Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descarcator de supratensiune tip 2

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 

Probleme grave cu entitati paranormale

- - - - -
  • Please log in to reply
1203 replies to this topic

#1135
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:32, said:

De ce nu s-ar pricepe la magie o refugiata, nu inteleg? Posted Image
Femeile pot fi foarte dracoase, magia le vine ca manusa, sa stii...
Mda,deci refugiata X e invidioasa pe averea lui Y si ii face farmece,farmece care prind de minune si fara gres,tu parca zicei ca esti crestina,adventista chiar,ma asteptam sa cunosti Biblia,versetul ala cu firul de par il cunosti?

Imi este mie rusine de rusinea ta cand vad cat de usor accepti toate bazaconiile.

Edited by Lup_Victor, 21 March 2016 - 19:38.


#1136
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 16:36, said:

Sunt foarte multi care au mers la Viorel Pop....sunt foarte foarte multi care practica Reiki in Romania si...in toata lumea.

Oh, Reiki...cunosc o persoana destul de in varsta care s-a initiat in Reiki si i-a aparut o boala oribila, o eczema pe tot obrazul, fara tratament, ceva necunoscut de lumea medicala.

View PostLup_Victor, on 21 martie 2016 - 19:37, said:

Mda,deci refugiata X e invidioasa pe averea lui Y si ii face farmece,farmece care prind de minune si fara gres,tu parca zicei ca esti crestina,adventista chiar,ma asteptam sa cunosti Biblia,versetul ala cu firul de par il cunosti?
N-am zis ca sunt crestina, cu atat mai putin adventista. Nici macar nu am spus daca sunt femeie.
Si da, exista farmece si ele iti pot face mult rau.

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 16:36, said:

Cum crezi ca un sistem care te invata sa te rogi,sa te pastrezi curat trupeste si sufleteste...ar putea avea legatura cu demonii?!
Pai daca sistemul asta te invata sa-ti deschizi al treilea ochi, la ce crezi tu ca te expui?! Despre iubire, afectiune, calmitate si buna cuviinta invata si guru Bivolaru!

#1137
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:39, said:


N-am zis ca sunt crestina, cu atat mai putin adventista. Nici macar nu am spus daca sunt femeie.
Si da, exista farmece si ele iti pot face mult rau.
Mey,eu sunt pe forumul asta de ceva vreme,cu userul vechi am stat mult pe aria Religie,te stiu bine,esti femeie si parca fosta adventista.

#1138
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 16:36, said:

Deci tu esti convinsa ca vina pentru ceea ce mi s-a intamplat este a mea....
Nu are nimeni nicio vina aici.
Partea neplacuta este aceasta: nu stii nici acum de ce ti s-a intamplat asta. Faptul ca acei "maestri" spirituali nu au reusit sa afle acest aspect, ma face sa-i resping cu desavarsire! Cand te duci la medic avand o boala fizica, primul lucru iti spune de ce te-ai imbolnavit. Altfel cum ai sti pe viitor sa te feresti de boala ??

View PostLup_Victor, on 21 martie 2016 - 19:42, said:

Mey,eu sunt pe forumul asta de ceva vreme,cu userul vechi am stat mult pe aria Religie,te stiu bine,esti femeie si parca fosta adventista.
Nici nu am fost vreodata la adventisti. Da, frecventez mult aria Religie, de fapt, eu scriu jumatate din cat se scrie acolo. Daca ai fi activat pe acea arie asa cum pretinzi ai fi stiut ca sunt contra religiilor, imi repugna, sunt falsuri. Nu ma intereseaza cultele, ma feresc de ele cat pot, sunt masinarii de facut bani pe seama naivilor.

View PostLup_Victor, on 21 martie 2016 - 19:37, said:

Un om batran poate ajunge intr-o apa dintr-o mie si una de motive,autopsia(daca a fost facuta) ce spunea?

Autopsia? :huh:
Duhurile au impins-o sa se inece, ce vrei sa-ti arate autopsia?

Edited by dark, 21 March 2016 - 19:45.


#1139
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Si eu am avut impresia ca a ramas numele-dark,dar...persoana este cu totul alta.Cine a spus despre al treilea ochi...despre deschiderea lui?!Nu stiu pe unde ai ajuns tu dark cu cititul dar...nimeni nu sfatuieste in reiki pe altcineva sa incerce asta.Ai macar idee ce presupune deschiderea asta?!Tu poti cunoaste pe cine vrei ,initiat in reiki sau nu...eu cunosc foarte multe persoane care practica reiki si sunt bine mersi...Oricat ai incerca sa dai cumva raspunsuri pe aici...doar balmajesti...nu stii nimic concret.Nu esti nici religios/religioasa,nici liber ganditor...parca ai fi pus sa bagi zazanie pentru a enerva lumea...Parca nu ai avea personalitate proprie ci doar...te-ai distra pe aici.

Lupule daca vrei sa intelegi despre ce vorbesc...ar trebui sa te intorci pe la pagina treizeci si ceva ,aici pe topic...

#1140
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:50, said:

Tu poti cunoaste pe cine vrei ,initiat in reiki sau nu...eu cunosc foarte multe persoane care practica reiki si sunt bine mersi...

Poti sti ce energii (provenienta lor) sunt acelea care se folosesc in practicile reiki, radiestezie, hipnoza, regresii etc. ?

#1141
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Autopsia a spus:suspiciune de sinucidere.

#1142
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:52, said:

Cine a spus despre al treilea ochi...despre deschiderea lui?!

Sunt persoane care-si deschid ochiul asta. De fapt, este la moda in Occident, se fac cursuri in acest sens.

#1143
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Dark,eu simt oamenii.In afara de asta,in primul rand de fapt,cred sincer in Dumnezeu.Daca era ceva in neregula as fi simtit.

#1144
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 12 septembrie 2015 - 16:16, said:

Da nu-s ghicitoare si nu mai polua cu off-topic ! Posted Image

View PostDude_2nd, on 30 septembrie 2015 - 20:17, said:

lumeasca mai esti, doamna Dark!Posted Image
ce soi de pocaita esti dumneata?Posted Image

View Postdark, on 09 octombrie 2015 - 20:48, said:

Eu? Dar sunt neprihanita, caci asa scrie, fiti sfinti caci Eu sunt sfant - (1Pet.1:16).

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:41, said:

.N-am zis ca sunt crestina, cu atat mai putin adventista. Nici macar nu am spus daca sunt femeie.


Dupa cum se poate vedea minciuna are picioare scurte si eu memoria excelenta,sper ca am lamurit partea asta.

#1145
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View PostLup_Victor, on 21 martie 2016 - 19:54, said:

Dupa cum se poate vedea minciuna are picioare scurte si eu memoria excelenta,sper ca am lamurit partea asta.
minciuna fiind care? :huh"

#1146
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:48, said:

Autopsia? Posted Image
Duhurile au impins-o sa se inece, ce vrei sa-ti arate autopsia?
Lasa interpretarea lui emerem/a ta,eu am intrebat ce scrie in acel raport.

#1147
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:55, said:

minciuna fiind care? :huh"
"nu sunt femeie"

#1148
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View PostLup_Victor, on 21 martie 2016 - 19:56, said:

"nu sunt femeie"
Pot sa fiu ce vreau eu. Astazi sunt femeie, maine barbat. Ai ceva impotriva? depinde, uite, am observat ca domnisoarele iau foarte usor like-uri si sunt sanctionate mult mai greu...e o chestie, nu?

#1149
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:53, said:

Autopsia a spus:suspiciune de sinucidere.
Ok,si spui ca si ea a trecut prin aceasi poveste ca si voi,si totusi ai concluzionat tu ca nici una nu aveti probleme psihice,la cati doctori ati fost?

#1150
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Ti-am raspuns lupule.Moarte prin inec,fara urme de violenta,suspectam cauza mortii:sinucidere.

#1151
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,743
  • Înscris: 16.03.2004

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:54, said:

Dark,eu simt oamenii.In afara de asta,in primul rand de fapt,cred sincer in Dumnezeu.Daca era ceva in neregula as fi simtit.

Eu atata doresc sa aflu, care este parerea ta cu privire la motivul pentru care te-au atacat duhurile. Atat.

#1152
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
ea ...doar la cardiolog...avea cardiopatie ischemica de vreo 20 de ani...Eu si fiica mea la un singur psihiatru.Trebuia sa ii luam la rand?!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate