Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

"punatori" de muzica la nunti

- - - - -
  • Please log in to reply
635 replies to this topic

#631
BogdanSartori

BogdanSartori

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2015
Felicitarii pentru cei care au deschis aceasta sectiune .
Referitor la drepturi de autor si drepturi conexe puteti gasi aici toate informatiile :
http://www.upfr.ro/?page=p&id=165

#632
ylyhonney

ylyhonney

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 27.07.2014
Salut!
Voi ce muzica de petrecere aveti, ce interpreti?

Nu ma pricep mai deloc la muzica de petrecere, populara, sarbe,hore. Am ~30-40 ore de muzica cu Sorinel de la Plopeni,Nicu Paleru si Emilia,Nelu Bucur, Andreea si Adrian Cirstea si inca cateva instrumentale.

Daca se poate sa imi recomandati si mie cativa interpreti care prind bine la public, sa aibe melodii cat mai ritmate si mai "pline de viata", nu prea ma intereseaza muzica de "jale", am nevoie de piese de joc, hore, sarbe,jocuri populare,etc...

Multumesc frumos si La Multi Ani!

#633
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Discutabila asta cu "prinsul la public".  Pe mine ma trimiti acasa cu ce-ai insirat tu acolo.

#634
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,136
  • Înscris: 10.07.2013

 ylyhonney, on 01 ianuarie 2016 - 13:06, said:

Salut!
Voi ce muzica de petrecere aveti, ce interpreti?

Nu ma pricep mai deloc la muzica de petrecere, populara, sarbe,hore. Am ~30-40 ore de muzica cu Sorinel de la Plopeni,Nicu Paleru si Emilia,Nelu Bucur, Andreea si Adrian Cirstea si inca cateva instrumentale.

Daca se poate sa imi recomandati si mie cativa interpreti care prind bine la public, sa aibe melodii cat mai ritmate si mai "pline de viata", nu prea ma intereseaza muzica de "jale", am nevoie de piese de joc, hore, sarbe,jocuri populare,etc...

Multumesc frumos si La Multi Ani!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7xuXZQ2u93A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tmt74dY5_pc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mai gasesti pe youtube si alte colaje.......Posted Image

Edited by xmanyacs77, 01 January 2016 - 13:45.


#635
ylyhonney

ylyhonney

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 27.07.2014
Chiar nu ma pricep la muzica populara si mai ales la sarbe, hore, etc...

Cam asta se asculta prin Dambovita,Arges si am zis sa va cer ajutorul pentru a incerca sa ies putin din tipare.

Multumesc frumos @xmanyacs77 pentru ajutor.

Voi ce muzica mai aveti pentru nunti, botezuri,etc.. ? (populara)

Edited by ylyhonney, 01 January 2016 - 19:14.


#636
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,451
  • Înscris: 20.02.2008
Rammstein, Sepultura, Iron Maiden, Motorhead... si mai sunt cativa artisti populari...
Vei iesi sigur... din tipare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate