Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Antena 3 - premianta!

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#91
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010

View Postpv7722, on 16 aprilie 2015 - 07:39, said:


ok daca a zis-o danny devito intr-o comedie ca sa ne radem inseamna ca asa e. Sigur au facut-o cand au avut rating 0 si le-au explicat aia de la firma ca ei lucreaza cu zecimale, si daca le-a dat sub 0.1 au pus zero. Deci toate televiziunile alea mari care au concurat sunt niste fraiere care arunca banii pe geam si se lauda la altii (cui?) ca au cumparat premii. Si cum naiba aia care dau publicitate in continuare pe A3 le este atat de frica (de cine?) incat nu se plang ca sunt santajati.
Părerea ta, dar sper să fie doar a ta și nu cum se scrie în acest articol: http://m.adevarul.ro...42a8/index.html , doar că înlocuiești Rusia cu cei care o dădea cu dosarul "Telepatia" când era clar că ăla făcuse ce spuneau procurorii!
Antena 3 a încălcat regulile bunului simț, trecând că-l apară pe Varan( e normal, doar el plătea sau îi "forța" pe alții să-o facă), crezând că toți sunt proști și prin propagandă "lumea" va urma ideile lu' domnu'profesor!
PS: După revoluție, noua putere a făcut aceeași propagandă la TVR și-n ziare, iar credulii au crezut toate bazaconiile acelea și asta pentru simplu fapt că nu aveai și alte surse de informare! Exemplu de propagandă: https://mariusmioc.w...automata-video/
Mai sunt și alte site-uri cu astfel de propagandă- ăsta l-am găsit rapid acum, inclusiv cu casa lui nea Nicu iar dacă faci o corelare cu prezentarea a nu știu ce casă primirea Băse, după terminarea mandatului vei vedea asemănări mari!
PS: Dacă cauți pe net, tipul din videoclip îl vei mai vedea și-n alte ipostaze, nu numai de miner! :)


#92
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,432
  • Înscris: 29.07.2013
Uite asta "premiu" !

Limbile aspre si dese ... cheia marilor succese !

M.Diaconu  Posted Image

[ http://media.realitatea.ro/multimedia/image/201504/w728/11098998_884229744977265_6843697105704331158_n_91791400.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#93
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013
Posted Image
Antena 1 + 3 s-a întors de la New York Festivals - World’s Best Tv&Film cu o medalie de argint, declarându-se "vicecampioni mondiali". Pentru papagalii adoratori de Antene și oricine altcineva aflat în necunoștință de cauză, precizăm că acolo e un festival unde se plătește participarea, iar premiile se pot comanda online și personalizat. [ http://www.academiacatavencu.info/imagine/613x343/G%25C3%25A2dea%2Bacuz%25C4%2583%253A%2BDin%2Bcauza%2Blui%2BB%25C4%2583sescu%2Bn-am%2Bmai%2Bavut%2Bbani%2Bpentru%2Bmedalia%2Bde%2Baur%2521_45465.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mihai Gâdea: "Pentru mine medalia de argint este un succes fulminant. Suntem, totuși, vicecampioni mondiali. Eu am insistat pentru primul loc și anul acesta, dar dl Voiculescu a invocat problemele financiare ale trustului din ultima vreme. Știți că suntem executați de ANAF și mai cunoașteți, desigur, cine-i de vină. Respectivul locuiește acum fraudulos într-o fostă reședință regală, încasează o pensie nemeritată și frauduloasă. Mai mult, își permite declarații frauduloase și scandaloase la adresa trustului nostru și a dlui Voiculescu. Avem speranțe că la anul ne vom reîntoarce la aur, după ce situația financiară va permite investiția necesară. Antena 3 e aici, gândește și câștigă pentru voi!"

#94
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View Postmatyred, on 16 aprilie 2015 - 15:30, said:

Părerea ta, dar sper să fie doar a ta și nu cum se scrie în acest articol: http://m.adevarul.ro...42a8/index.html , doar că înlocuiești Rusia cu cei care o dădea cu dosarul "Telepatia" când era clar că ăla făcuse ce spuneau procurorii!
Antena 3 a încălcat regulile bunului simț, trecând că-l apară pe Varan( e normal, doar el plătea sau îi "forța" pe alții să-o facă), crezând că toți sunt proști și prin propagandă "lumea" va urma ideile lu' domnu'profesor!
PS: După revoluție, noua putere a făcut aceeași propagandă la TVR și-n ziare, iar credulii au crezut toate bazaconiile acelea și asta pentru simplu fapt că nu aveai și alte surse de informare! Exemplu de propagandă: https://mariusmioc.w...automata-video/
Mai sunt și alte site-uri cu astfel de propagandă- ăsta l-am găsit rapid acum, inclusiv cu casa lui nea Nicu iar dacă faci o corelare cu prezentarea a nu știu ce casă primirea Băse, după terminarea mandatului vei vedea asemănări mari!
PS: Dacă cauți pe net, tipul din videoclip îl vei mai vedea și-n alte ipostaze, nu numai de miner! Posted Image
N-am inteles nimic din ceea ce ai incercat sa-mi comunici.

View Postargonaut, on 16 aprilie 2015 - 15:37, said:

Uite asta "premiu" !

Limbile aspre si dese ... cheia marilor succese !

M.Diaconu  Posted Image

[ http://media.realitatea.ro/multimedia/image/201504/w728/11098998_884229744977265_6843697105704331158_n_91791400.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si s-a inlocuit?

#95
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013
Posted Image [ http://www.kmkz.ro/wp-content/uploads/2015/04/gadea-badea-460x306.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#96
traiannnnnn

traiannnnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.02.2015
Gadea se scarpina la coae

#97
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,432
  • Înscris: 29.07.2013

View Posttraiannnnnn, on 16 aprilie 2015 - 18:28, said:

Gadea se scarpina la coae

Nu-s ale lui ! I le-a imprumutat Dana Deac si-l cam jeneaza ca-s proaspat epilate ! Posted Image

#98
Nexxus2

Nexxus2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 16.08.2008
[ http://images.zoso.ro/img/2015/04/nyfestivals.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: http://www.zoso.ro/y...tea-realitatea/

#99
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010

View Postpv7722, on 16 aprilie 2015 - 18:10, said:


N-am inteles nimic din ceea ce ai incercat sa-mi comunici.
Ai înțeles tu!
În caz că nu, sper că nu ai aceleași probleme pe care le-a avut Eli Roman! :)


View PostNexxus2, on 16 aprilie 2015 - 18:58, said:

[ http://images.zoso.ro/img/2015/04/nyfestivals.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: http://www.zoso.ro/y...tea-realitatea/
Să mai zică lumea că nu era sala plină...la gala premiilor Oscar! :)

Edited by matyred, 16 April 2015 - 19:20.


#100
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012
Nu stiu cum se face da tot  oameni de ,, dreapta ,, deschid topicuri despre A3, ce aveti mai ? nu puteti trai fara A3 ?? :)
1 Daca ar fi un festival neinsemnat nu cred ca televiziuni de genu HBO , CNN  etc s-ar prezenta
2 a ploati o suma pentru inregistrarea materialelor mi se pare normala dar asta nu inseamna ca au ,, cumparat,, premiile
3 Acuma asa sincer lasandu l  pe langa pe Gadea si Badea, puteti spune cu mana pe inima ca nu va plac emisiuniile realizate de Carmen Avram ?

#101
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
Acum vad la antena
Astia au fost in NY si au vorbit de basescu
Irecuperabili

#102
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View PostSucreBolivar88, on 16 aprilie 2015 - 19:28, said:

Nu stiu cum se face da tot  oameni de ,, dreapta ,, deschid topicuri despre A3, ce aveti mai ? nu puteti trai fara A3 ?? Posted Image
1 Daca ar fi un festival neinsemnat nu cred ca televiziuni de genu HBO , CNN  etc s-ar prezenta
2 a ploati o suma pentru inregistrarea materialelor mi se pare normala dar asta nu inseamna ca au ,, cumparat,, premiile
3 Acuma asa sincer lasandu l  pe langa pe Gadea si Badea, puteti spune cu mana pe inima ca nu va plac emisiuniile realizate de Carmen Avram ?
Felicitări, domnilor Gâdea, Badea, Voiculescu, Ceaușescu! Felicitări pentru premiul de la New York. Sunt alături de voi în fiecare zi și în fiecare seară, chiar dacă în ultimii ani din cauza la o supărare de-a mea am rămas cu doar o jumătate de creier, jumătatea aia mare însă. De multe ori sunt atât de absorbit de programele voastre încât mi se întâmplă să-i explic unui invitat de-al vostru, cu voce tare, la mine în cameră sau la cabinet, de ce nu este corect raționamentul lui sau să mă bucur când senatorul Ghișe sau avocații pe care îi aveți invitați dau explicații pertinente partenerilor de discuții sau când pur și simplu îmi sună medicul de pe ambulanță la interfon. Sunteți minunați și sunteti români adevarati atât voi, cât și Mădălin Voicu, care, chiar dacă nu e român, e adevărat. Adevărat a înviat!

Sunteți lumina mea cu care mă trezesc pe masa de operație, steaua stelelor din galaxie, galaxia Mihai Gâdea! Antena 3, televiziunea galaxiei și mapamondului, icoana fiecărui român! Doamne ajută! Să aveți multe realizări! Felicitări! Voi sunteți generația care se sacrifică pentru poporul român și pentru românii care nu au avut șansa să se bucure de drepturile lor în țara lor, vă mulțumim și Hristos a înviat! Sau nu? Domnul Ciuvică ce știe?

P.S. Să presupunem prin absurd că Antena 3 si-a plătit premiul. Întrebare pentru insolvenții de la televiziunile băsiste: cine vă împiedică să platiți și voi? m...e propagandei băsiste insolvente și Hristos a înviat!



#103
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012

View Postpetre69, on 16 aprilie 2015 - 19:31, said:

Acum vad la antena
Astia au fost in NY si au vorbit de basescu
Irecuperabili
pai astia nu se lasa pana nu l baga la bulau, ti-am spus ca astia is ca niste samurai ! :)

#104
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View Postpetre69, on 16 aprilie 2015 - 19:31, said:

Acum vad la antena
Astia au fost in NY si au vorbit de basescu
Irecuperabili
:) Vezi ca nu stii nimic? :) Au fost in Las Vegas! :)

#105
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View Postcasadivino, on 16 aprilie 2015 - 19:32, said:

Felicitări, domnilor Gâdea, Badea, Voiculescu, Ceaușescu! Felicitări pentru premiul de la New York. Sunt alături de voi în fiecare zi și în fiecare seară, chiar dacă în ultimii ani din cauza la o supărare de-a mea am rămas cu doar o jumătate de creier, jumătatea aia mare însă. De multe ori sunt atât de absorbit de programele voastre încât mi se întâmplă să-i explic unui invitat de-al vostru, cu voce tare, la mine în cameră sau la cabinet, de ce nu este corect raționamentul lui sau să mă bucur când senatorul Ghișe sau avocații pe care îi aveți invitați dau explicații pertinente partenerilor de discuții sau când pur și simplu îmi sună medicul de pe ambulanță la interfon. Sunteți minunați și sunteti români adevarati atât voi, cât și Mădălin Voicu, care, chiar dacă nu e român, e adevărat. Adevărat a înviat!
Sunteți lumina mea cu care mă trezesc pe masa de operație, steaua stelelor din galaxie, galaxia Mihai Gâdea! Antena 3, televiziunea galaxiei și mapamondului, icoana fiecărui român! Doamne ajută! Să aveți multe realizări! Felicitări! Voi sunteți generația care se sacrifică pentru poporul român și pentru românii care nu au avut șansa să se bucure de drepturile lor în țara lor, vă mulțumim și Hristos a înviat! Sau nu? Domnul Ciuvică ce știe?
P.S. Să presupunem prin absurd că Antena 3 si-a plătit premiul. Întrebare pentru insolvenții de la televiziunile băsiste: cine vă împiedică să platiți și voi? m...e propagandei băsiste insolvente și Hristos a înviat!

Iti era rusine de sursa ca s-o fi pus? :)

#106
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Postpv7722, on 16 aprilie 2015 - 19:38, said:

Posted Image Vezi ca nu stii nimic? Posted Image Au fost in Las Vegas! Posted Image
aici ? unde si-a facut asta poze?


Țăran supărat că nu a găsit lanul de porumb din Las Vegas:

[ http://www.kmkz.ro/wp-content/uploads/2015/04/badea-1-150x150.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#107
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009

View Postmatyred, on 16 aprilie 2015 - 19:18, said:


Ai înțeles tu!
În caz că nu, sper că nu ai aceleași probleme pe care le-a avut Eli Roman! :)



Să mai zică lumea că nu era sala plină...la gala premiilor Oscar! :)
Pai la cati bani costa participarea e normal sa se faca intr-o garsoniera

#108
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Postpv7722, on 16 aprilie 2015 - 19:39, said:


Iti era rusine de sursa ca s-o fi pus? Posted Image
astia sunt admiratorii !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate