Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

Philips 42PFH6109/88, problema cu USB

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ComandaCaricaturi

ComandaCaricaturi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 744
  • Înscris: 05.08.2012
Il am de cateva luni, iar cateodata, cand vad filme de pe stick, iese din ele inapoi in modul tv, fara a fi apasat nimic la telecomanda. Daca reiau vizionarea de pe stick uneori nu mai are nici o problema pana la final, iar alte dati se intampla acelasi lucru dupa doar 2-3 minute. Soft-ul este updatat la zi, stick-ul este un Kingston usb 3.0 de 32gb, nu am avut nici o problema cu el. Nu stiu daca are legatura, dar crash-ul aparea la fisiere .mkv.

#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
N-are importanta fisierul, incearca cu alt stick! Daca face la fel, du TV-ul in garantie! Preventiv, incearca sa-l resetezi sa-l faci cum vine din fabrica si incearca din nou sa vezi daca mai da crash-uri!

#3
ComandaCaricaturi

ComandaCaricaturi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 744
  • Înscris: 05.08.2012
O sa incerc si cu alt stick, evident, dar cum problema apare sporadic, e posibil nici sa nu imi dau seama la inceput daca asta e rezolvarea, cat despre garantie as prefera sa fie ultima solutie, e posibil sa il trimit, aia il probeaza putin, merge bine atunci, il trimit inapoi chiar cand expira termenul maxim de service si asa mai departe, sunt patit cu un dvd player, la care mi-au facut refund doar dupa a treia interventie... Mersi oricum, o sa fac update daca ii dau de capat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate