Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 

Mediabox Horizon + funcție Replay

- - - - -
  • Please log in to reply
5462 replies to this topic

#4429
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Mai revin cu niste chestii despre Horizon. In priza bagi un adaptor de 12V care duce spre decodor. Am mai avut niste probleme cu Replay-ul, acum 2 seri, dar in rest totul a mers ok, Replay-ul e o functie extrem de mare si extrem de importanta, o data ce o ai, e cam greu sa te uiti normal la TV.

Am scos HDD-ul din Horizon pentru ca-mi bazaia (HDD-ul), nu am putut sa dorm cu el bagat in Horizon. Cutia in sine nu scoate niciun zgomot, de incins nu se incinge deloc, are mufele si slotul de card foarte stranse daca pot spune asa, la modul ca te chinui sa scoti cardul sau sa scoti USB-ul/cablu de internet si asa mai departe, presupun ca in timp, daca scoti si bagi cablurile poate se mai slabesc.

#4430
cyberblue

cyberblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 17.05.2006
M-am uitat puțin pe OwnZones. Nu aș da bani pe așa ceva.  https://www.paginade...ri-cu-telefonul

#4431
cyberblue

cyberblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 17.05.2006
2 din 3 încercări de accesare a portalului de aplicații se soldează cu mesajul ”Nu există conexiune AVN201-501”

#4432
UPCfan

UPCfan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.03.2017
Wow, ce se bucura lumea pe aici ca au bagat o aplicatie... Au bagat-o sa faca bani cu cei slabi de inger. Daca era de pomana poate mai intelegeam dezlantuirile astea de energie.

#4433
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,851
  • Înscris: 07.07.2009
E gratuit. :)

#4434
UPCfan

UPCfan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.03.2017
Pai din cate vad eu orice ai in cadrul aplicatiei costa banuti.

#4435
cyberblue

cyberblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 17.05.2006

View PostKalman2007, on 01 aprilie 2017 - 08:03, said:

E gratuit. Posted Image
Deocamdată - zice pe perioadă limitată.

#4436
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,131
  • Înscris: 10.03.2012
Se pregateste VOD si ce o mai fi

#4437
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
Haideți sa fim serioși ca vad o "bulangereala" la voi cum numai pe topicul UPC se vede. Dacă nu va bagă sunt nesimțiți și neserioși,dacă implementează un serviciu nou,tot nu va convine ca nu este gratuit. Vod este așteptat de mult timp, voi ce credeți ca o sa fie moka?Deci aveți unii o mentalitate de îți vine să dai cu basca de pământ. Va dați mari profesioniști în ale televiziunii dar gândire de afon. Cum as putea sa fiu supărat când baga o aplicație nouă și care după părerea mea este și bună? Incredibil Bah ce oameni am întâlnit aici....

Nu merge aplicația? Suna tati la ei ca poate se rezolva.dar haideți să nu incercam sa cautam nod în papură ca nu e frumos.

Edited by XeNonX89, 01 April 2017 - 10:49.


#4438
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
Ei ce sa spun!...Nu ne iei si la bataie?   Cand pe "portalul" de aplicatii ai doar cateva astfel de "aplicatii", niciuna de Doamne-ajuta, introducerea uneia noi care nu da pe spate nu are cum sa entuziasmeze! Nici femeile din vietile noastre nu juiseaza la o asa aplicatie...

#4439
UPCfan

UPCfan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.03.2017
Poate multi si-ar dori youtube, netflix, hbo go, voyo... si ei vin cu mizeria asta la supra pret (chiar daca este gratis pentru moment)? In plus de asta vad ca colegul (scuze) nostru este revoltat ca nu suntem multumiti si ca suntem afoni ca nu pupam upc-ul. Mai prietene, nimeni nu iti ia dreptul sa crezi si sa faci ce vrei. Aici este un forum si toata lumea este libera sa isi spuna parerea.
Eu personal nu dau 2 lei decolorati pe aplicatii introduse de upc in scopul de a unge ochii la fraieri.
Au scos un canal din maxim si au introdus in schimb??? Imi poti spune ce ca eu nu am vazut?

#4440
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,789
  • Înscris: 06.12.2006
Din clipurile de prezentare aceasta aplicație mi se pare mai mult pentru femei... O combinație între Antena Stars, Cancan,  E! Entertainment și TMZ.

Asa zisele "vedete" nu ma încântă cu nimic
Adelina Pestritu prezintă secretele frumuseții.... Mai pe scurt cum să-ți bagi silicon și botox oriunde poți...

"Marele" chef Siserman prezintă secretele bucătăriei.... Faptul ca ala a participat la un concurs îl face deja "chef". Vad ca e la moda chestia asta cu "chefi". Acum nimeni nu mai este bucătar si orice persoană care participa la un curs sau concurs devine "chef".

Ana Lesko a devenit peste noapte și instructor de fitness. Dacă a mers la sala după ce a născut și a slăbit, peste noapte ii conferă titlul de instructor de fitness. Asa și nevasta-mea se poate considera instructor de fitness ca a slăbit după naștere de la 70 de kile la 54.

Ca sa ceara bani pe aplicația asta ar trebui sa aducă vedete și specialiști adevărați. Instructori de fitness adevărați, chefi cu stele Michelin, consilieri de frumusețe care au un nume în lume. Maine parca vad ca ne trezim cu Bianca Drăgușanu care ne da sfaturi în fashion.... Sau pe aia cu găina în cap....

Dacă vreți sa vedeți documentare adevărate despre bucătărie, cu chefi adevărați, va recomand Netflix... Acolo sunt niște documentare excepționale.

#4441
UPCfan

UPCfan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.03.2017
@tdan08 As da 1 euro sa vad cum Siserman ii gateste gaina Albei si din greseala uita sa o scoata la timp din cuptor.

#4442
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
FAN, fani, s. m. Admirator entuziast, pasionat, al unei vedete, al unei mișcări artistice etc.; simpatizant. – Din engl., fr. fan.

#4443
bacefaci

bacefaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 22.01.2013
O panarama de aplicatie nici gratis nu ma uit la tarfe proaste,sa bage dracu youtube si daca vor ceva bani netflix.

#4444
sandelu25

sandelu25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 24.02.2017
aplicatiile astea sa le aiba.

Attached Files



#4445
UPCfan

UPCfan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.03.2017

View Postsandelu25, on 01 aprilie 2017 - 14:40, said:

aplicatiile astea sa le aiba.
Samsung cu android?

P.S. Din pacate nici pe OS-ul Samsung nu sunt prea multe aplicatii. Mai bine lasau android, tizen este golas (poate prea golas).

Edited by UPCfan, 01 April 2017 - 15:08.


#4446
becali

becali

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 10.10.2003
un mic kodi acolo...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate