Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Pentax - ce le mai trece prin cap....

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
SebastianP_Tm

SebastianP_Tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 03.12.2009
Desi sunt pentaxist..... sunt unele momente in care imi este rusine de acest lucru.
Acesta este unul dintre acele momente: http://www.pentaxfor...ed-edition.html

[ http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189678_1777669794353_1017606940_31974926_5094833_n.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
bambucea76

bambucea76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 14.02.2009
Probabil este o comanda speciala, scula tunata. Mai lipeste o sigla gen YSL, LV sau altceva.

#3
LiviuArhip

LiviuArhip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 01.08.2010
Nu are de ce sa-ti fie rusine. Cristalele sunt puse pentru o mai buna difuzie a luminii iar pisica pune zambetul pe chipul celor fotografiati... parerea mea ;) .

#4
bubus8

bubus8

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 11.09.2010
nu degeaba is pentaxistii cu pisicile ;)

#5
glumetu

glumetu

    Jedi sora-mea!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,958
  • Înscris: 27.04.2005
nu prea inteleg de ce sa-ti fie rusine... e al tau? e al unei rude...? ai actiuni la Pentax? care-i legatura cu tine, sincer.

e ca si cum mie ar trebui sa-mi fie rusine ca unul care are acelasi tip de masina cu mine s-a urcat beat la volan si a intrat intr-o vitrina.

#6
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
bine ca nu i-a pus doua "oo" sub obiectiv

#7
Kunzite

Kunzite

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,097
  • Înscris: 12.06.2004
OK... asta era un aparat foarte normal si negru pe vremea cand iesea din fabrica -toate acele "imbunatatiri" sunt aduse de proprietar.

Edited by Kunzite, 04 March 2011 - 15:55.


#8
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
:roflmaofast:
lasand la o parte ca e roz cu sticla si pisica, mi-a dat o idee sa-mi tunez si eu d90-ul... :P
nu ceva asa drastic,... sa vad ce iese...

LE: din pacate, uitandu-ma pe poze, modul de constructie si de utilizare nu-mi da prea multe posibilitati de modificare...
damn!

Edited by shmu, 04 March 2011 - 16:28.


#9
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,922
  • Înscris: 28.12.2006
Eu nu vad nici o problema, as lua bucuros un astfel de aparat. I-as scoate cordeluta si cristalele, pisicuta o las ca e funny, desi pe negru dadea mai bine. Singura problema ar fi sa nu aiba pete pe senzor si sa focuseze corect in tungsten. De astea mi-ar fi rusine.

#10
liviul2006

liviul2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 04.12.2006
mie imi place ideea :) binenteles la o tipa, nu un tip :D

esti... misogin !  :rolleyes:

Edited by liviul2006, 07 March 2011 - 09:12.


#11
Histrion

Histrion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 15.12.2010

View Postcrokodilu, on 4th March 2011, 16:46, said:

Eu nu vad nici o problema, as lua bucuros un astfel de aparat. I-as scoate cordeluta si cristalele, pisicuta o las ca e funny, desi pe negru dadea mai bine. Singura problema ar fi sa nu aiba pete pe senzor si sa focuseze corect in tungsten. De astea mi-ar fi rusine.

Ce bine zici . Observ ca Pentax isi cauta atuu-uri peste tot, si in orice, mai putin unde ar trebui sa le aiba.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate