de televiziune care intră pe piața media și care testează mai mult decât s-a testat până acum combinația dintre televizune și online."
Gabriela Cristea s-a mutat la Antena Stars de la Kanal D în urmă cu aproximativ o lună.
Sursa:https://www.paginade...brielei-cristea
Deci de luni pana vineri la 18:45 o sa inlocuiasca Star News iar de la 19:45 o sa inlocuiasca Rai da buni care o sa fie de la 20:45 pana la 21:45.(Star News este de la 18:45 - 19:45 si de aceea o sa fie scoasa din 28 la fel si cu Rai da buni care acum este de la 19:45 pana la 21:45 doar ca in loc de 2 ore o sa aiba doar o ora de la 20:45 pana la 21:45)
Sambata Star News incepe la 18:30 si se termina la 19:00 dar acum o sa se termine la 18:45 iar Alege dragostea care incepea de la 19:00 pana la 19:55 o sa fie scoasa de tot si film vor avea doar o ora si 15 minute fata de acum care are doua ore si cinci minute. (de la 19:55 nu o sa mai fie film cum este acum si o sa fie inceputa emisiunea Gabrielei pana la 20:45 iar de la 20:45 incepe filmul pana la 22:00)
Sper sa schimbe programul.

#3069
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Numai mie mi se pare cretin titlul "te iubesc de nu te vezi"? :ciocan:

#3070
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Stai linistit... nu esti singurul...

#3071
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,444
  • Înscris: 29.04.2010
Rele de "musca" mai sunt ex-vedetele Antenelor :))) Tin nu stiu cati barbati, divorteaza/ isi pierd partenerul de viata si se recasatoresc foarte repede, se impuiesc la fel de repede, ce sa mai zic... isi traiesc viata la cote maxxime...

#3072
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
A kind of Mireasa pt fiul meu?

#3073
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Te iubesc de nu te vezi o să  fie dată în reluare de marți până vineri de la ora 12:00 și în direct de la 18:45 iar sâmbătă nu o să aibă reluare și nici duminică nu o sa fie, lunea nu se știe decomandata daca o sa aibă reluare.

#3074
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Spre uimirea mea, si cred ca si a altora, "Te iubesc de nu te vezi" e in HD. Nu-mi dau seama in ce studio e transmis, dar nu cel de la Excelsior clar.

In momentul de fata Antenele transmit Full HD pe 3 posturi in direct - A1, A3 si A Stars. :)

#3075
Vasiloiu99

Vasiloiu99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 28.04.2014
Daa..e Full HD emisiunea. Dar tot o prostie ramane la fel ca si "Te vreau langa mine"

#3076
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Nu neg... Posted Image

#3077
LibertyHG

LibertyHG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,284
  • Înscris: 13.03.2017
Am dat pe Antena Stars doar ca să o văd pe Gabriela Cristea. Nu gust genul ăsta de emisiuni (e la fel ca „Te Vreau Lângă Mine” din perioada în care prezenta tot Gabriela), dar doamna Cristea mi se pare cea mai bună prezentatoare de emisiuni de genul. E decentă, are cuvintele la ea, nu spune tâmpenii non-stop, nu are fițe etc. Nu se compară cu Bianca Drăgușeanu (sper că așa se scrie numele ei de familie), Mirela Vaida sau mai știu eu cine. Emisiunea asta ar fi trebuit să fie chiar pe Antena 1.

#3078
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,420
  • Înscris: 06.11.2014
"Doamna Cristea" vs "Bianca Drăgușeanu". Gabrielo, tu esti? Ti-au murit laudatorii? Ca prea mare discrepanta dintre cuvintele folosite.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate