Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH
 Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de convine unora sa cumpere p...

Vanzatorul mașinii a plecat ...
 RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio

Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...
 WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...

Parola sistem DMR18

Construirea de Linkuri in Forumur...
 

De ce incorporabile?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
pangost

pangost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.07.2005
Trebuie sa imi iau ceva la care sa fac mincare. Pentru mine "sa fac mincare" nu depaseste nivelul omletelor si poate o supa. Cred ca n-am deschis niciodata usa de la un cuptor decit ca sa miros ce gateste maica-mea. Cum nu mai locuiesc cu ea, imi zic ca nu am nevoie de aragaz (de altfel nici spatiu nu am pentru asta). Poate doar o plita cu ochiuri ca de aragaz. Un resou suna totusi prea amarit. Pe net gasesti numai "aparate incorporabile". Vad ca nu mai exista, cum erau odata, ochiuri de aragaz fara cuptor sub ele. Prin magazine am vazut, sint foarte ieftine si arata asa, foarte jalnic, ca pe vremea razboiului. Am vazut apoi aparate de gatit incorporabile. Intrebarea mea este: de ce sint asa scumpe fata de alea neincorporabile si cum se face sa le... incorporezi? Eu locuiesc intr-un apartament inchiriat, deci este exclus sa gauresc kitchen stand-ul, care e foarte mare (2.5m), ca sa ... incorporez ceva.

Pe bune nu inteleg.

Sa repet intrebarile:
De ce sint plitele incorporabilele asa scumpe?
Cum se... incorporeaza ele? E mare bataie de cap?
De ce firmele serioase fabrica acum numai incorporabile din astea?

Dupa ce cititi si va minunati ce pe dinafara sint, miluiti-ma cu un raspuns, va rog frumos!

#2
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004
du-te si mananca la fast food sau la cantine studentesti.

#3
pangost

pangost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.07.2005

rex, on Jul 25 2005, 22:06, said:

du-te si mananca la fast food sau la cantine studentesti.

<{POST_SNAPBACK}>


Si? Scrie mare in fast food-uri faza cu incorporabilele? Pe pereti? Sau pe bonurile de casa?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate