Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Probleme grave cu entitati paranormale

- - - - -
  • Please log in to reply
1203 replies to this topic

#1153
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdark, on 21 martie 2016 - 19:57, said:

Pot sa fiu ce vreau eu. Astazi sunt femeie, maine barbat. Ai ceva impotriva? depinde, uite, am observat ca domnisoarele iau foarte usor like-uri si sunt sanctionate mult mai greu...e o chestie, nu?
Aaaa...nimic,credeam ca discut cu persoane serioase....astea cu sunt femeie/barbat/zmeu/fat frumos sunt specifice copilariei,doar nu te astepti sa te ia cineva in serios daca faci chestii din astea....

Mai exista varianta in care vorbim de o afectiune psihica,se numeste personalitate multipla,sper ca nu e cazul.....

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:59, said:

ea ...doar la cardiolog...avea cardiopatie ischemica de vreo 20 de ani...Eu si fiica mea la un singur psihiatru.Trebuia sa ii luam la rand?!
Si cum ai ajuns la conluzia ca a fost posedata?

Aceea cardiopatie nu iti da de gandit?

#1154
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Nu pot avea o parere pentru ca nu am cum.Doar pot banui :E nevoie sa repet mereu pentru tine?!Cred ca e vorba de un pacat foarte mare de neam din trecut,sau /si de niste plati pe care le aveam de facut.

#1155
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:57, said:

Ti-am raspuns lupule.Moarte prin inec,fara urme de violenta,suspectam cauza mortii:sinucidere.
Locul de unde a aterizat in apa era usor accesibil?sau trebuia depus efort intentionat pt a ajunge acolo?

Adica era un simplu mal sau a trebuit sa se catere/sa treaca un gard/obstacol,etc?

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:01, said:

Nu pot avea o parere pentru ca nu am cum.Doar pot banui :E nevoie sa repet mereu pentru tine?!Cred ca e vorba de un pacat foarte mare de neam din trecut,sau /si de niste plati pe care le aveam de facut.
Vezi aici e necazul,faci niste afirmatii foarte ferme neavand nimic concret pe care sa te bazezi,doar niste impresii si pareri,ti se pare ok asta?

Edited by Lup_Victor, 21 March 2016 - 20:03.


#1156
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
I se schimbase comportamentul in ultima luna.Era nervoasa,agitata,se certa cu noi fara motiv...Dar astea le-am realizat dupa ce a murit,atunci cand am fost atacata a doua oara si cand a inceput si fiica mea sa fie atacata.Pana atunci am crezut ca a fost un accident vascular sau ceva ce tinea tot de bolile batranetii.

#1157
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:04, said:

I se schimbase comportamentul in ultima luna.Era nervoasa,agitata,se certa cu noi fara motiv...Dar astea le-am realizat dupa ce a murit,atunci cand am fost atacata a doua oara si cand a inceput si fiica mea sa fie atacata.Pana atunci am crezut ca a fost un accident vascular sau ceva ce tinea tot de bolile batranetii.
Nu,nu le-ai obervat deloc,doar ai privit lucrurile sub noua influenta.

Mama ta a murit din cauze cat se poate de naturale,cel mai probail o ameteala,dezechilibrare,etc

#1158
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
A mers pe jos aproape 4 km pana s-a aruncat in apa.Seara.Nu avea cum sa fie ceva normal.A spus ca pleaca la plimbare si...am gasit-o dupa 2 saptamani.

#1159
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:06, said:

A mers pe jos aproape 4 km pana s-a aruncat in apa.Seara.Nu avea cum sa fie ceva normal.A spus ca pleaca la plimbare si...am gasit-o dupa 2 saptamani.
Sa stii ca nu e ceva neobisnuit ca batranii sa faca plimbari mai lungi,eu am avut o vecina care suferea de o anumita boala specifica batranetii(nu stiu exact care,eram mic atunci) care uita tot ce facea si se trezea prin diverse locuri la distante considerabile de casa,odata fiind gasita la aprox 8 km intr-o localitate vecina.

Apoi daca au trecut 2 saptamani....e clar ca semnele oricarei afectiuni cardiace au disparut....stai linistita,mama ta a murit din cauze naturale.

Edited by Lup_Victor, 21 March 2016 - 20:09.


#1160
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Era usor de ajuns...in apa...nu avea nimic de escaladat.Doar ca...apa era foarte adanca...un canal .Cunostea foarte bine zona pentru ca acolo copilarise.

Se numeste Altzheimer.Mama nu avea asa ceva.Nu uita,nu avea pierderi de echilibru,era ok cu sanatatea...Chiar glumeam cu ea...nu ma puteam tine dupa ea pe strada...

#1161
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:08, said:

Era usor de ajuns...in apa...nu avea nimic de escaladat.Doar ca...apa era foarte adanca...un canal .Cunostea foarte bine zona pentru ca acolo copilarise.
Tocmai,poate se plimba prin locuri dragi,nimic deosebit,chiar nu vad sinucidere aici,cel  mai probabil un accident.

#1162
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Nu ar fi mers atat de mult pe jos noaptea...Nu ar fi plecat din casa fara acte,fara bani...

#1163
Zbughytza

Zbughytza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 19.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:01, said:

Nu pot avea o parere pentru ca nu am cum.Doar pot banui :E nevoie sa repet mereu pentru tine?!Cred ca e vorba de un pacat foarte mare de neam din trecut,sau /si de niste plati pe care le aveam de facut.
O dai in sf.

#1164
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Se pare ca nu am cum sa te conving...nu are rost...E mai usor sa pui etichete decat sa incerci sa intelegi ce s-a intamplat.Oricum,cu ajutorul lui Dumnezeu...noi am scapat.Suntem ok acum.Si-sper ca voi reusi candva sa ma vindec de vina ca nu am inteles la timp ce se intampla cu mama si ca nu am avut cum sa o ajut...

#1165
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:12, said:

Nu ar fi mers atat de mult pe jos noaptea...Nu ar fi plecat din casa fara acte,fara bani...
Cine stie exact ce s-a intamplat....poate a prins-o noaptea si s-a ratacit,poate a intrat in canal fara sa vrea,adica nici nu a realizat ca are canalul in fata,zona e luminata?

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:14, said:

Se pare ca nu am cum sa te conving...nu are rost...E mai usor sa pui etichete decat sa incerci sa intelegi ce s-a intamplat
Tocmai ca incerc sa inteleg,explicatiile mele sunt mult mai bine ancorate si fundamentate statistic,batrani decedati prin inec din cauze naturale sunt cu miile,posedati nicunul,sau cel putin nu scrie asta in nici un certificat de deces si in nici un act medical.

#1166
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Iti dai seama lupule ca nu voi sti niciodata unde s-a aruncat in apa...pot doar banui dupa cele spuse de politie...E vorba de un canal de multi km...Accesul e liber pe aproape toata lungimea lui...

Eu am inteles ce s-a intamplat,desi nu am inteles de ce.Probabil,la un moment dat,daca voi avea dreptul...voi intelege si asta.Deocamdata...

#1167
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 20:19, said:

Iti dai seama lupule ca nu voi sti niciodata unde s-a aruncat in apa...pot doar banui dupa cele spuse de politie...E vorba de un canal de multi km...Accesul e liber pe aproape toata lungimea lui...

Eu am inteles ce s-a intamplat,desi nu am inteles de ce.Probabil,la un moment dat,daca voi avea dreptul...voi intelege si asta.Deocamdata...
Pai se schimba treaba...aia 4 km era distanta de la casa la intrarea in apa sau distanta de la casa la unde a fost gasita?

#1168
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
A mers 4 km de acasa pana la apa...Daca vrei sa incerci sa intelegi,la paginile 31-33 am povestit cum s-a intamplat.

#1169
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

View Postemerem, on 20 octombrie 2015 - 17:23, said:

Dude si psihologul si psihiatrul ne-au declarat normale...preotii la fel...

View Postemerem, on 21 martie 2016 - 19:59, said:

ea ...doar la cardiolog...avea cardiopatie ischemica de vreo 20 de ani...Eu si fiica mea la un singur psihiatru.Trebuia sa ii luam la rand?!
Ceva nu pusca aici,mai devreme ai zis ca ai vazut si psihologul si psihiatrul,acum spui ca ai fost doar la psihiatru cand te-am intrebat la cati doctori ai fost,unde e minciuna?

Am citit postul de la pagina 31,plecat seara de acasa=ratacire,subiect incheiat.

Edited by Lup_Victor, 21 March 2016 - 20:33.


#1170
emerem

emerem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.10.2015
Eu nu consider psihologul medic...Nu e medicina psihologia.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate