Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 

cum sa ma inrolez in armata rusa?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#19
Painkiller_DM

Painkiller_DM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 21.03.2007
Nu mai bine te impusti? Ne-ai scapa de un tradator.

#20
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,061
  • Înscris: 02.09.2005
asta e din seria "pumnii mei carte nu stie"... el crede ca daca face 300 de flotari, gata, e bun de armata sau legiune.... cand i-or da aia peste bot cu niste borduri inmuiate in cacat, o sa-i treaca figurile astea din cap... doamne, dar sunteti multi?

#21
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,351
  • Înscris: 14.04.2010
Serios vorbind acum nu cred ca ai sanse sa te inrolezi in armata altei tari decat cea in care te-ai nascut, cred ca e o cerinta obligatorie, unele tari cer ca si parintii sa fie nascuti in aceeasi tara deci... LEgiunea straina ar fi cam ultima ta sansa... In rest tine-te bine la mistourile colegilor :)

#22
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009

View Postjericho, on 09 aprilie 2015 - 15:01, said:

asta e din seria "pumnii mei carte nu stie"... el crede ca daca face 300 de flotari, gata, e bun de armata sau legiune....
Eu zic că e bun. :)

#23
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

View Postflorin011, on 09 aprilie 2015 - 14:25, said:

sunt agent de paza de mai bine de 5 ani si pot sa spun ca imi place la nebunie adrenalina asta rezultata din conflicte. din pacate la locul asta de munca nu prea am parte prea des, doar o data la 2-3 saptamani am parte de altercatii... benzile de tigani nu mai sunt ce au fost odata, sau inca nu am intalnit eu ceva mai adevarat... recunosc, o singura data mi-am luat-o mai serios de era sa imi pierd un ochi. in fine...

din pacate e cam tarziu sa dau la jandarmerie si nici pentru teroristii din nato nu vreau sa lupt, sa ma trimita prin afganistan sau alte locatii sa se imbogateasca americanii in urma furtului de petrol sau altele...

am inceput sa invat rusa din februarie anul trecut si pot sa zic ca fac progrese... cred ca ma descurc la nivel conversational. chiar am un tovaras care a facut rusa la bucuresti... acum e somer, mai vine la mine, mai bem o tuica, mai vorbim...

nu ma laud, dar fac pana la 300 de flotari si 500 de genoflexiuni... ce-i drept ca exersez de cand m-am apucat de meseria asta...

care ar fi demersurile pentru inrolare? multumesc.

mai scrie tu posturi d-astea sa vezi cine o sa-ti bata intr-o dimineata la usa Posted Image

#24
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Din cate inteleg eu, cu fizicul stai bine. Vorba cuiva de mai sus, "pumni mie carte nu stie".
Pt ca nu vreau ban o sa scriu corect dpdv politic ca mi se pare dragut ca vrei sa te duci la rusi.
Care ne-au jefuit tara de mai multe ori. Si ne-au adus comunismul, pe Ilici si alte.
Sper din suflet ca o sa iti placa atat de mult la ei, incat sa ramai acolo.
Sub o bordura, calcat de un tanc, ingropat sub un rahat de caine..
Scuzati cuvantul nepoliticos rahat. Excrement. Cum era "rahat la rahat trage".?.
Si pe mormantul tau sa creasca flori, stropite de fostii camarazi, dupa ce au baut bine, ca sa aiba jetul puternic..
Si sa faca concursuri de tragere la tinta..Daca o sa greseasca si o sa nimeresca pe cruce ta, sper sa ii ierti.
Vorba aia ce sa ceri de la niste rusi beti. Cum rusii nu beau? Vai cum am putut sa gresesc..Sa cred ca sunt niste necivilizati, imputiti.
De ce m-am gandit la catrenul lui Pastorel
Soldatul rus/te-au pus atat de sus/ ..ca iti put picioarele"
Aoleu, nu suntem la fun? Mda,  am avut o zi nashpa..

Edited by Prien, 09 April 2015 - 15:19.


#25
granicub

granicub

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 14.03.2012
de vizionat filmul ,,Compania 9'' l-am avut si nu-l mai gasesc pe torente..( poate stiti voi vreun link ) Inrolarea in Armata Rosie se face in modul urmator : te-nsori capeti cetatenia si apoi te poti angaja ca si ,,civil ''cu salariu Exista si inrolari voluntare dar trebuie sa fi avut serviciul militar in armata lor.Daca sti l.rusa cauta pe siteuri si youtuybe linkuri si cere mai multe informatii de la cei in  cauza ,,mai aproape '' de problema .Nu cere informatii aici de la ,,romulanskii narod ''

#26
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postflorin011, on 09 aprilie 2015 - 14:25, said:

nu ma laud, dar fac pana la 300 de flotari si 500 de genoflexiuni...
Si zici ca nu te lauzi aaa? Fi serios. Si totusi °mai taie din ele dale dr"" °. :D :D

Edited by porcusoru, 09 April 2015 - 15:25.


#27
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,593
  • Înscris: 30.10.2003
Mie mi-a placut expresia cu "benzile de tigani".

Initiator: mai sunt firme serioase de paza. De exemplu in Mexic, pazesti vreun bogatan. Si acolo poti avea parte de ce va actiune. Si spaniola e mai usoara. Mai poti sa mergi prin Africa la pazit petrolisti, eu zic ca s-ar gasi pana la urma si un loc pentru tine.

#28
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,140
  • Înscris: 10.07.2013
Mai bine stai in banca ta in Romania; aici te stie toata lumea, bun sau rau esti de al nostru!Posted Image

Edited by xmanyacs77, 09 April 2015 - 15:27.


#29
florin011

florin011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 30.08.2013

View Postnoha_1508, on 09 aprilie 2015 - 14:28, said:

Legiunea franceza??
o sa ma interesez...

View PostDares, on 09 aprilie 2015 - 14:31, said:

Stai prietene linistit la usa farmaciei
de fapt acum pazesc mai multe magazine... am pazit si cluburi in interior, dar am batut foarte rau pe unu' si m-a coborat din functie (venise sa il bata pe unu, avea si sabie la el, in fine...) , era sa ma si dea afara dar bine ca am scapat...
sunt pe masina de interventie, noroc ca am telefon inteligent si am internet, ca in rest era jale... actiune rareori...

View Postprimuministru, on 09 aprilie 2015 - 14:48, said:

Sa ne lase adresa si femeia
n-am femeie!

View PostBucifon, on 09 aprilie 2015 - 15:17, said:

mai scrie tu posturi d-astea sa vezi cine o sa-ti bata intr-o dimineata la usa Posted Image
cine si de ce?

pot sa zic ca sunt bine facut si destul de inalt dar nici chiar ca gorilele alea din filme cu cefe late...

#30
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postflorin011, on 09 aprilie 2015 - 15:28, said:

pot sa zic ca sunt bine facut si destul de inalt dar nici chiar ca gorilele alea din filme cu cefe late...
Aha se "vede" din poza de profil. Posted Image

#31
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,044
  • Înscris: 26.04.2007
nu mai puneti botu la troleala ....
Voi chiar credeti ce a scris omul asta aici ?

come on...

#32
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Florine , tu  esti nascut de Sf Stefan , si ti-au pus Florin ? Waw

#33
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View PostMihai_3, on 09 aprilie 2015 - 15:32, said:

nu mai puneti botu la troleala ....
Voi chiar credeti ce a scris omul asta aici ?

come on...
Aia zic si eu, dar na.... Fiecare crede ce vrea.

#34
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,140
  • Înscris: 10.07.2013
Dar ce aveti cu omul daca vrea sa experimenteze ceva nou la rusi; cred ca sunteti invidiosi pe el!Posted Image

#35
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Ce batai se iau in armata rusa de catre bibani nu prea stiti . Merg sergentii pe ei cu bocancii  ,au dat odata pe la tv . E un procent de sinucideri marisor in armata lor .

#36
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,140
  • Înscris: 10.07.2013

View PostgingisKHAN2015, on 09 aprilie 2015 - 15:38, said:

Ce batai se iau in armata rusa de catre bibani nu prea stiti . Merg sergentii pe ei cu bocancii  ,au dat odata pe la tv . E un procent de sinucideri marisor in armata lor .

Asta este, riscul meseriei de soldat in armata rosie!Posted Image

Edited by xmanyacs77, 09 April 2015 - 15:40.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate