Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

megavideo

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ggameboss

ggameboss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 20.03.2007
am si gasit si eu o problema cu unul din siteurile unde vizionez smallville. sper ca postez unde trebuie sau daca este permins sa postez asa ceva. Banuiesc ca ati auzit de megavide.com problema este ca nu gasesc serialul acolo dar am gasit link direct de pe un alt site spre megavideo a unui episod cu numele de farmboy407 dar cand dau search pe siteul lor numi gaseste nimic. vreau sa spun ca acel episod merge am dat click pe el si ma dus la ei pe site unde sa vad episodul dar la searchul lor nu apare nimic a mai patit cineva asa ceva sau stit ce pot face, deoarece smallville este uns erial foarte bun si as vrea sal vad. am incercat in mai multe feluri sa fac rost de el dar nu dispun de prea mult spatiu pe calculator sa le iau pe toate si sa le iau pe rand merge cam greu. multumesc de ajutor. daca ceva nu este in regula cu topicul respectiv va rog sal stergeti. multumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate